18 godzin temu

Pierwsze wrażenia z GRID Legends

Przez ostatni weekend dzięki zaproszeniu od EA Polska mogłem wziąć udział w przedpremierowym pokazie gry GRID Legends oraz sprawdzić wersję testową. Zapraszam do moich pierwszych wrażeń.

1 dzień temu

Pierwszy pokaz rozgrywki z Gran Turismo 7 na PS5

Na weekend Sony opublikowało pierwszy materiał z Gran Turismo 7 zarejestrowany na konsoli PS5. Dodatkowo Polyphony Digital zaprezentowało na innym materiale sportowy samochód elektryczny Porsche Vision Gran Turismo.

1 dzień temu

Prezentownik 2021: PlayStation VR – jaki prezent wybrać pod choinkę?

PlayStation VR jest z nami już od kilku lat. Może warto byłoby kupić na Święta coś związanego z goglami Sony? Oto poradnik prezentowy poświęcony PS VR. PlayStation VR to gogle, które bez wątpienia spodobały się wielu graczom.

4 dni temu

Assassin’s Creed: Valhalla przedłuża festiwal w grze!

Pojawia się również nowy ekwipunek! Ubisoft ciągle rozwija swoje nowe dziecko z serii Assassin’s Creed! Obecne wydarzenie w grze Oskoreia Festival zostało przedłużone o tydzień do 9 grudnia.

4 dni temu

GRID Legends nadjedzie w lutym 2022

Codemasters wraz z EA ogłosili datę premiery GRID Legends. Zaprezentowano także długi materiał wideo z rozgrywki. Światowa premiera gry GRID Legends na konsolach odbędzie się 25 lutego 2022 roku.

4 dni temu

Sony pracuje nad konkurencją dla Game Pass?

Nie da się ukryć, że Game Pass jest bardzo mocną kartą przetargową po stronie Microsoftu. Tysiące graczy na świecie wybrało sprzęt Microsoftu tylko i wyłącznie ze względu na tę usługę. Trudno się im dziwić.

Odkryj linię telewizorów Game Master PRO
4 dni temu

Dying Light 2 Stay Human – Zobacz 15 minut rozgrywki

Techland wczoraj wieczorem zrobił stream z gry Dying Light 2 Stay Human, na którym mogliśmy zobaczyć nowe fragmenty z rozgrywki.

4 dni temu

Znamy już datę beta testów Dragon Ball: The Breakers

Zbliża się czas premiery zamkniętej bety dla Dragon Ball: The Breakers. Dostępne będą tylko cztery sesje, by poznać grę i sprawdzić jej zalety. Kolejny tytuł z serii Dragon Ball pojawi się w 2022 roku.

5 dni temu

Poznaliśmy zawartość pierwszego DLC do Jurassic World Evolution 2

Frontier Developements poinformowało graczy co znajdą oni w pierwszym DLC do Jurassic World Evolution 2. Early Cretaceous Pack zadebiutuje już 9 grudnia i przyniesie ze sobą aż 4 nowe gatunki wymarłych zwierząt.

5 dni temu

Call of Duty: Warzone dostaje nową mapę!

Czeka nas zabawa! Activision oficjalnie ujawniło nową mapę, która pojawi się w grze Call of Duty: Warzone. Gotowi na chaos?

5 dni temu

Aktualizacja #3 do Battlefield 2042

Największa aktualizacja od czasu premiery do Battlefield 2042 wprowadza wiele poprawek do gry. Łącznie to ponad 300 drobnych i większych poprawek.

5 dni temu

Moss: Book II – premiera wiosną przyszłego roku

Moss, bardzo pozytywnie przyjęta gra na PlayStation VR, już wkrótce dostanie kontynuację. Zaznaczcie w swoich kalendarzach początek 2022 roku. Moss to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji dostępnych na PlayStation VR.

5 dni temu

Kingdoms of Amalur – rozszerzenie fabularne jeszcze w grudniu

Kingdoms of Amalur ukazało się pierwotnie ponad 10 lat temu. W minionym roku gra dostała reedycję, a jeszcze w grudniu ukaże się nowy dodatek – Fatesworn.

5 dni temu

Rainbow Six: Extraction – mapy, cele i poziomy trudności ze szczegółami

Rainbow Six: Extraction ukaże się na konsolach już za nieco ponad miesiąc. Natomiast dziś możemy dowiedzieć się więcej o niektórych elementach definiujących rozgrywkę.

5 dni temu

Destiny 2 – nowe informacje o pakiecie na 30-lecie Bungie

Na karcie Steam przy grze Destiny 2 pojawiły się nowe informacje oraz obrazki dotyczące pakietu na 30-lecie Bungie. Gracze na nich znaleźli dwie bronie z HALO! Karta Steam dla pakietu na 30-lecie Bungie w Destiny 2 została zaktualizowana.

6 dni temu

Cyberpunk 2077 – chętni na zegarek za niemal 2 tysiące?

Cyberpunk 2077 otrzymał wiele gadżetów. Jednym z nich jest ogłoszony dziś zegarek. Trzeba za niego zapłacić, bagatela, niecałe 2,000 zł. Cyberpunk 2077 bez wątpienia jest jednym z gorętszych tematów ostatnich lat.

6 dni temu

Ghostrunner – nowe rozszerzenie i darmowa zawartość

Ghostrunner wciąż jest rozwijany przez twórców. Dzięki temu już w przyszłym roku dostaniemy rozszerzenie, Project Hel. Zapowiedziano również darmową zawartość.

6 dni temu

GTA Definitive Edition otrzymało kilka poprawek. Pudełkowe wydania opóźnione.

Rockstar Games niestety nie może uznać premiery gry GTA: The Trilogy – The Definitive Edition za udaną. Gra ma swoje kłopoty, o czym możecie się przekonać czytając naszą recenzję.

6 dni temu

Poznaliśmy gry w grudniowym PlayStation Plus

Sony ujawniło listę gier, które trafiły do grudniowej usługi PlayStation Plus. Na PS5 z okazji świąt tylko… demo gry sprzed roku. Na wszystkich abonamentów opłacających usługę PlayStation Plus w grudniu czekają naturalnie trzy gry.

6 dni temu

Dying Light 2 pokryło się złotem

Techland poinformował, że Dying Light 2 pokryło się złotem. Gra jest już ukończona i w lutym 2022 roku trafi do naszych konsol.

6 dni temu

Recenzja: Asterix & Obelix: Slap them all! [PS4]

Asterix i Obelix, nierozłączni kompani, dostali nową produkcję. Sprawdźmy wobec tego, czy Slap them all jest udanym tytułem. Asterix i Obelix to postaci które debiutowały na kartach francuskich komiksów już kilka dekad temu.

6 dni temu

Aliens: Fireteam Elite dostaje nowy sezon oraz pojawi się w Game Pass

Fani serii Aliens mogą zacierać ręce i włączać MotionTrackery. FireTeam Elite dostaje nową zawartość i pojawi się w Game Pass od Microsoftu. Christopher Honour, starszy menedżer ds.

6 dni temu

Evil Genius 2 już dostępny na PlayStation i Xbox

Już teraz możesz zdominować świat w Evil Genius 2.