4 dni temu

Znamy już datę beta testów Dragon Ball: The Breakers

Zbliża się czas premiery zamkniętej bety dla Dragon Ball: The Breakers. Dostępne będą tylko cztery sesje, by poznać grę i sprawdzić jej zalety. Kolejny tytuł z serii Dragon Ball pojawi się w 2022 roku.

5 dni temu

Kingdoms of Amalur – rozszerzenie fabularne jeszcze w grudniu

Kingdoms of Amalur ukazało się pierwotnie ponad 10 lat temu. W minionym roku gra dostała reedycję, a jeszcze w grudniu ukaże się nowy dodatek – Fatesworn.

6 dni temu

Ghostrunner – nowe rozszerzenie i darmowa zawartość

Ghostrunner wciąż jest rozwijany przez twórców. Dzięki temu już w przyszłym roku dostaniemy rozszerzenie, Project Hel. Zapowiedziano również darmową zawartość.

6 dni temu

GTA Definitive Edition otrzymało kilka poprawek. Pudełkowe wydania opóźnione.

Rockstar Games niestety nie może uznać premiery gry GTA: The Trilogy – The Definitive Edition za udaną. Gra ma swoje kłopoty, o czym możecie się przekonać czytając naszą recenzję.

6 dni temu

Recenzja: Asterix & Obelix: Slap them all! [PS4]

Asterix i Obelix, nierozłączni kompani, dostali nową produkcję. Sprawdźmy wobec tego, czy Slap them all jest udanym tytułem. Asterix i Obelix to postaci które debiutowały na kartach francuskich komiksów już kilka dekad temu.

7 dni temu

Terraria: Journey’s End trafi na Nintendo Switch w przyszłym roku.

Wraz z premierą na przenośną konsolę zapowiedziano liczne zmiany do już wydanych wersji na PlayStation i Xbox. Ostatnia aktualizacja sandboksowej gry Re-Logic, to zapewni identyczną zawartość między wszystkimi wersjami konsolowymi.

Odkryj linię telewizorów Game Master PRO
1 tydzień temu

Recenzja: Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl (Switch)

To już tradycja, że raz na parę lat Nintendo szykuje kolejny remake swoich wcześniejszych odsłon serii Pokémon.

1 tydzień temu

Aspire: Ina’s Tale na zwiastunie i z datą premiery

Premierowa gra Wondernaut Studio zmierza na konsole. Platformówkę Aspire: Ina’s Tale zobaczymy na nowym zwiastunie. To sugestywna, lekko pokręcona opowieść o ucieczce bohaterki z Wieży karmiącej się jej snami.

1 tydzień temu

W co warto zagrać na Nintendo Switch w grudniu 2021?

Nintendo Switch, podobnie jak inne konsole, nie dostaje pod koniec roku wielu premier. Nie oznacza to jednak, że nie ma na co czekać.

2 tygodnie temu

Life is Strange True Colors ukaże się cyfrowo na Switch już 7 grudnia!

Wydanie pudełkowe Life is Strange: True Colors zaplanowano dla Switch na 25 lutego 2022, jednak w eShopie gra ukaże się już 7 grudnia 2021. Life is Strange: True Colors zostało wydane na PC, i dużych konsolach we wrześniu.

2 tygodnie temu

Nagrody Golden Joystick Awards rozdane

Koniec roku to czas podsumowań i nagród. Nie inaczej jest z branża gier. Wczoraj rozdane zostały nagrody Golden Joystick Awards. Tytuł gry roku przypadł grze Resident Evil Village. Aż dwie nagrody przypadły dla Final Fantasy XIV.

2 tygodnie temu

Przed nami beta Dragon Ball: The Breakers

Zbliżamy się do bety Dragon Ball: The Breakers, która potrwa tylko od 3 do 4 grudnia w ramach czterech sesji. Wpiątek od 3:00 do 7:00, od 13:00 do 17:00 i od 19:00 do 23:00 oraz w sobotę w godzinach 3:00-7:00.

2 tygodnie temu

Black Friday 2021 – Najlepsze promocje od polskich wydawców

Jak co roku nasi wydawcy przygotowali masę promocji na Black Friday. Jesteście gotowi aby zdobyć świetne gry w super cenach? Cenega Tytuły objęte promocją Black Friday znajdziesz naturalnie w najlepszych sieciach handlowych, m.in.

2 tygodnie temu

Mario Golf Super Rush dostaje kolejną masywną darmową aktualizację

To już kolejna duża aktualizacja do Mario Golf Super Rush, która dodaje bardzo pokaźną ilość nowości. Sprawdźcie co czeka nas w wersji 4.0.0!

2 tygodnie temu

Niezależne Twelve Minutes pojawi się na Switch i PlayStation już 7 grudnia

Wydawca gry Annapurna Interactive oraz deweloper Luis Antonio potwierdzili, że Twelve Minutes trafi na Switch i PlayStation 7 grudnia. Twelve Minutes, to gra z widokiem z góry w czasie rzeczywistym.

2 tygodnie temu

Strategia akcji Armed to the Gears trafi na Switcha

Polski wydawca Forever Entertainment pokaże duże mechy na przenośnym Nintendo Switch. Co wiemy do tej pory?

2 tygodnie temu

HITMAN 3 – wkrótce poznamy plany na drugi rok z grą

HITMAN 3 będzie nadal rozwijany w 2022 roku. Studio IO Interactive przedstawiło mały przedsmak tego, co przyniosą najbliższe miesiące.

2 tygodnie temu

Oficjalny zwiastun Dragon Ball: The Breakers

Dragon Ball: The Breakers to najnowsza gra, która została osadzona w znanym nam świecie Smoczych Kul. Całość jest nastawiona na asymetryczną rozgrywkę wieloosobową – to Dragon Ball jakiego jeszcze nie znamy…!

3 tygodnie temu

Rockstar odnosi się do problemów z GTA Definitive Edition

Wydana w ostatnich dniach odświeżona trylogia GTA nie spotkała się z ciepłym przyjęciem. O części problemów dowiecie się z naszej recenzji. Gracze słusznie wyrażają swoje niezadowolenie.

3 tygodnie temu

Mario Kart Live: Home Circut otrzymał lokalną grę na jednej konsoli

Najnowsza aktualizacja do wersji 2.0 wprowadziła od dawna oczekiwane zmiany, najważniejsza – gra na podzielonym ekranie na jednej konsoli.

3 tygodnie temu

Asterix & Obelix: Slap them All! – premiera przesunięta

Asterix & Obelix: Slap them All! miało ukazać się na konsolach jeszcze w tym miesiącu. Tak się niestety nie stanie. Asterix to z pewnością jeden z najpopularniejszych bohaterów komiksów.

3 tygodnie temu

Disco Elysium w grudniu otrzyma polską wersję!

Disco Elyusium – The Final Cut na początku grudnia otrzyma na premierę polską lokalizację kinową.

3 tygodnie temu

Recenzja: Airborne Kingdom (Xbox Series X)

Czy to ptak? czy samolot? Nie, to miasto. Airborne Kingdom to city builder. Bardzo nietypowa gra o budowaniu. Nasz miasto lata. Tak, dobrze czytacie. Jak już sam tytuł wskazuje, w Airborne Kingdom przyjdzie nam zbudować miasto w chmurach.