• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
3 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

6 dni temuKonrad Bosiacki

Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

2 tygodnie temuKonrad Bosiacki

CES 2026: Zobacz Resident Evil Requiem w 4K z Path Tracingiem

1 miesiąc temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem – Grace i Leon otrzymają tyle samo czasu w grze

Zdjęcie okładkowe wpisu Assassin’s Creed: Valhalla – darmowe rozszerzenie z datą premiery
Xbox One Xbox Series PlayStation 5 PlayStation 4

Assassin’s Creed: Valhalla – darmowe rozszerzenie z datą premiery

4 lata temu Bartosz Kwidziński
Assassin’s Creed: Valhalla już za mnie niż 3 tygodnie przedstawi nam kolejny powód do wcielenia się w Eivor(a). Wtedy to ukaże się bowiem darmowe rozszerzenie.

Assassin’s Creed to z pewnością jedna z najbardziej eksploatowanych przez studio Ubisoft marek. Na szczęście w parze z wykorzystywaniem serii idzie jej jakość. Ostatnia odsłona, nosząca podtytuł Valhalla, spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Średnia ocen w serwisie Open Critic wynosi 83/100. Również mi spodobały się przygody Eivora. Efektem tego była niemal maksymalna nota, którą wystawiłem w mojej recenzji. Możecie ją przeczytać, udając się pod niniejszy adres. Teraz jednak wróćmy do tematu dzisiejszego newsa – darmowego rozszerzenia. Na Twitterze gry zamieszczono poniższy wpis.

There’s still more to explore, uncover, and discover in Assassin’s Creed Valhalla before the end of the year. ⛰️🚶🔍

What are you most excited for? #AssassinsCreed pic.twitter.com/RT6ZgbVqxO

— Assassin's Creed (@assassinscreed) September 30, 2021

Z powyższej grafiki możemy się dowiedzieć, że jeszcze w tym roku pojawią się dwie aktualizacje. Podniosą one wersję gry odpowiednio do 1.3.2 i do 1.4.0. Pod koniec roku będziemy mogli też wziąć udział w darmowym wydarzeniu czasowym – Festiwalu Oskoreia. Natomiast 19 października pojawi się nowe bezpłatne rozszerzenie – Discovery Tour poświęcone życiu wikingów. Zamierzacie je sprawdzić? Dajcie nam znać w komentarzach lub w mediach społecznościowych. Znajdziecie nas na Facebooku oraz na Twitterze. Odpowiednie odnośniki znajdują się pod tym newsem. Niżej możecie natomiast obejrzeć jeden ze zwiastunów przybliżających grę.

Assassin’s Creed: Valhalla ukazało się na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S w polskiej wersji językowej. Tytuł można bezpłatnie ulepszyć z wersji na PS4 do PS5 i z XONE do XSX|S. Jeśli więc zastanawiacie się, jaką edycję kupić, bezproblemowo możecie nabyć tę na poprzednią generację – nawet jeśli macie konsolę nowej generacji.

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Assassin's Creed Assassin’s Creed: Valhalla Eivor tpp ubisoft valhalla

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz Lenovo Legion Go, konsol PS5 i XSS oraz gogli PS VR2 i Meta Quest 3.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Far Cry 3 i Blood Dragon – kiedy 60 FPS?

Niedawno informowałem Was o dacie wypuszczenia aktualizacji do gier z serii Far Cry. Wiemy już, kiedy "trójka" oraz Blood Dragon dostaną 60 klatek na sekundę.

Far Cry – 3 gry z serii dostaną 60 klatek na sekundę

W mediach społecznościowych pojawiła się interesująca informacja dla fanów serii Far Cry. Trzy gry z tego cyklu dostaną aktualizację odblokowującą 60 klatek.

Prince of Persia: Sands of Time i Assassin’s Creed IV: Black Flag – kolejne doniesienia

W sieci pojawiły się interesujące spostrzeżenia na temat remake'ów gier Prince of Persia: Sands of Time oraz Assassin's Creed IV: Black Flag. Znajdziecie je oczywiście w rozwinięciu newsa.

Wkrótce Ubisoft ogłosi The Division: Definitive Edition

Banner z The Division: Definitive Edition został zauważony na imprezie FPS Day X w Japonii.

Assassin’s Creed – kolejna aktorka dołącza do obsady serialu

Początek roku nie obfituje w wielkie ogłoszenia, ale nie znaczy to, że fani Assassin's Creed nie znajdą niczego dla siebie.

9

Recenzja: Avatar: Frontiers Of Pandora – Z Popiołów (PS5)

Czy fani Avatara mają po co wracać na Pandorę?

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

48 minut temuAngie Adams

Marathon oficjalnie z datą premiery!

Okazuje się, że Xbox nie zepsuł niespodzianki aż tak bardzo. Marathon zobaczymy faktycznie już 5 marca! Jest też nowy zwiastun.

1 godzinę temuBartosz Dula

Portalcon 2026: nasza relacja z wydarzenia

Kilka dni temu nasza redakcja wybrała się do Chorzowa na Portalcon 2026. Teraz opowiadamy, jak było na festiwalu pełnym planszówek!

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Recenzja: MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle – zapomnisz o plastikowych flightstickach

Wraz z nowym zestawem MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle wróciła moja miłość do latania we Flight Simulatorach. Zapraszam na test.

Ikona gry ea sports
4 dni temuKonrad Bosiacki

EA FC 26 – Ewa Pajor w gronie najlepszych piłkarek świata. Ogłoszono skład TOTY

Drużyna Roku EA SPORTS FC (TOTY) została właśnie ogłoszona! W finałowym składzie znalazła się reprezentantka Polski, Ewa Pajor.

4 dni temuKonrad Bosiacki

GRID Legends: Deluxe Edition w polskiej wersji pod koniec stycznia na Nintendo Switch 2

Feral Interactive i Codemasters ogłosili właśnie dokładną datę wydania GRID Legends: Deluxe Edition na Nintendo Switch 2.

4 dni temuKonrad Bosiacki

Oddaj krew i zgarnij Vampires: Bloodlord Rising na premierę zupełnie za darmo

Gracze, którzy w dniach od 15 do 30 stycznia oddadzą krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa, będą mieli szansę odebrać darmowy kod na Vampires: Bloodlord Rising!

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.