1 tydzień temu

Ciche Miejsce 2 – recenzja filmu

Ciche Miejsce to zdecydowanie jeden z lepszych horrorów ostatnich lat.

2 tygodnie temu

Recenzja komiksu: Batman: Trzech Jokerów – potrójne kłopoty

Batman kolejny raz musi zmierzyć się ze swoim nemezis. Sprawdźmy więc, czy Trzech Jokerów to dobra opowieść. Batman i Joker są rozpoznawalni na całym świecie. Niezależnie, czy ktoś lubi komiksy, bohaterowie ci są kojarzeni wszędzie.

2 tygodnie temu

Każdy Twój oddech – recenzja wydania DVD

Znakomita obsada i całkiem ciekawie zapowiadająca się fabuła. Tak na pierwszy rzut oka odebrałam film Każdy Twój oddech – najnowszą produkcję Vaughna Steina. W rolach głównych m.in.

2 tygodnie temu

Recenzja komiksu: Batman: Ich mroczne plany – Tom 1

Batman zdecydowanie nie ma lekkiego żywota. Najnowszy komiks w portfolio Egmontu tylko tego dowodzi. Czy warto sprawdzić nowe przygody od DC Comics? Batman jest z całkowitą pewnością moim ulubionym bohaterem komiksowym.

3 tygodnie temu

Recenzja: Przyjaciele: Spotkanie po latach – będą tu dla nas

Przyjaciele to serial, który kojarzy chyba każdy. Czy po prawie 20 latach od wyemitowania ostatniego odcinka warto wrócić do starych znajomych? Przyjaciele są chyba najbardziej rozpoznawalnym sitcomem.

3 tygodnie temu

Scooby-Doo! i legenda miecza – recenzja wydania DVD

Scooby-Dooby-Doo, where are you…? We got some work to do now… I tak można śpiewać, aż się, znudzi. Będąc grzecznymi i słodkimi dziećmi z rumieńcami na policzkach oglądaliśmy przygody tego gadającego psa.

3 tygodnie temu

Wiedźmy – recenzja wydania Blu-Ray

Kojarzycie zapewne film Wiedźmy z 1990 roku? Był to klasyczny horror fantasy, który podbił serca młodzieży. Tym razem mamy do czynienia z produkcją w reżyserii Roberta Zemeckisa.

3 tygodnie temu

Wirtuoz. Pojedynek zabójców – recenzja wydania DVD

Co powiecie na ponowne pojawienie się Anthony’ego Hopkinsa na dużym ekranie? Możemy go zobaczyć w najnowszym filmie Nicka Stagliano pod tytułem Wirtuoz. Pojedynek zabójców.

2 miesiące temu

Wonder Woman 1984 – Recenzja wydania Blu-Ray + Konkurs!

O filmie Wonder Woman 1984: Cały świat zmienił się z powodu pandemii. Nie inaczej jest z światem filmu, który musiał sobie jakoś poradzić z zamknięciem kin.

2 miesiące temu

Sexify – recenzja | Netflix

UWAGA: W poniższej recenzji mogą pojawić się spoilery. Jeżeli jednak nie chcesz ich zobaczyć, najlepiej odpuść sobie jej lekturę, do momentu, w którym zobaczysz serial.

2 miesiące temu

Recenzja komiksu: Cyberpunk 2077 – Trauma Team

Cyberpunk 2077 niedawno otrzymał polskie wydanie komiksu. Dzięki uprzejmości wydawcy, firmy Egmont, możemy przyjrzeć się temu zeszytowi. Cyberpunk 2077 – gra, na którą czekaliśmy od niemal dekady.

3 miesiące temu

Ferajna z Baker Street – recenzja | Netflix

UWAGA: W poniższej recenzji mogą pojawić się spoilery. Jeżeli jednak nie chcesz ich zobaczyć, najlepiej odpuść sobie jej lekturę, do momentu, w którym zobaczysz serial.

3 miesiące temu

Recenzja: Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – 4 godziny przyjemności

Liga Sprawiedliwości powraca. W minionym tygodniu ukazała się rozszerzona wersja filmu sprzed 4 lat. Czy warto się nią zainteresować? Liga Sprawiedliwości z 2017 roku nie zachwyciła mnie, delikatnie ujmując.

3 miesiące temu

Sky Rojo – recenzja | Netflix

UWAGA: W poniższej recenzji mogą pojawić się spoilery. Jeżeli jednak nie chcesz ich zobaczyć, najlepiej odpuść sobie jej lekturę, do momentu, w którym zobaczysz serial.

3 miesiące temu

„Kajko i Kokosz” – Recenzja odcinków 1-5

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – na Netflix wjechała polska animacja „Kajko i Kokosz”, która dla wielu ludzi jest gorszą wersją „Asterixa i Obelixa”.

4 miesiące temu

Plemiona Europy – recenzja | Netflix

UWAGA: W poniższej recenzji mogą pojawić się spoilery. Jeżeli jednak nie chcesz ich zobaczyć, najlepiej odpuść sobie jej lekturę, do momentu, w którym zobaczysz serial. Na początku był chaos… Nie, to nie o to chodzi tym razem.

6 miesięcy temu

Tenet – recenzja wydania Blu-ray

Christopher Nolan ponownie oferuje wycieczkę do świata science-fiction. Sprawdźmy, czy Tenet to kolejny dobry film Brytyjczyka. Nie ukrywam, że bardzo lubię oglądać dzieła, za którymi stoi Christopher Nolan.

9 miesięcy temu

Recenzja: Cyberpunk 2077 – Jedyna oficjalna książka o świecie gry

Dzięki uprzejmości polskiego wydawnictwa Znak do redakcji trafiła książka, która powinna zainteresować tych z Was, którzy czekają na premierę gry Cyberpunk 2077. Cyberpunk 2077 to mój konik.

9 miesięcy temu

Mulan – recenzja filmu

Pandemia zmieniła życie nas wszystkich. Nie ma chyba branży, która nie ucierpiała, albo przynajmniej nie została zmieniona przez wirusa. Nie inaczej jest z filmami.

10 miesięcy temu

Z Netflixem na Marsa. Recenzja kosmicznego serialu „Rozłąka”

Jeszcze mi się nie zdarzyło, abym serial na Netflixie oglądał dwa razy… przed oficjalną premierą. Jednak na obejrzenie „Rozłąki„, która nie jest do końca dobrym tytułem dla serialu o podboju kosmosu miałem sporo czasu.

10 miesięcy temu

Recenzja książki: Andrzej Ziemiański – Cyberpunk: Odrodzenie

Dzięki Better Gaming dostaliśmy nową książkę Andrzeja Ziemiańskiego – Cyberpunk: Odrodzenie. Czy warto po nią sięgnąć? Cyberpunk: Odrodzenie to moje pierwsze spotkanie z twórczością Andrzeja Ziemiańskiego.

11 miesięcy temu

„Koty” – Recenzja wydania Blu-ray

O filmie: Koty to jeden z najpopularniejszych musicali. Miliony widzów odwiedzają teatry na całym świecie by obejrzeć ten spektakl. Tym razem jednak opowieść ta została przeniesiona do formy filmu. Jak się sprawuje w takiej wersji?

12 miesięcy temu

„Doktor Dolittle” – Recenzja wydania Blu-ray

O filmie: Robert Downey Jr. nie gra już Tony’ego Starka w filmach MCU, ale to nie oznacza, że przeszedł na emeryturę. Oto pierwszy film, w którym nie wciela się w postać z komiksów Marvela po Avengers: Endgame.

12 miesięcy temu

„Last Christmas” – Recenzja wydania Blu-ray

O filmie: Kto nie lubi dobrego romantycznego filmu w świątecznym klimacie? Oczywiście oglądanie takiego dzieła w lecie odbiera trochę tej magii, ale nic na to nie poradzimy.