1 tydzień temu / Konrad Bosiacki

Pierwsze wrażenia – beta Call of Duty: Modern Warfare 2 (PS5)

Beta trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare 2 jest już dostępna ekskluzywnie na konsolach PlayStation. Zapraszamy na nasze pierwsze wrażenia. Nowe Call of Duty to z pewnością jedna z najgorętszych premier każdej jesieni.

3 tygodnie temu / Konrad Bosiacki

Destiny 2: Kings Fall – wrażenia z odnowionego kultowego raidu

Oryx, bóg Roju, powrócił, a wraz z nim „Kings Fall” – jeden z najsłynniejszych raidów w całym uniwersum Destiny. Zapraszam na niezapomnianą wycieczkę w czeluści Dreadnaughta.

2 miesiące temu / Konrad Bosiacki

FIFA 23 – zamknięta beta od 11 sierpnia, jak zdobyć dostęp?

Wybrani fani wirtualnej piłki nożnej już za kilka dni będą mogli uczestniczyć w zamkniętych testach gry FIFA 23. Podpowiadamy jak zwiększyć swoje szanse na dostęp. FIFA 23 będzie ostatnią grą EA Sports spod szyldu FIFA.

2 miesiące temu / Mateusz Jankowski

Graliśmy w betę Overwatch 2 (PS5) – oto nasze wrażenia

Jeżeli nie grałeś w pierwszego Overwatcha, nie zrozumiesz połowy tego tekstu. Ale i tak go przeczytaj, bo Overwatch 2 może być grą, która zaprowadzi porządek w muliplayerowych strzelankach.

3 miesiące temu / Konrad Bosiacki

PlayStation Plus Premium od dziś w Polsce! Jak ulepszyć usługę?

Nowe wersje PlayStation Plus – Extra oraz Premium są już dostępne dla polskich graczy. Podpowiadamy jak z poziomu konsoli PS5 ulepszyć usługę oraz przedstawiamy, co znalazło się w rozbudowanej ofercie.

3 miesiące temu / Konrad Bosiacki

F1 Life w F1 22 – Pierwsze wrażenia z jazdy (nie)bolidami

Za nami emocjonujący weekend z GP Azerbejdżanu! W czasie gdy kierowcy w bolidach F1 ściągali się po ulicach Baku, ja robiłem to samo w grze F1 22… Tylko w samochodach takich jak Ferrari Roma, Mclaren 720s, czy Aston Martin DB11.

4 miesiące temu / Konrad Bosiacki

Podsumowanie Summer Game Fest 2022

Za nami dwie godziny czystej prezentacji nadchodzących gier. Zobaczcie jakie hity pokazał Geoff Keighley podczas Summer Game Fest 2022.

5 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

F1 22 – wrażenia z przedpremierowej prezentacji gry

Kilka dni temu mogłem uczestniczyć w przedpremierowym pokazie gry F1 22 zorganizowanym przez EA Sports i Codemasters. Jesteście ciekawi czym Mistrzowie Kodu zaskoczą nas w tym roku?

5 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

F1 22 – Pierwsze wrażenia z Miami International Autodrome

Nasza redakcja miała już okazję przejechać się bolidami nowej generacji po Miami International Autodrome w grze F1 22. Zapraszamy na pierwsze wrażenia oraz krótką prezentację rozgrywki.

6 miesięcy temu / Bartosz Kwidziński

Ghostwire: Tokyo – pierwsze wrażenia z gry Tango Gameworks

Ghostwire: Tokyo niebawem ukaże się na konsolach PlayStation. Czy pierwsze dwa rozdziały zachęcają do dalszej rozgrywki? Zapraszam na pierwsze wrażenia.

8 miesięcy temu / Bartosz Kwidziński

Ghostwire: Tokyo – wrażenia po zamkniętym pokazie dla prasy

Ghostwire: Tokyo już niebawem ukaże się na konsolach nowej generacji od PlayStation. Mieliśmy okazję wziąć udział w prezentacji gry. Jak nastraja ona do tytułu? Ghostwire: Tokyo jest produkcją, o której z pewnością nie wiadomo wiele.

8 miesięcy temu / Redakcja

Tablet Graficzny — Czym jest i jakie funkcje spełnia?

Czym jest tablet graficzny i jakie ma zastosowania? Jakie powinien mieć parametry i akcesoria dodatkowe? Jak wybrać tablet dla siebie? Przeczytaj teraz! Tablet graficzny – co to jest?

8 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

GRID Legends — przedpremierowe wrażenia z trybu kariery

Na ostatniej prostej przed premierą firmy EA Polska i Codemasters zaprosiły naszą redakcję na testy trybu kariery w grze GRID Legends.

8 miesięcy temu / Bartosz Kwidziński

God of War [PC] – chłoPCze, jesteś gotowy!

God of War ukazał się na konsolach poprzedniej generacji w 2018 roku. Czy po ponad 3 latach warto sprawdzić tę grę na PC? God of War przedstawił nam brodatą wersję Kratosa na PlayStation 4 niecałe 4 lata temu.

10 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

Gjallarhorn — Poznaj historię legendy na 30-lecie Bungie + Konkurs!

Rozpoczyna się wielkie święto dla fanów Bungie oraz Destiny 2. Ten uznany deweloper w branży gier kończy 30 lat i w ramach wielkich obchodów do gry powraca legendarna broń — Gjallarhorn. Dziś przybliżymy wam jej historię.

10 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

Pierwsze wrażenia z GRID Legends

Przez ostatni weekend dzięki zaproszeniu od EA Polska mogłem wziąć udział w przedpremierowym pokazie gry GRID Legends oraz sprawdzić wersję testową. Zapraszam do moich pierwszych wrażeń.

11 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

Czy Age of Empires IV bawi tak samo, jak w czasach kafejek internetowych?

Każdy dorosły dziś już gracz wymieni serię Age of Empiers w czołówce RTS-ów. Od premiery trzeciej części minęło dokładnie 16 lat. Sprawdźmy czy czwarta odsłona bawi tak samo, jak na początku XXI wieku.

1 rok temu / Konrad Bosiacki

Jak zdobyć Berło Agera w Destiny 2?

Berło Agera, to nowa egzotyczna broń, którą mogą zdobyć posiadacze karnetu sezonowego w Destiny 2. W tym poradniku poprowadzimy was przez wszystkie zadania tak, aby nikt nie miał problemu z jej zdobyciem.

1 rok temu / Konrad Bosiacki

Call of Duty: Vanguard – wrażenia z bety

Za mną pierwszy weekend z betą trybu wieloosobowego Call of Duty: Vanguard. Była ona dostępna ekskluzywnie dla konsol PlayStation. Jesteście ciekawi, co nowego po czterech latach przerwy przygotowało Sledgehammer Games?

1 rok temu / Bartosz Kwidziński

Opinia: Arcadegeddon (wczesny dostęp) [PS5] – jak rokuje dzieło Illfonic?

Arcadegeddon bez wątpienia odznacza się dość intrygującą nazwą. Czy rozgrywka również jest w stanie przykuć naszą uwagę? Tego dowiecie się z niniejszych wrażeń.  Arcadegeddon to produkcja stworzona przez studio Illfonic.

1 rok temu / Konrad Bosiacki

F1 2021 – wrażenia z przedpremierowej prezentacji gry

Dzięki polskiemu oddziałowi Electronic Arts mogłem przedpremierowo przyjrzeć się nadjeżdżającej grze – F1 2021. F1 2021 trafi na konsole obecnej oraz starszej generacji już 13 lipca.

1 rok temu / Konrad Bosiacki

W co warto zagrać na PS4/PS5 i Xbox Series w maju 2021?

Zapraszamy na przegląd majowych gier, które w przyszłym miesiącu zostaną wydane na konsole PS4/PS5 oraz Xbox Series. Propozycje gier dla Nintendo Switch są dostępne w osobnym artykule.

1 rok temu / Konrad Bosiacki

Destiny 2: Sezon Wybrańców (13). Szczęśliwy, czy pechowy?

Sezon Wybrańców był jednym z najbardziej intensywnych sezonów w historii całej mojej przygody z Destiny 2. Bungie stanęło na wysokości zadania i dostarczyło graczom dużo nowej zawartości.

1 rok temu / Konrad Bosiacki

Outriders – Plusy i minusy posiadania wersji na PS5 lub Xbox Series

Najnowsza strzelanka od polskiego studia People Can Fly jest już na ostatniej prostej, aby trafić na wasze konsole. Jeśli macie problem z wybraniem odpowiedniej konsoli dla gry Outriders, to być może nasz artykuł wam w tym pomoże.