• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
5 godzin temuKonrad Bosiacki

Marathon od Bungie bez „znikającej” fabuły. Nowi gracze poznają wszystkie wątki niezależnie od momentu startu

18 godzin temuYzoja

Pierwsza aktualizacja Marathon jeszcze w tym tygodniu

3 dni temuYzoja

Marathon także na poprzedniej generacji konsol?

6 dni temuKonrad Bosiacki

Marathon z darmowymi sezonami i DLC!

Zdjęcie okładkowe wpisu EA wyłączy serwery jednej ze swoich gier akcji
Xbox One PlayStation 4 PC

EA wyłączy serwery jednej ze swoich gier akcji

8 miesięcy temu Konrad Bosiacki

Firma Electronic Arts ogłosiła, że ​​w 2026 roku dojdzie do zamknięcia serwerów obsługujących grę Anthem.

EA i BioWare spróbowali kiedyś podbić rynek looter shooterów. Wysło im to mocno średnio, Anthem poległo z takimi grami, jak Destiny 2, a nawet The Division 2. Dzisiaj po dokładnym rozważeniu podjęto decyzję o zakończeniu funkcjonowania serwerów z dniem 12 stycznia 2026 roku. Oznacza to, że gra będzie dostępna online jeszcze przez ponad 180 dni. Od dziś nie można już kupować waluty premium w grze, ale nadal można korzystać z pozostałego salda, dopóki serwery nie przejdą w stan uśpienia.

Warto przypomnieć, że od lutego 2021 roku EA i BioWare przestało rozwijać swoją strzelankę z mechami. Piękny, ale pusty świat został szybko opuszczony przez graczy, a sami deweloperzy nie mieli pomysłu na wypełnianie go ciekawymi misjami.

“Anthem nie można odmówić potencjału, jednak BioWare w trakcie tworzenia gry popełniło wiele błędów, przez które rozgrywka jest miejscami nudna i irytująca. Niestety świat, mimo że jest bardzo piękny, to jest tak naprawdę miejscami bardzo pusty i zablokowany przez wiele niewidzialnych ścian.” Napisałem sześć lat temu w mojej recenzji.

Recenzja: Anthem (PS4)

Pamiętajcie, że znajdziecie nas również w mediach społecznościowych. Bardzo chętnie porozmawiamy z Wami zarówno na Facebooku, jak i w serwisie X (na dawnym Twitterze). Zapraszamy was również na nasz Discord.

Podziel się:

  • Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Share on WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Anthem BioWare EA looter shooter

Konrad Bosiacki

Redaktor Prowadzący oraz właściciel portalu konsolowe.info i kanału na YouTube: Kanał Konsolowy. Gram na PS5, Xbox Series X, czasem Switch 2. Wolny czas spędzam w Destiny 2 i Marvel Rivals. Kibic klubów piłkarskich: Pogoń Szczecin, FC Barcelona i Liverpool FC. Znajdziesz mnie na X/Twitterze: @Konrado87

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Ikona gry battlefield

EA zwalnia część pracowników Battlefield Studios

Kolejne czystki w EA. Uszczuplają się zasoby wszystkich studiów pod Battlefield Studios. Nie znamy jednak konkretnych liczb.

Ikona gry Apex Legends

Electronic Arts kończy wspieranie Apex Legends na Nintendo Switch

Electronic Arts i deweloper Respawn Entertainment poinformowały, że w sierpniu skończy się wsparcie gry Apex Legends na konsolach Nintendo Switch.

Ikona gry The Sims 4

Twórcy Simsów zapewniają, że nic się nie zmieni po przejęciu

Twórcy Simsów uspokajają społeczność po przejęciu EA. "Nasza misja, wartości i zobowiązania pozostają takie same.

Plants vs. Zombies: Replanted z nowym zwiastunem rozgrywki

Plants vs. Zombies: Replanted wkrótce trafi na konsole Nintendo Switch 2. Zobacz dwa nowe nagrania z rozgrywką.

EA może sprzedać BioWare i DICE by odrobić dług

Niedawne wykupienie EA przez prywatnych inwestorów od początku miało w sobie zaszyte niemałe wyzwanie, czyli dług w postaci 20 miliardów.

EA oficjalnie sprzedane w prywatne ręce za 55 miliardów dolarów

Weekendowe doniesienia okazały się prawdą. EA trafia do prywatnych inwestorów w oszałamiającej transakcji na 55 miliardów dolarów.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera marca 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

2 dni temuKonrad Bosiacki

Kobiety w serii Resident Evil – bohaterki, które przetrwały apokalipsę

8 marca, w dniu Międzynarodowego Dnia Kobiet, warto przypomnieć, że historia gier wideo to nie tylko opowieść o muskularnych bohaterach ratujących świat.

5 dni temuBartosz Dula

Fragment walki z bossem i latające rykoszety w zwiastunie Saros

W nowym materiale z Saros zobaczymy fragment rozgrywki pełnej dynamicznego tańca z pociskami w płynnie zmieniającym się środowisku.

6 dni temuKonrad Bosiacki

Overwatch łączy siły z Nier: Automata!

Nier: Automata to bez wątpienia jedna z najlepszych kolaboracji, z jaką może wejść świat gamingowy. Tym razem stroje z dzieła PlatinumGames trafią do Overwatch.

6 dni temuKonrad Bosiacki

Marathon z darmowymi sezonami i DLC!

Bungie informuje, że wszystkie aktualizacje sezonowe będą dostępne dla wszystkich graczy za darmo. Premiera Marathon już jutro!

6 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem – 5 milionów kopii i film od Porsche

Resident Evil Requiem od piątkowej premiery trafił do 5 milinów graczy. Porsche opublikowało film live-action nawiązujący do gry.

Ikona gry Cyberpunk 2077 Ikona gry KCD2
1 tydzień temuBartosz Kwidziński

Cyberpunk 2077 już wkrótce w ofercie Game Pass

Niebawem jedna z najlepszych gier ostatnich lat, Cyberpunk 2077, trafi do oferty abonamentu Game Pass. W rozwinięciu newsa znajdziecie listę tytułów przewidzianych na pierwszą połowę marca w przypadku tej subskrypcji.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.