5 miesięcy temu / Bartosz Kwidziński

The Lord of the Rings: Gollum – każdy usłyszy język elfów

The Lord of the Rings, czy też Władca Pierścieni, w przyszłym miesiącu dostanie nową grę. Okazuje się, że nie tylko posiadacze Precious Edition będą mogli usłyszeć elficki.

5 miesięcy temu / Paweł Matyjewicz

Remastery Suikoden z oficjalną klasyfikacją wiekową

Czyżby zbliżało się ważne ogłoszenie od Konami? Wszystko na to wskazuje. Remaster Suikoden - jednego z najlepszych jRPG w historii - nadchodzi.

6 miesięcy temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Transport Fever 2 (Xbox Series S)

Niewiele jest tycoonów na konsolach, a tych skupiających się na transporcie jeszcze mniej. Czy Transport Fever 2 to tytuł, który wypełni tę niszę, czy kolejny port na pół gwizdka?

8 miesięcy temu / Tsumi Deshō

Recenzja: Persona 4 Golden [Xbox One X]

Persona 4 Golden wylądowała na naszych urządzeniach. Kto z Was już zatopił się w zawartej w tej części gry fabule?

8 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: kolekcje Simtymność i Łazienkowe szpargały do The Sims 4

Czas na dwie kolejne kolekcje w The Sims 4. Simtymność i Łazienkowe szpargały powoli przygotowują nas do tego, co w grze pojawi się już w marcu.

8 miesięcy temu / Tsumi Deshō

Recenzja: Persona 3 Portable [Xbox One X]

Nie jedna osoba nie mogła się doczekać tego tytułu i tegorocznej premiery. No cóż, okazało się, że najprawdopodobniej nie jestem targetem dla tej gry.

9 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: High on Life (Xbox Series)

Jeden z najbardziej zakręconych tytułów tego roku zadebiutował niedawno na konsolach Xbox i PC! Gotowi sprawdzić, jak twórcom Rick and Morty wyszło High on Life?

9 miesięcy temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Goat Simulator 3 (Xbox Series X)

Koza chaosu trzy znowu w akcji. Czy i tym razem wyjdzie na górze?

10 miesięcy temu / Krzysztof Stambuła
10 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: Pentiment (Xbox)

Obsidian zabiera nasz w podróż w czasie, do średniowiecznego miasteczka Tassing i klimatu lekko pachnącego Imieniem Róży. Jak prezentuje się przygodówka Pentiment? Myśleliście może czasem o karierze średniowiecznego skryby?

11 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: Paper Ghost Stories: 7PM (Xbox Series)

Co może czaić się w mieszkaniu obok? Paper Ghost Stories: 7PM to krótka historyjka pełna duchów. Paper Ghost Stories: 7PM to bardzo króciutki horror z kilkoma minigrami wokół fabuły.

12 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: Grounded (Xbox Series)

Już od wtorku na konsolach Xbox dostępne jest Grounded! Jak prezentuje się tytuł Obsidiana o zmniejszonych dzieciakach i morderczych pająkach?

12 miesięcy temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Serial Cleaners [Xbox Series X]

Mordować to każdy, ale sprzątać nie ma komu.

1 rok temu / Angelika Borucka

Recenzja: The Sims 4: Licealne lata

Powiem Wam, że już zdążyłam zapomnieć, jak wygląda żonglowanie pomiędzy szkołą, nauką a czasem dla siebie! Sprawdźcie, jak prezentują się Licealne Lata w The Sims 4.

1 rok temu / Angelika Borucka

Recenzja: As Dusk Falls (Xbox Series)

Już jutro premierę ma As Dusk Falls. Zaprezentowana szerzej na „nie-E3” przygodówka wychodzi jedynie na platformach Microsoftu. Jesteście gotowi na dramat w sześciu aktach?

1 rok temu / Angelika Borucka

Recenzja: The Sims 4: Wilkołaki

The Sims 4 jest już z nami 8 lat i doczekało się ponad 50 dodatków. Czy coś nas jeszcze da radę zaskoczyć i zafascynować? Sprawdźcie naszą recenzję najnowszego DLC: Wilkołaki.

1 rok temu / Angelika Borucka

The Sims 4: Księżycowy szyk i Mali obozowicze z bliska

Jesteście ciekawi, jak sprawdzają się dwie najnowsze kolekcje w The Sims 4? Przyjrzyjmy się więc dodatkom Księżycowy szyk i Mali obozowicze. Księżycowy szyk Ta kolekcja to same ubrania dla starszych simów (od nastolatków w górę).

1 rok temu / Harry Raszczak

Recenzja: This War of Mine: Final Cut [PlayStation5]

Dobrze, że do gier, w które możemy zagrać praktycznie na każdej platformie zalicza się polskie This War of Mine. Teraz w edycji finałowej.

2 lata temu / Konrad Bosiacki

Recenzja: Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Od premiery Destiny 2 przyjęło się, że każdy nowy duży dodatek trafiał do gry mniej więcej po roku. Niestety na Królową-Wiedźmę musieliśmy poczekać znacznie dłużej. Czy było warto?

2 lata temu / Angelika Borucka

Recenzja: Happy’s Humble Burger Farm (Xbox Series)

Analogowe horrory na PC roją się jak na potęgę. My, konsolowcy, wciąż mamy do nich ograniczony dostęp. TinyBuild przyniósł nam Happy’s Humble Burger Farm. Gotowi? Czy symulator gotowania i surwiwal horror to dobre połączenie?

2 lata temu / Angelika Borucka

Recenzja: Unpacking (Xbox)

Potrzebujecie czasem odpocząć od tytułów AAA i spotkać się z totalnie odstresowującym tytułem? Unpacking powinno znaleźć się więc na Waszym radarze. Unpacking to jeden z tych małych indie projektów.

2 lata temu / Angelika Borucka

Recenzja: Beyond a Steel Sky (Xbox Series)

Cyberpunkowa przygodówka w dystopijnym świecie. Brzmi super? A gdy dodam, że to kontynuacja tytułu sprzed ponad 20 lat? Zagrajmy w Beyond a Steel Sky.

2 lata temu / Karol Riebandt

Recenzja: Magic Nations [Xbox One]

Karcianki to nie moja bajka, jednak w przypadku tej gry zmieniło się moje nastawienie do gatunku. Serio, jakoś nie mogę sobie wyobrazić gry karciankowej i to jeszcze na konsoli.

2 lata temu / Bartosz Kałkus

Moja znajoma Świnka Peppa – recenzja gry dla najmłodszych fanów konsol

W swoim życiu testowałem już wiele gier, ale jeszcze nigdy takiego tytułu. Jednak czasem życie stawia nas w zaskakujących rolach. Być może część z was, podobnie jak ja, ma w domu przyszłych partnerów do co-opa.