Ilustracja Gracza

Rekrutacja ponownie otwarta!
Szukamy redaktorów

Dowiedz się więcej
Ilustracja Gracza
4 lata temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: VR Ping Pong Pro [PS VR] – rakietka w dłoń

Ping Pong kolejny raz trafia na PlayStation VR. Sprawdźmy, czy studiu Reddoll Srl udało się oddać zasady gry. Ping pong, czy też tenis stołowy jest znany chyba każdemu.

6 lat temu / Mateusz Papis

Recenzja: Rainbow Skies (PlayStation Vita)

W 2012 roku na rynku pojawiło się „Rainbow Moon”. Tytuł należał do gatunku taktycznych gier RPG. Całość została stworzona przez studio SideQuest mające swoją siedzibę w Hong Kongu.

6 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls

Gdy pierwszy raz usłyszałam o Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls, szykowałam się na kolejną mroczną I wciągającą historię opowiedzianą poprzez kadry gatunku visual novel.

7 lat temu / Kamil Sychowski

Recenzja: Windjammers [PSV, PS4]

Gry w ubiegłym wieku często były znacznie mniejsze i stawiały bardziej na dopracowaną rozgrywkę niż na wodotryski i rozbudowanie. Tak jest właśnie w wypadku Windjammers.

7 lat temu / Konrad Bosiacki

Recenzja: F1 2017 – Pole Postion dla Codemasters! (PS4)

Fani Królowej Sportów Motorowych co roku dostają najnowszą cześć wyścigów bolidów F1 na swoje konsole. W roku ubiegłym Codemaster wydali naprawdę solidną produkcję, która zebrała wysokie oceny.

7 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Fallen Legion: Flames of Rebellion [PSV]

O Fallen Legion świat dowiedział się pierwszy raz na PlayStation Experience w 2016 roku. Zaraz po ogłoszeniu było o niej raczej cicho.

7 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: The Legend of Dark Witch [PS Vita]

The Legend of Dark Witch nie jest nowością na rynku gier. Mogliście już słyszeć o tym tytule, jeśli śledzicie premiery na 3DSa lub PC. Tym razem ta mała produkcja zawitała na PS Vite, w dodatku jest od polskiego wydawcy!

7 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Toukiden 2 (PS4, PSV)

Gdy Omega Force kilka lat temu debiutowało z Toukidenem na PS Vite, to trudno było przewidzieć jak dalej potoczą się losy tego tytułu.

7 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Danganronpa 1-2 Reload (PS4)

Autorem recenzji Danganronpa 1-2 Reload jest Piotr Rusewicz, dziękujemy za gościnną publikację na portalu. Szalona, głęboka i śmieszniutka.

7 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Berserk and the Band of the Hawk (PS4, PSV)

Omega Force to niekwestionowany mistrz gier z pod znaku musou. Tym bardziej ucieszyłam się na wieść o tym, że podjęli pracę nad adaptacją znanego i cenionego komiksu jakim jest Berserk.

7 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Fate/Extella: The Umbral Star (PS4. PS Vita)

Na wieść że przyszła kopia recenzencka do Fate/Extella aż podskoczyłam z radości. Poczułam się jakby przyszła nie pierwsza w tym roku gra, a pierwsza ogólnie w mojej recenzenckiej karierze.

7 lat temu / Marcin Podemski

Premiery nadchodzącego tygodnia: 28 listopad – 4 grudzień

Final Fantasy 15 – to jest tytuł nadchodzącego tygodnia. Co do jego jakości przekonamy się wkrótce, jednak to zdecydowanie najważniejsza premiera. Poza tym gracze PC otrzymają długo oczekiwane Watch Dogs 2.

7 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: World of Final Fantasy (PS4, PS Vita)

Gdy pierwsze doniesienia na temat World of Final Fantasy do mnie dotarły, byłam sceptyczna.

8 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Psycho-Pass: Mandatory Happiness (PS4, PSV)

Visual novel to specyficzny gatunek. Teoretycznie to gra, jednak z tym medium ma niewiele wspólnego. Jedyna interakcja, której dokonuje gracz, to wybór odpowiedzi w czasie dialogu.

8 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Odin Sphere Leifthrasir (PS4, PS3, PSV)

Odin Sphere pierwotnie zostało wydane na PS2 w 2007 roku. Przypomnę, że w tym samym roku debiutowało PS3 na starym kontynencie.

8 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book (PS4, PS Vita)

Atelier Sophie to już 17 odsłona serii. Tytuły z Atelier w nazwie wychodzą cyklicznie i każda kolejna część jest tak pewna, jak emisja Kevina samego w domu w święta.

8 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Grand Kingdom (PS4, PS Vita)

Wojna to nie zabawa. Najczęściej w tekstach kultury jest przedstawiana jako tragiczne wydarzenie, poparte statystykami zgonów i opowieści o wyniszczających skutkach jakie ze sobą niesie.

8 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies (PS Vita)

To, że CPU z Gamindustri ratują świat i przenoszą się pomiędzy wymiarami wiemy od dawna. Dokładniej od kilku części Hyperdimension Neptunia. Czy to jednak ich jedyne zajęcie? Otóż nie.

8 lat temu / Magdalena Kucharska

Recenzja: Trillion: God of Destruction (PS Vita)

Od kiedy pamiętam piekło miało kojarzyć się ze złem. Co jeśli jednak porzucimy takie myślenie i spojrzymy na to miejsce jak na każde inne? Wyobrazimy sobie królestwo władane przez potężnych Lordów i ich poddanych.

8 lat temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Samurai Warriors 4: Empires [PS4]

Czy delikatne zmiany w rozgrywce przyniosły korzyść przedstawicielce serii znanej od ponad dekady? Dowiecie się tego z recenzji, do której to lektury zapraszam.

8 lat temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Hitman GO: Edycja Ostateczna [PSV, PS4]

Najnowsze konsole Sony w końcu goszczą łysego zabójcę. Czy Vita i PS4 to dobre miejsca dla Agenta 47? Zapraszam do lektury recenzji, z której poznacie odpowiedź na postawione pytanie.

8 lat temu / Kinga Wałoszek

Recenzja: Handball 16 (PS Vita)

Gry sportowe to obecnie niewielki ułamek produkcji, które zasilają bibliotekę graczy. Mamy piłkę nożną i dwie standardowe serie, które z roku na rok są tylko odświeżane.

8 lat temu / Radek Herda

Recenzja Persona 4: Dancing All Night

Prawdopodobnie Persona 4 Golden jest produkcją, o której słyszał niemalże każdy posiadacz PS Vity. Nie ma w tym nic dziwnego.

8 lat temu / Kamil Sychowski

Recenzja: Zen Pinball 2: Balls of Glory

Nowy pakiet stołów do ZEN Pinball 2 został stworzony we współpracy z telewizją FOX. Otrzymaliśmy dzięki temu cztery stoły na licencjach popularnych seriali animowanych. Wybrano Family Guy, American Dad, Bob’s Burgers i Archera.