• NEWSY
  • PlayStation
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Poradniki
  • Kultura
    • Kino news
    • Recenzje
    • Wszystko
    • Cosplay
  • Redakcja

CI Games zapowiada nowe projekty

| 3 miesiące temu | Autor: Mateusz Broja
Wydawca gier Sniper Ghost Warrior i Lords of the Fallen przedstawił swoje plany na najbliższe 5 lat. CI Games ma wysokie ambicje.

Nowe plany CI Games to bardzo szczegółowy, konkretny i ambitny plan swojej działalności na kolejne 5 lat. W dokumencie opublikowanym przez wydawcę możemy znaleźć dwa zupełnie nowe IP. Pierwszy z nich to tzw. “Project Survive”. Produkcja celująca w sukces gier z gatunku survival wykorzystująca technologię Unreal Engine 5. Za projekt odpowiedzialne będzie studio Hexworks i Bat Fields. Zgodnie z dokumentacją gra ma mieć premierę między 2023 a 2024 rokiem. Drugi z zapowiedzianych projektów to tzw. “Project Scorpio”, który tak jak w przypadku pierwszego będzie absolutnie nową marką. Skupi się na taktycznej strzelance wieloosobowej. Charakteryzować będzie się modelem gry jako usługi. Produkcja będzie miała za zadanie przyciągnięcie jak największej ilości graczy i ciągły jej rozwój. W tym projekcie najprawdopodobniej zobaczymy elementy monetyzacji np. mikrotransakcje. Ten produkt będzie tworzyć studio Underdog. Marka ta może zadebiutować już w 2024 roku.

Plan strategiczny CI Games – 24 października 2022 r.

Strategia obejmuje także produkt o nazwie “Project III”, który miałby skorzystać z sukcesu gatunku “Action RPG”. Przedstawicielem tego gatunku będzie ich najnowsza produkcja, The Lords of the Fallen. Tytuł ten zadebiutuje już w przyszłym roku, a gameplay ma zostać pokazany już pod koniec 2022 r. Nowo zapowiedziany projekt będzie cechował się bardziej ambitną rozgrywką. Miałoby to na celu rozszerzyć dotychczasową grupę graczy. Warto także dodać, że marka Sniper Ghost Warrior będzie nadal kontynuowana. W planach CI Games jest stworzenie nowej gry, aby bardziej rozwinąć tą markę.

Bardzo ciekawa przyszłość

Firma stawia na rozwinięcie swojego potencjału, a tym samym swojej działalności przez dwie bardzo interesujące inicjatywy. Chodzi o „Project Potential” i “Project Expand”. Pierwszy ma umożliwić współpracę z zewnętrznymi IP. Celem jest również modernizacja silników gry, rozszerzenie wiedzy i możliwości deweloperów, aby w przyszłości móc wydawać lepsze tytuły. Natomiast drugi plan ma za zadanie rozszerzyć obecne marki, które posiada wydawca. Przykładem takiego rozwiązania jest np. udzielanie licencji zewnętrznym partnerom. Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje związane z tymi ciekawymi projektami.

Wszystkie wymienione wyżej zapowiedziane produkcje najprawdopodobniej trafią wyłącznie na nową generację konsol i PC.

A wy co o tym wszystkim sądzicie? Czekamy na wasze odczucia w komentarzach! Możecie też dać nam o nich znać za pomocą mediów społecznościowych. Znajdziecie nas na Facebooku oraz Twitterze.

Źródło: DualShockers, Plan strategiczny CI Games - 24 październik 2022 r.

Share this:

  • Click to share on Twitter (Opens in new window)
  • Click to share on Facebook (Opens in new window)
  • Click to share on Telegram (Opens in new window)
  • Click to share on WhatsApp (Opens in new window)
Konsolowe.info
Follow @KONSOLOWEinfo
CI Games Lords of The Fallen PlayStation 5 Sniper ghost warrior Xbox Series X|S Zapowiedź

Mateusz Broja

Miłośnik gier komputerowych od najmłodszych lat. Pasjonat filmów, seriali, książek i komiksów. Nałogowy gracz League of Legends.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PS5 – ponad 30 milionów sprzedanych konsol i aktualizacja 7.00 w becie

PS5 może się pochwalić niemałym wynikiem sprzedażowym. Swoich nabywców znalazło ponad 30 milionów konsol. Natomiast oprogramowanie 7.00 jest już dostępne w fazie beta.

Nowe zdjęcia z The Lords of the Fallen

Deweloperzy z należącego do CI Games studia HEXWORKS pokazali w magazynie EDGE nowe screeny z gry The Lords of the Fallen...

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 – najciekawsze ujęcia z rozgrywki

NACON oraz RaceWard Studio opublikowali pierwszy zwiastun TT Isle of Man: Ride on the Edge 3. Przedstawia on pierwszy odcinek góry Snaefell.

PlayStation 5 – co w aktualizacji 7.00?

PlayStation 5 niebawem dostanie aktualizację 7.00. Jesteście ciekawi, co przyniesie ta wersja oprogramowania konsoli?

PlayStation – podsumowanie Waszej aktywności z 2022 roku

PlayStation przygotowało dla graczy podsumowanie ich aktywności. Możecie też odebrać darmowy awatar nawiązujący do Waszego ulubionego gatunku gier.

Ciemność króluje w nowym zwiastunie The Lords of the Fallen

Deweloperzy z należącego do CI Games studia HEXWORKS pokazali pierwszy fragment gameplayu z osadzonej w świecie dark fantasy gry action-RPG – The Lords of the Fallen.

HOT

4 godziny temu / Angelika Borucka

Recenzja: Hi-Fi RUSH (Xbox Series)

Hi-Fi RUSH to jeden z tych nielicznych tytułów, które trafiły do graczy parę chwil po tym, jak świat się o nich dowiedział. Gotowi na rytmiczne walki z robotami?

3 dni temu / Konrad Bosiacki

Test: DualSense Edge, czyli najbardziej zaawansowany pad do PS5

Po dwóch tygodniach testów mogę już wyrazić opinię o pierwszym prokontrolerze od Sony. Pora zmierzyć się z pytaniem, czy DualSense Edge wart jest tych 1200 zł?

3 dni temu / Harry Raszczak

Recenzja: Forspoken [PlayStation5]

Długo wyczekiwany Forspoken od Luminous Productions oraz Square Enix w końcu ukazał się na PS 5. Czy gra o magii potrafi też oczarować?

4 dni temu / Bartosz Kwidziński

Alan Wake 2 – Remedy zdradza nieco szczegółów

Alan Wake 2 ukaże się w tym roku na konsolach. Jeżeli czekacie na koleje przygody pisarza, to z pewnością chętnie dowiecie się o nich czegoś nowego.

4 dni temu / Tsumi Deshō

Recenzja: Fire Emblem Engage [Nintendo Switch]

Recenzja Fire Emblem Engage - piękna, barwna przygoda czeka na kolejnych śmiałków. Czy dacie się wciągnąć w ten magiczny klimat?

5 dni temu / Konrad Bosiacki

Poznaliśmy ofertę PlayStation Plus na luty 2023

Może to najkrótszy miesiąc w roku, ale liczba gier w PlayStation Plus się nie zmienia! Już za kilka dni zagracie w Destiny 2: Beyond Light, czy Mafia: The Definitive Edition.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2023 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.