Baldur’s Gate 3 wciąż jest doceniany. Produkcja od Larian Studios niedawno zdobyła 4 nagrody BAFTA – w tym za najlepszą grę.
Bez wątpienia Baldur’s Gate 3 to wielka gra. Mimo że nie podeszła mi zbytnio – o czym pisałem tutaj w moim artykule – to nie sposób odmówić jej dopracowania wielu aspektów. Wyraźnie wskazują o tym między innymi nagrody BAFTA, które zdobył ten RPG. Tytuł Larian Studios dostał statuetki za najlepszą narrację, najlepszą muzykę, a także dwie dla najlepszej gry. Chodzi oczywiście o najlepszą grę według krytyków oraz według graczy. Niżej możecie przypomnieć sobie jeden ze zwiastun prezentujących Baldur’s Gate 3:
Czy Wy również jesteście pod wrażeniem jakości opisywanej gry? A może inny tytuł powinien według Was zdobyć nagrody w podanych wcześniej kategoriach? Dajcie nam znać o Waszych odczuciach w komentarzach. Jeśli natomiast szukacie innej gry RPG, która oferuje podobny styl rozgrywki do tego, którego można doświadczyć w Baldur’s Gate 3, to zdecydowanie polecam Mutant: Year Zero – Road to Eden. Do mojej recenzji tego tytułu możecie przejść z poniższego odnośnika.
Pamiętajcie także, że jesteśmy również w mediach społecznościowych. Znajdziecie nas zarówno na Facebooku, jak i Twitterze, gdzie chętnie wdamy się z Wami w niejedną dyskusję. Zachęcam też do śledzenia nas na YouTubie. Nasz kanał znajduje się pod tym adresem.
Źródło: BAFTA
Dodaj komentarz