7 godzin temu

Urodzinowa aktualizacja Overcooked! All you can eat!

Seria Overcooked świętuje w sierpniu swoje piąte urodziny! Z tej okazji zapowiedziano nową aktualizację.

14 godzin temu

E3 2021: Monster Hunter Stories 2: Nowy zwiastun, demo i gameplay.

Fani Monster Hunter Stories 2 nie mogą narzekać na niedobór nowinek dotyczących gry. Polecam szczególnie nagranie z wersji demonstracyjnej.

1 dzień temu

E3 2021: Direct od Nintendo z 15.06.2021

Nadszedł ostatni dzień E3 z długo wyczekiwaną prezentacją Nintendo. Czy przedstawili nam nowy sprzęt? Tak, ale znowu zaskoczyli graczy. W kulminacyjnym momencie prezentację Nintendo oglądało przeszło milion widzów na żywo.

2 dni temu

Recenzja: Minute of Islands [PS4] – kolorowa podróż w nieznane

Minute of Islands, dzieło zespołu Studio Fizbin, trafiło na konsole. Sprawdźmy, czy warto przenieść się do świata Mo. Minute of Islands jest produkcją, na którą czekałem od wielu miesięcy.

2 dni temu

HITMAN 3 – kolejny grzech, Lenistwo, na zwiastunie

HITMAN 3 ukazał się na konsolach poprzedniej i aktualnej generacji w styczniu. IO Interactive nie przestaje rozwijać swojej gry. Dzięki temu wkrótce pojawi się dodatek poświęcony lenistwu.

2 dni temu

Knockout Home Fitness na Switcha

XSEED Games i Marvelous Europe postanowili wydać Knockout Home Fitness, znany jako FiNC HOME FiT w Japonii, na Switcha. Tytuł ten zobaczymy tej jesieni w Ameryce Północnej i Europie.

2 dni temu

Nowe figurki dla LEGO Super Mario

LEGO podzieliło się informacjami dotyczącymi nadchodzącej trzeciej fali figurek z serii Super Mario. Nowa seria, tak jak poprzednia składać będzie się z 10 figurek. Zapakowane będą w blistery z losową postacią.

3 dni temu

Top 5 okazji na Nintendo Switch – 23 tydzień 2021 na eShop

To może być ciekawy tydzień, ponieważ zapowiedziano specjalne przeceny na eShop ze względu na trwające E3 2021. Pomimo zapowiedzianych przecen: Mamy przed sobą naprawdę ciekawy tydzień.

4 dni temu

E3 2021: Już oficjalnie Mario + Rabbids: Sparks of Hope trafi na Switch

Tak jak się spodziewaliśmy, mały falstart na stronie Nintendo właśnie został potwierdzony. Ubisoft zaprezentował dwa nowe zwiastuny. O pierwszych przeciekach pisaliśmy parę godzin temu w tym miejscu.

4 dni temu

Ubisoft Forward – oglądamy prezentację gier studia Ubisoft

Ubisoft Forward ponownie pozwala nam zobaczyć plany studia na swoją przyszłość. Zapraszam do relacji z wydarzenia. Główna część Ubisoft Forward rozpocznie się o godzinie 21:00.

4 dni temu

Recenzja: DC Super Hero Girls – Teen Power [Switch]

DC otrzymało kolejną produkcję. Tym razem skupia się ona na żeńskich postaciach. Czy w Teen Power rzeczywiście tkwi moc? DC Super Hero Girls – Teen Power jest grą, która – nie ukrywam – wzięła mnie z zaskoczenia.

4 dni temu

Mario + Rabbids: Sparks of Hope robi falstart przed E3!

To miała być duża niespodzianka dla fanów gry taktycznej z Mario w roli głównej. Oficjalna strona Nintendo zdradziła pierwsze informacje. Wygląda na to, że ekskluzywny tytuł Ubisoftu na Nintendo Switch został ujawniony przed terminem.

4 dni temu

Unbound: Worlds Apart ukaże się na Switchu już w lipcu

Unbound: Worlds Apart od europejskiego niezależnego studia otrzymało datę premiery. W tę kolorową platformówkę zagramy już w lipcu. Unbound: Worlds Apart to barwna platformówka od trójosobowego zespołu Alien Pixel Studios.

5 dni temu

SkateBIRD wjedzie na konsole już za dwa miesiące

SkateBIRD, oryginalna zręcznościówka od studia Glass Bottom Games, trafi na Switche i konsole Xbox za równe dwa miesiące.

5 dni temu

Zwiastun OlliOlli World

OlliOlli World od firmy Roll7 zapewni nowe, bardziej kolorowe podejście do skateboardingu. Podczas Summer of Gaming Expo IGN opublikowano najnowszy zwiastun, podkreślający wspaniały styl graficzny, dodatkowo prezentując nową rozgrywkę.

5 dni temu

Two Point Campus oficjalnie zaprezentowany

Twórcy Two Point Hospital pokazują nam jak według nich wygląda zarządzanie uczelnią.

6 dni temu

Nintendo zapowiada liczne przeceny z okazji E3 w eShopie

Według wpisu na amerykańskim profilu Nintendo, możemy spodziewać się licznych przecen. Ze swojej strony liczymy jeszcze na premiery… Na razie wiemy tylko tyle, ile przeczytaliśmy twitterowym wpisie, który znajdziecie poniżej.

6 dni temu

Nowy zwiastun Monster Hunter Stories 2 przed premierą na Switch i PC

Na Monster Hunter Stories 2 poczekamy do 9 lipca. CAPCOM obiecał nam nowe informacje na E3, jednak już dzisiaj możemy cieszyć się nowym zwiastunem.

6 dni temu

Hot Wheels Unleashed wjechało do skateparku

Firma Milestone zaprezentowała nowy zwiastun z rozgrywką z Hot Wheels Unleashed, demonstrujący wyścigi po skateparku.

6 dni temu

Moo Lander wyląduje na konsolach wiosną 2022 roku

Gra trafi na PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Ten niezależny tytuł ma nie tylko opcję gry samodzielnej, ale również wieloosobowej. Moo Lander to łamigłówka 2D połączona z platformówką, wykonana na silniku Unity.

6 dni temu

E3 2021: Czego możemy się spodziewać po Wholesome Direct?

Prezentacja poświęcona grom Indie odbędzie się już w sobotę. Które znajome tytuły tam zobaczymy? Wśród zapowiedzianych atrakcji Wholesome Direct, oprócz oczywiście zwiastunów, zobaczymy również wywiady z twórcami.

6 dni temu

Koch PrimeTime – podsumowanie pokazu Koch Media Poland

Koch Media Poland niewątpliwie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawców w Polsce. Jesteście ciekawi, co trafi do oferty tej firmy? Koch Media Poland to studio, które stoi za wydawaniem w naszym kraju wielu gier.

6 dni temu

Serial Cleaners, nowy materiał ze zbliżającej się gry

Kojarzycie może polską grę Serial Cleaner z 2017 roku? Jej kontynuacja, Serial Cleaners, ukazać ma się jeszcze w tym roku. Od ostatnich newsów na temat tej gry minęło już trochę czasu.

1 tydzień temu

Overwatch otrzyma cross-play!

Blizzard ogłosił właśnie w najnowszym filmie od deweloperów, że wkrótce do Overwatch zostanie dodany cross-play na wszystkich platformach. Niezależnie od preferowanej platformy (PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC.