24 godziny temu

Promocja: Kontroler do konsoli Xbox – Electric Volt za 185 zł

Ilustracja Gracza

Rekrutacja ponownie otwarta!
Szukamy redaktorów

Dowiedz się więcej
Ilustracja Gracza
1 miesiąc temu / Paweł Matyjewicz

Recenzja: Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes (PS5/PS4)

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes jest tytułem, na który wielu fanów gatunku jRPG czekało. Zapowiedź gry, która miała być duchowym spadkobiercą Suikodena już sama w sobie pobudzała wyobraźnię.

7 miesięcy temu / Paweł Matyjewicz

Recenzja: Star Ocean: The Second Story R (PS5/PS4)

Nastały dobre czasy dla miłośników jRPG. Dzięki estetyce 2.5D twórcy z powodzeniem mogą zaprezentować nowym odbiorcom kultowe klasyki. Do takich niewątpliwie zalicza się Star Ocean: The Second Story.

7 miesięcy temu / Paweł Matyjewicz

Recenzja: Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name (PS5)

Kazuma Kiryu powraca! Tym razem w nieco innej roli niż zazwyczaj. Czy stary smok może nauczyć się jeszcze kilku nowych sztuczek? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna.

8 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: Kona II: Brume (Xbox Series X)

Kona II: Brume to tegoroczny shadowdrop, a także bezpośrednia kontynuacja mroźnej przygodówki z 2016. Czas dotrzeć do sedna sprawy!

8 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: The Sims 4: Domowy kucharz

Powiem Wam, że uwielbiam, jak ostatnie rozszerzenia do The Sims 4 świetnie się uzupełniają. Domowy kucharz to właśnie jedno z takich.

9 miesięcy temu / Paweł Matyjewicz

Recenzja: Sea of Stars (PS5/PS4)

Oldskulowe Sea of Stars jeszcze przed wydaniem robiło nie mały zamęt wśród fanów jRPG. Gra, twórców The Messenger, która w założeniu miała być ukłonem w stronę najbardziej uznanych tytułów gatunku.

1 rok temu / Paweł Matyjewicz

Recenzja: Final Fantasy Pixel Remaster (PS5/PS4)

Powrót do uwielbianej przez siebie klasyki nie należy nigdy do łatwych. Najczęściej przemawia przez nas nostalgia i wyimaginowany obraz danego dzieła, a nie to jakim było naprawdę. Są jednak wyjątki.

1 rok temu / Bartosz Kałkus

Recenzja: Theatrhythm Final Bar Line (PS4)

Kompilacja muzyki z całej serii Final Fantasy!

2 lata temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Goat Simulator 3 (Xbox Series X)

Koza chaosu trzy znowu w akcji. Czy i tym razem wyjdzie na górze?

2 lata temu / Krzysztof Stambuła
2 lata temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Cuphead: The Delicious Last Course [DLC]

Cuphead otrzymał jakiś czas temu rozszerzenie fabularne. Czy ostatnie danie jest faktycznie tak smakowite, jak zapowiada tytuł? Cuphead to gra dość specyficzna i zaskakująca.

2 lata temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Serial Cleaners [Xbox Series X]

Mordować to każdy, ale sprzątać nie ma komu.

2 lata temu / Angelika Borucka

Recenzja: The Sims 4: Licealne lata

Powiem Wam, że już zdążyłam zapomnieć, jak wygląda żonglowanie pomiędzy szkołą, nauką a czasem dla siebie! Sprawdźcie, jak prezentują się Licealne Lata w The Sims 4.

2 lata temu / Monika Hodowicz

Recenzja: Story of Seasons: Pioneers of Olive Town [PS4]

Ponad półtora roku od wydania na Nintendo Switch i PC gracze PlayStation doczekali się premiery Story of Seasons: Pioneers of Olive Town.

2 lata temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Of Bird and Cage [PS4]

Of Bird and Cage po roku od debiutu na PC trafiło na konsole. Czy warto zainteresować się tym połączeniem musicalu z grą? Dowiecie się tego po lekturze recenzji.

2 lata temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Zorro: The Chronicles [PS4]

Zorro kolejny raz próbuje zdobyć uznanie graczy. Czy udaje się to w najnowszej odsłonie, wzorowanej na serialu animowanym? Odpowiedź przynosi ta recenzja. Zorro to bez wątpienia postać, którą kojarzy sporo osób.

2 lata temu / Harry Raszczak

Recenzja: This War of Mine: Final Cut [PlayStation5]

Dobrze, że do gier, w które możemy zagrać praktycznie na każdej platformie zalicza się polskie This War of Mine. Teraz w edycji finałowej.

2 lata temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Moss: Book 2 [PS VR]

Moss niedawno otrzymało kontynuację. Sprawdźmy wobec tego, co dla Quill przygotowało studio Polyarc. Moss zadebiutowało na goglach PlayStation VR już  nieco ponad 4 lata temu.

2 lata temu / Bartosz Kałkus

Recenzja: Trivial Pursuit Live! 2 (PS4)

Gry imprezowe nie mają się teraz najlepiej. Niegdyś królowały na konsolach, dając graczom okazję do spędzania wspólnego czasu ze znajomymi, którzy raczej w zwykłe gry nie grywają.

2 lata temu / Karol Riebandt

Recenzja: Shadow Warrior 3 [PS4/PS5]

Shadow Warrior 3 to tytuł dobry, lecz specyficzny. Mamy tutaj naprawdę wybuchową, choć nie do końca przemyślaną mieszankę pomysłów.

2 lata temu / Konrad Bosiacki

Minotaur – recenzja okrętu w World of Warships: Legends (PS5)

W World of Warships: Legends trwa właśnie kampania, w której główną nagrodą jest legendarny brytyjski krążownik lekki. Poznajcie historię Minotaura i jego zdolności bojowe.

2 lata temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja retro: Batman: Return to Arkham – Arkham City [PS4]

Batman od studia Rocksteady niewątpliwie dowiódł, że gry o superbohaterach mogą być dobrymi tytułami. Powróćmy więc do Arkham City i zastanówmy się, czy to nadal tytuł godny polecenia.

2 lata temu / Karol Riebandt

Recenzja: Tandem: A Tale of Shadows [PS4/PS5]

Czasem w moje ręce trafiają gry, jakie sprawiają, iż od nowa odkrywam przyjemność w graniu. Poznajcie Tandem: A Tale of Shadows. Tandem: A Tale of Shadows jest dość nieoczywistym dziełem.

2 lata temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – Fatesworn (DLC) [PS4]

Po dekadzie od premiery podstawowej wersji Kingdoms of Amalur otrzymaliśmy nowe rozszerzenie fabularne. Czy warto zainteresować się Fatesworn? Kingdoms of Amalur: Reckoning bez wątpienia jest jedną z tych gier, które wspominam najcieplej.