• NEWSY
  • PlayStation
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Poradniki
  • Kultura
    • Kino news
    • Recenzje
    • Wszystko
    • Cosplay
  • Redakcja

The Lord of the Rings: Gollum – nie uwierzycie – znów opóźnione!

| 2 tygodnie temu | Autor: Bartosz Kwidziński
The Lord of the Rings, znane uniwersum, ma dostać skradankę. Dokładna data premiery nie była znana. Wiadomo jednak teraz, że nie ma się co spodziewać Golluma za szybko.

The Lord of the Rings to bez wątpienia jedno z najbardziej znanych uniwersów na świecie. Fani Śródziemia otrzymali niejeden serial (choć o najnowszym lepiej jest zapomnieć), filmy, książki, czy – oczywiście – różnego rodzaju gry. Jak zapewne kojarzycie z moich newsów, mieliśmy niebawem otrzymać produkcję poświęconą Gollumowi. Nie ukrywam, że – jako fan skradanek – bardzo czekałem na ten tytuł. Jeżeli również Wy jesteście ciekawi tej produkcji, to nie mam dla nas dobrej wiadomości. Okazuje się bowiem, że musimy uzbroić się w większe pokłady cierpliwości.

Jak wynika z raportu finansowego opublikowanego przez Nacon, premiera tego połączenia RPG-a ze skradanką ma się odbyć w pierwszej połowie roku fiskalnego 2023-2024. Zaczyna się on oczywiście w kwietniu, aczkolwiek nie warto trzymać się kurczowo tego terminu. Jest to bowiem bardzo szeroki okres czasu i lepiej czekać na oficjalne ogłoszenie nowego terminu premiery. Oczywiście będziemy Was o nim informować, a więc zachęcam do regularnego obserwowania naszego portalu oraz stron w mediach społecznościowych.

The Lord of the Rings: Gollum zmierza na konsole poprzedniej i nowej generacji. Zagramy na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxach One oraz Xboxach Series X|S i Nintendo Switch. Tytuł trafi też na PC – kto wie, może będzie działał na Steam Decku?

Źródło: PlayStation Trophies

Share this:

  • Click to share on Twitter (Opens in new window)
  • Click to share on Facebook (Opens in new window)
  • Click to share on Telegram (Opens in new window)
  • Click to share on WhatsApp (Opens in new window)
Konsolowe.info
Follow @KONSOLOWEinfo
Golluma lotr Nacon rpg skradanka stealth The Lord of the Rings tpp Władca Pierścieni

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz konsol PS5, XSS oraz gogli PS VR.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziedzictwo Hogwartu – lista trofeów wyjawia sporo informacji

Dziedzictwo Hogwartu ukaże się na konsolach nowej generacji oraz komputerach już za kilka dni.

Dziedzictwo Hogwartu – kiedy zacznie się semestr?

Dziedzictwo Hogwartu za kilka dni ukaże się na nowych konsolach. Na pewno wielu fanów świata magii zastanawia się, o której będą mogli się do niego przenieść.

Alan Wake 2 – Remedy zdradza nieco szczegółów

Alan Wake 2 ukaże się w tym roku na konsolach. Jeżeli czekacie na koleje przygody pisarza, to z pewnością chętnie dowiecie się o nich czegoś nowego.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – co nowego w aktualizacji 4.01?

Wiedźmin 3 dostaje nową aktualizację. Studio CD Projekt RED zamieściło listę wprowadzanych w ten sposób zmian.

Dziedzictwo Hogwartu z premierowym zwiastunem

Dziedzictwo Hogwartu zadebiutuje na konsolach za niespełna tydzień. Dacie się porwać magii w nowym zwiastunie?

Wanted: Dead – kolejny zwiastun walentynkowej strzelanki

Wanted: Dead dostało dziś nowy zwiastun. Jesteście ciekawi, jak będą walczyli i wyglądali nasi przeciwnicy?

HOT

4 godziny temu / Angelika Borucka

Recenzja: Hi-Fi RUSH (Xbox Series)

Hi-Fi RUSH to jeden z tych nielicznych tytułów, które trafiły do graczy parę chwil po tym, jak świat się o nich dowiedział. Gotowi na rytmiczne walki z robotami?

3 dni temu / Konrad Bosiacki

Test: DualSense Edge, czyli najbardziej zaawansowany pad do PS5

Po dwóch tygodniach testów mogę już wyrazić opinię o pierwszym prokontrolerze od Sony. Pora zmierzyć się z pytaniem, czy DualSense Edge wart jest tych 1200 zł?

3 dni temu / Harry Raszczak

Recenzja: Forspoken [PlayStation5]

Długo wyczekiwany Forspoken od Luminous Productions oraz Square Enix w końcu ukazał się na PS 5. Czy gra o magii potrafi też oczarować?

4 dni temu / Bartosz Kwidziński

Alan Wake 2 – Remedy zdradza nieco szczegółów

Alan Wake 2 ukaże się w tym roku na konsolach. Jeżeli czekacie na koleje przygody pisarza, to z pewnością chętnie dowiecie się o nich czegoś nowego.

4 dni temu / Tsumi Deshō

Recenzja: Fire Emblem Engage [Nintendo Switch]

Recenzja Fire Emblem Engage - piękna, barwna przygoda czeka na kolejnych śmiałków. Czy dacie się wciągnąć w ten magiczny klimat?

5 dni temu / Konrad Bosiacki

Poznaliśmy ofertę PlayStation Plus na luty 2023

Może to najkrótszy miesiąc w roku, ale liczba gier w PlayStation Plus się nie zmienia! Już za kilka dni zagracie w Destiny 2: Beyond Light, czy Mafia: The Definitive Edition.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2023 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.