1 tydzień temu

Jak zdobyć Berło Agera w Destiny 2?

Berło Agera, to nowa egzotyczna broń, którą mogą zdobyć posiadacze karnetu sezonowego w Destiny 2. W tym poradniku poprowadzimy was przez wszystkie zadania tak, aby nikt nie miał problemu z jej zdobyciem.

1 tydzień temu

Call of Duty: Vanguard – wrażenia z bety

Za mną pierwszy weekend z betą trybu wieloosobowego Call of Duty: Vanguard. Była ona dostępna ekskluzywnie dla konsol PlayStation. Jesteście ciekawi, co nowego po czterech latach przerwy przygotowało Sledgehammer Games?

2 miesiące temu

Opinia: Arcadegeddon (wczesny dostęp) [PS5] – jak rokuje dzieło Illfonic?

Arcadegeddon bez wątpienia odznacza się dość intrygującą nazwą. Czy rozgrywka również jest w stanie przykuć naszą uwagę? Tego dowiecie się z niniejszych wrażeń.  Arcadegeddon to produkcja stworzona przez studio Illfonic.

4 miesiące temu

F1 2021 – wrażenia z przedpremierowej prezentacji gry

Dzięki polskiemu oddziałowi Electronic Arts mogłem przedpremierowo przyjrzeć się nadjeżdżającej grze – F1 2021. F1 2021 trafi na konsole obecnej oraz starszej generacji już 13 lipca.

5 miesięcy temu

W co warto zagrać na PS4/PS5 i Xbox Series w maju 2021?

Zapraszamy na przegląd majowych gier, które w przyszłym miesiącu zostaną wydane na konsole PS4/PS5 oraz Xbox Series. Propozycje gier dla Nintendo Switch są dostępne w osobnym artykule.

5 miesięcy temu

Destiny 2: Sezon Wybrańców (13). Szczęśliwy, czy pechowy?

Sezon Wybrańców był jednym z najbardziej intensywnych sezonów w historii całej mojej przygody z Destiny 2. Bungie stanęło na wysokości zadania i dostarczyło graczom dużo nowej zawartości.

6 miesięcy temu

Outriders – Plusy i minusy posiadania wersji na PS5 lub Xbox Series

Najnowsza strzelanka od polskiego studia People Can Fly jest już na ostatniej prostej, aby trafić na wasze konsole. Jeśli macie problem z wybraniem odpowiedniej konsoli dla gry Outriders, to być może nasz artykuł wam w tym pomoże.

6 miesięcy temu

Konsole nowej generacji – sprzedaż podobna do wyścigów F1

Konsole nowej generacji są na polskim rynku już od pięciu miesięcy. Zastanawialiście się, kto w wyścigu next-genów wysunął się na prowadzenie? Konsole od niebieskich i zielonych zadebiutowały w listopadzie 2020 roku.

7 miesięcy temu

Outriders – wrażenia z ogrywania wersji demonstracyjnej

Demo polskiego looter-shootera Outriders trafiło na konsole 25 lutego. Zostawiłem Destiny 2, by przekonać się czym jest najnowsza gra od People Can Fly.

8 miesięcy temu

WoWs: Legends – Lotniskowce są… nudne i słabe – Wrażenia z testu

Wargaming nie ma ostatnio dobrej passy na konsolowych wodach, po fatalnie zrealizowanych bitwach rankingowych w poprzednim sezonie przyszła pora na testy lotniskowców, które jak narazie są tylko stratą czasu.

8 miesięcy temu

Felieton: Cyberpunk 2077 – Problemy i przyszłość w mieście przyszłości!

Cyberpunk 2077 był jedną z najbardziej oczekiwanych gier w 2020 roku. Spodziewaliśmy się wielkiego sukcesu. Gra pojawiła się na półkach sklepowych i dyskach naszych konsol oraz komputerów osobistych.

9 miesięcy temu

Wrażenia z Destiny 2 na Xbox Series X

Na początku grudnia Destiny 2 zostało dostosowane do konsol nowej generacji. Sprawdźmy, jakie zmiany czekają na fanów „Przeznaczenia” na konsoli Xbox Series X.

10 miesięcy temu

Internet się rozłącza i jest niestabilny? Sprawdź, co zrobić, aby poprawić jakość łącza

Rozłączanie się i brak stabilności Internetu to częsty problem. Mało stabilna sieć Wi-Fi jest utrapieniem osób zarówno mieszkających w mieście, jak i w małej miejscowości.

10 miesięcy temu

EA SPORTS FIFA 21 na konsolach nowej generacji PS5 i Xbox Series

Możecie Już zaktualizować swoją wersję FIFA 21 z PlayStation 4 lub Xbox One na odpowiednią konsolę nowej generacji (PlayStation 5 lub Xbox Series X|S) bez dodatkowych kosztów.

10 miesięcy temu

Kupujesz telewizor i soundbar do gier? Zwróć na to uwagę

Promocyjne oferty to zwykle dobra okazja do zakupu nowego telewizora. Jednak zanim zdecydujemy się na tę przynajmniej kilkuletnią inwestycję, warto sprawdzić czy objęty promocją model rzeczywiście spełnia nasze oczekiwania.

10 miesięcy temu

W co warto zagrać na PS4/PS5 i Xbox Series w grudniu 2020?

Dla wielu z was Cyberpunk 2077, to najbardziej oczekiwana gra nie tylko grudnia, ale i 2020 roku. Sprawdźmy, jakimi produkcjami możemy sobie umilić czas w oczekiwania na 10 grudnia.

10 miesięcy temu

Dwa tygodnie z Samsung Q70T (najtańszy TV z HDMI 2.1) i Xbox Series X

Od dwóch tygodni przyjaźnię się z najnowszą konsolą Microsoftu – Xboxem Series X – którą mam podłączoną do telewizora Samsung Q70T i jest to relacja jak najbardziej udana.

10 miesięcy temu

Gry na Xbox Series X i PlayStation 5, na które warto zwrócić uwagę

Miłośnicy gier na konsolę mają w ostatnim czasie sporo powodów do zadowolenia. Doczekali się premiery wielu nowych tytułów, a także wypuszczenia na rynek nowego Xbox Series X oraz Playstation 5.

10 miesięcy temu

Czy będziesz dobrze bawił się grając w Ghostrunnera?

Ghostrunner to propozycja od polskiego studio One More Level (twórcy ciepło przyjętego God’s Trigger), która z pewnością nie zawiedzie miłośników gier akcji, którzy lubią katować się syndromem „jeszcze jednego poziomu”.

11 miesięcy temu

Age of Empires III: Definitive Edition [Wrażenia] — edycja (nie)ostateczna?

Age of Empires jest dla mnie historycznie jedną z najważniejszych serii gier strategicznych — to właśnie ona była jednym z moich pierwszych doświadczeń z gatunkiem i zaraz obok Command & Conquer serią, z którą spędziłem swoje nastol...

1 rok temu

Recenzja: Microsoft Flight Simulator 2020 – Produkcja wysokich lotów

Microsoft Flight Simulator to jedna z najstarszych serii symulatorów. Pierwsza edycja została wydana w 1982 roku.

1 rok temu

Ogniem i mechem! Pierwsze wrażenia z kampanii Iron Harvest

Przez ostatnie kilka dni dzięki wydawcy, Koch Media Poland, mogłem przetestować jedną z najlepiej zapowiadających się strategii tego roku.

1 rok temu

Pierwsze wrażenia: Sprawdziłem tryb Playgrounds w DIRT 5

Przez ostatnie dni dzięki polskiemu wydawcy, Koch Media Poland, oraz deweloperowi Codemasters mogłem na Xbox One w grze wyścigowej DIRT 5 sprawdzić tryb, w którym gracze sami mogą zbudować swoje wymarzone areny z przeszkodami.