1 dzień temu

Prezentownik 2021: PlayStation VR – jaki prezent wybrać pod choinkę?

PlayStation VR jest z nami już od kilku lat. Może warto byłoby kupić na Święta coś związanego z goglami Sony? Oto poradnik prezentowy poświęcony PS VR. PlayStation VR to gogle, które bez wątpienia spodobały się wielu graczom.

5 dni temu

Moss: Book II – premiera wiosną przyszłego roku

Moss, bardzo pozytywnie przyjęta gra na PlayStation VR, już wkrótce dostanie kontynuację. Zaznaczcie w swoich kalendarzach początek 2022 roku. Moss to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji dostępnych na PlayStation VR.

2 tygodnie temu

Black Friday 2021 – Najlepsze promocje od polskich wydawców

Jak co roku nasi wydawcy przygotowali masę promocji na Black Friday. Jesteście gotowi aby zdobyć świetne gry w super cenach? Cenega Tytuły objęte promocją Black Friday znajdziesz naturalnie w najlepszych sieciach handlowych, m.in.

2 tygodnie temu

PS VR 2 – twórcy Wanderer dostrzegają zalety nowych gogli

PS VR z pewnością jest sprzętem, którym interesuje się wiele osób. Na więcej szczegółów musimy poczekać, ale nieco informacji zdradzili twórcy Wanderer.

2 tygodnie temu

HITMAN 3 – wkrótce poznamy plany na drugi rok z grą

HITMAN 3 będzie nadal rozwijany w 2022 roku. Studio IO Interactive przedstawiło mały przedsmak tego, co przyniosą najbliższe miesiące.

1 miesiąc temu

W co warto zagrać na PS4/PS5 i Xbox Series w listopadzie 2021?

Zapraszamy na przegląd listopadowych gier, które w tym miesiącu zostaną wydane na konsole PS4/PS5 oraz Xbox Series S|X. Propozycje gier dla Nintendo Switch są dostępne w osobnym artykule.

Odkryj linię telewizorów Game Master PRO
1 miesiąc temu

PlayStation – wysoka sprzedaż PS5 i liczba subskrybentów PS Plus

PlayStation niewątpliwie ma się czym chwalić. Dane z raportu finansowego dowodzą, że Sony może się poszczycić imponującymi wynikami. PlayStation to z pewnością jedna z wiodących marek istniejących w świadomości graczy.

1 miesiąc temu

State of Play – oglądamy pokaz PlayStation

State of Play, kolejna prezentacja gier zmierzających na PlayStation, właśnie trwa. Zapraszamy więc do aktualizowanego na bieżąco newsa. State of Play, seria prezentacji gier zmierzających na, wraca po 4-miesięcznej przerwie.

1 miesiąc temu

Wraith: The Oblivion – Afterlife już dostępne na PS VR

Wraith: The Oblivion – Afterlife, najnowsza pierwszoosobowa gra na PS VR, jest już dostępna w PlayStation Store. Wraith: The Oblivion – Afterlife to gra, której akcja dzieje się w uniwersum World of Darkness.

1 miesiąc temu

Bloober Team – krakowskie studio świętuje 13 urodziny

Bloober Team, polskie studio specjalizujące się w tworzeniu horrorów, świętuje swoje 13 urodziny. Jednak solenizant zamiast przyjmować prezenty rozdaje je fanom. Bloober Team to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych producentów horrorów.

1 miesiąc temu

Yupitergrad – darmowa aktualizacja już jutro na PS VR

Yupitergrad, eksploracyjna pierwszoosobowa gra na PS VR od polskiego studia Gamedust, już jutro dostanie nową aktualizację. Yupitergrad ukazało się na PlayStation VR pod koniec lutego bieżącego roku.

2 miesiące temu

State of Play powraca – pokaz PlayStation już wkrótce

State of Play, seria poświęcona grom wydawanym na PlayStation, już w przyszłym tygodniu otrzyma kolejny pokaz. State of Play już za kilka dni dostanie jeszcze jedną prezentację.

2 miesiące temu

Hitman 3: ostatni grzech główny ze zwiastunem

Hitman 3 dostaje kolejny, siódmy, zestaw tematycznych misji związanych z siedmioma grzechami głównymi. Przyjrzyjmy się więc gniewowi. Hitman 3 ukazał się na konsolach poprzedniej i nowej generacji już w styczniu bieżącego roku.

2 miesiące temu

PS VR – Sony świętuje 5 rocznicę swoich gogli

PS VR, gogle wirtualnej rzeczywistości od PlayStation, zadebiutowały 5 lat temu. W związku z tym Sony przedstawiło pewną zapowiedź i ranking gier. PS VR w swojej pierwszej wersji ukazało się na rynku już 5 lat temu.

2 miesiące temu

PlayStation – z darmowych gier skorzystało 60,000,000 użytkowników

PlayStation poinformowało, że w ramach inicjatywy Play at Home z darmowych gier skorzystało 60 milionów użytkowników.

2 miesiące temu

Wraith: The Oblivion – Afterlife ukaże się nieco później

Wraith miało ukazać się na goglach PS VR już pojutrze. Dziś dowiedzieliśmy się, że tak się nie stanie. Wraith: The Oblivion – Afterlife miało zadebiutować na goglach wirtualnej rzeczywistości od Sony już w czwartek.

2 miesiące temu

HITMAN 3 – kolejny grzech główny – zazdrość – ze zwiastunem

HITMAN 3 kontynuuje swój cykl dodatkowych zadań w ramach 7 grzechów głównych. Przyszła pora na zazdrość. HITMAN, najbardziej popularna seria od studia IO Interactive, nadal nie przestaje być rozwijana.

3 miesiące temu

Konferencja PlayStation Showcase 2021 dziś wieczorem!

Firma Sony Interactive Entertainment zaprasza na wyjątkową konferencję PlayStation Showcase 2021, która odbędzie się już dzisiaj.

3 miesiące temu

HITMAN 3 – Season of Gluttony – harmonogram na wrzesień

HITMAN 3 wciąż jest rozwijany przez twórców, studio IO Interactive. Dziś ogłoszono plany na wrzesień oraz zawartość nowego DLC. Tym razem jest ono poświęcone obżarstwu.

3 miesiące temu

Gamescom 2021: Rhythm of the Universe: IONIA z datą premiery

Tegoroczny Gamescom przyniósł kolejną informację ze świata gier. Dowiedzieliśmy się, kiedy Rhythm of the Universe: IONIA ukaże się na goglach PlayStation VR.

4 miesiące temu

Roczna subskrypcja PlayStation Plus 50% taniej

Sony Interactive Entertainment informuje o nowej promocji obejmującej roczną subskrypcję PlayStation Plus. Z 50% rabatu mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy nie mają aktywnej usługi w momencie zakupu.

4 miesiące temu

Recenzja: Blair Witch: VR Edition [PS VR] – śledztwo w goglach

Blair Witch od studia Bloober Team zdobywa kolejną platformę. Załóżmy więc gogle, chwyćmy Movy i udajmy się do przerażającego lasu. Blair Witch to gra w oczywisty sposób nawiązująca do filmu sprzed ponad dwudziestu lat.

4 miesiące temu

Yupitergrad – nowa aktualizacja doda poziomy do trybu Time Attack

Yupitergrad, polska produkcja od studia Gamedust, nie przestaje być rozwijana. Zapowiedziano nową paczkę poziomów do trybu wyzwań czasowych. Yupitergrad ukazało się na PlayStation VR stosunkowo dawno.