9 godzin temu

Demo Mario Strikers: Battle League oraz materiał popremierowy

Od dzisiaj zagramy w samouczek, gra wieloosobowa będzie dostępna między 3 a 6 czerwca. Wiemy też, co czeka nas po premierze. Wydawca Nintendo i deweloper Next Level Games ogłosili, że dostępne jest demo dla Mario Strikers: Battle League.

12 godzin temu

Recenzja: Kangurek Kao (Xbox Series)

Już jest, nareszcie! Kangurek Kao, czyli bohater dzieciństwa wielu nas, powraca. Tym razem też na konsole. Jesteście gotowi na kolejną przygodę w dżungli?

1 dzień temu

Mothmen 1966 — przygodówka w retro stylu w drodze na konsole

Czy gra, która w 2022 przypomina bardzo wczesne gry komputerowe z lat 80-tych ma sens? Zwiastun Monthmen 1966 wygląda co najmniej intrygująco. Mamy rok 1966, młodą parę, właściciela stacji benzynowej i poszukiwacza nadprzyrodzonych zjawisk.

2 dni temu

Zwiastuny Monster Hunter Rise: Sunbreak prezentują nowe umiejętności dla lekkiego łukodziała i podwójnych ostrzy

Wykonaj atak „Spiralne cięcie” podwójnych ostrzy lub użyj nowej „Kontry Wiwerny” lekkiego łukodziała, aby uniknąć ataków.

3 dni temu

The Lord of the Rings: Gollum z datą premiery

The Lord of the Rings już niebawem dostanie kolejną grę. Wiemy, kiedy Gollum otrzyma poświęconą mu produkcję. The Lord of the Rings, znany cykl fantastyki, zdecydowanie należy do jednej z najbardziej popularnych serii.

5 dni temu

Przygodówka XEL latem na Nintendo Switch

XEL trafi na Nintendo Switch już latem 2022 r. Wersja na Xbox Series S|X, Xbox One, PlayStation 4/5 pojawi się w późniejszej części roku.

1 tydzień temu

Powstaje nowy Simon the Sorcerer!

Dla niektórych z Was to powrót do dzieciństwa, dla innych szansa na spotkanie z ciekawą przygodową klikanką. Nowy Simon the Sorcerer zaplanowany jest na przyszły rok.

1 tydzień temu

Kangurek Kao: przeciwnicy i walka na nowym zwiastunie

Do premiery Kangurka Kao został już niewiele ponad tydzień! Twórcy nie szczędzą jednak nowych treści. Nowy minutowy materiał przybliża nam zarówno przeciwników naszego Kangurka, jak i jego sposoby na radzenie sobie z nimi.

1 tydzień temu

Plotka: The Elder Scrolls 5: Skyrim Anniversary Edition może trafić na Switcha

Niedawno pojawiła się tajwańska klasyfikacja Skyrim Anniversary Edition na Switch. Została szybko usunięta, ale sugeruje, że tytuł się tam pojawi. W zeszłym roku Bethesda ponownie wydała The Elder Scrolls 5: Skyrim.

1 tydzień temu

Sniper Elite 5 – nowy zwiastun zabójstw

Sniper Elite 5 ukaże się na konsolach już za równy tydzień. Studio Rebellion przygotowało nowy zwiastun, prezentujący prześwietlenia zabójstw. Sniper Elite to bez wątpienia jedna z najważniejszych serii w portfolio studia Rebellion.

1 tydzień temu

WRC Generations – nowa gra rajdowa od KT Racing

Nacon oraz KT Racing zaprezentowali nową grę rajdową. WRC Generations trafi na konsole w październiku 2022 roku. Zobacz pierwszy zwiastun. WRC Generations wjedzie 13 października na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series.

1 tydzień temu

W Splatoon 3 znajdziemy nową ciekawą broń

Angle Shooter (karabin kątowy) to nowa broń, która trafi wrogów strzałami z odbicia. Pozwoli przyszpilić ich ogniem w celu zadania dalszych obrażeń.

1 tydzień temu

Recenzja: Vampire: The Masquerade – Swansong [PS5]

Vampire: The Masquerade – Swansong jutro trafi na konsole. Czy warto wgryźć się w tę produkcję? Vampire: The Masquerade bez wątpienia jest bardzo popularnym cyklem. Te gry RPG doczekały się wielu adaptacji.

1 tydzień temu

SnowRunner: Sezon 7 rozpocznie się 31 maja

Studio Sabre Interactive poinformowało, że 31 maja rozpocznie się 7 sezon w grze SnowRunner. To także data darmowej aktualizacji na konsolach nowej generacji.

2 tygodnie temu

JBL Quantum 810 Wireless, nowe słuchawki do PS5 i nie tylko

JBL Quantum 810 Wireless to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsol z funkcją Aktywnej Redukcji Hałasu i łącznością Bluetooth.  W każdej grze najważniejsze jest przetrwanie.

2 tygodnie temu

Monster Hunter Rise: Sunbreak prezentuje broń z możliwością zmiany umiejętności

Firma Capcom rozpoczęła udostępnianie filmów prezentujących nowe umiejętności w Monster Hunter Rise: Sunbreak. Pierwsze trzy obejmują miecz i tarczę, topór i heavy bowgun. Pokazują, jak potężna może być nowa zmiana umiejętności.

2 tygodnie temu

Fall Guys w przyszłym miesiącu na Switchu i Xboksie

Zgodnie z przewidywaniami, poznaliśmy dziś datę premiery Fall Guys na konsoli Nintendo i Xboksie. Został nieco ponad miesiąc. Fall Guys, czyli jeden z najbardziej odjechanych Battle Royale, w którym nie leje się krew.

2 tygodnie temu

Kirby 64: The Crystal Shards pojawi się na Nintendo Switch Online 20 maja

Wydana w 2000 roku platformówka 3D przedstawia Kirby’ego, który wyrusza na sześć różnych planet, aby odzyskać Kryształowe Odłamki. Nintendo ogłosiło, że Kirby 64: The Crystal Shards pojawi się na Nintendo Switch Online 20 maja.

2 tygodnie temu

Kiedy Fall Guys na pozostałych konsolach? Dowiemy się już za dwa dni

W grze Fall Guys pojawiła się zapowiedź transmisji, która powinna odsłonić przed nami datę premiery na konsolach Xbox i Nintendo. Fall Guys to jedna z najbardziej zwariowanych gier multiplayer ostatnich lat.

2 tygodnie temu

Nintendo Switch Sports ma „niezwykle mocny start”

Prezes Nintendo, Shuntaro Furukawa, mówi, że Nintendo Switch Sports ma mocny start pod względem sprzedaży we wszystkich regionach.

2 tygodnie temu

Kangurek Kao: poznajcie rodzinę i przyjaciół

Przed Wami Walt, Marlene i Gadget! Poznajcie rodzinę i przyjaciół Kangurka Kao. Choć samego Kao chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, twórcy postanowili pokazać nam z bliska jego towarzyszy.

2 tygodnie temu

Wyszkol światowej klasy szpiegów w Two Point Campus

Twórcy gry Two Point Campus zaprezentowali kolejną dziedzinę, w której będziemy mogli szkolić studentów na naszym uniwersytecie. Tym razem jest to kurs szpiegostwa.

2 tygodnie temu

Najważniejsze z Indie World 11.05.2022

Oto lista najważniejszych gier ogłoszonych na Indie World, które zmierzają na konsolę Nintendo Switch. Elec Head Jeden z ciekawszych tytułów dzisiejszego dnia nie każe na siebie długo czekać i ujrzymy go już tego lata!

2 tygodnie temu

Monster Hunter Rise: Sunbreak — więcej szczegółowych informacji.

Firma Capcom opublikowała nowe informacje i nagranie wideo prezentujące rozszerzenie Monster Hunter Rise: Sunbreak.