Winter Wipeout to (wreszcie) mityczna skinka dla jednej z popularniejszych postaci w Apex Legends. To jednak dopiero początek ekscytujących nowości.
Już jutro startuje wydarzenie kolekcjonerskie Winter Wipeout. Wraz z nim pojawi się też spora aktualizacja, która przerobi aż trzy legendy: Octane’a, Crypto i Newcastle. A co będzie do uzbierania w samym wydarzeniu? Mityczna skórka dla Horizon! (Nareszcie.)
Winter Wipeout
Co powiecie na Wild Cards na pokrytym śniegiem Olympusie? A do tego deskolotki? Dzień dobry, to Apex Legends z jutrzejszą aktualizacją, która mocno “przyspieszy” nasze poruszanie się, pozwalając także na okazjonalny “wall-running” ale deskolotką.
Napakowany akcją zwiastun znajdziecie poniżej:
Na graczy czeka także sporo nowych “kart”, które wzmocnią chaos każdej rundy Wild Card.
Wydarzenie kolekcjonerskie potrwa od 6 do 27 stycznia. Skórki i przedmioty znajdziemy w eventowych paczkach, a także będziemy mogli kupić za walutę premium czy materiały do kraftowania. Dwie darmowe paczki znajdziemy w sklepie z nagrodami, gdzie wymienimy zbieraną w trakcie trzech tygodni walutę. Paczki zmienią się po 10 dniach! A nie wraz z kolejnym tygodniem, pamiętajcie więc, by wymienić pierwsze punkty przed rotacją “produktów”.


Legendarne skórki z wydarzenia dostępne będą w sprzedaży do 10 lutego (czyli do końca sezonu). Skórka Horizon do odblokowania będzie tylko przez trzy tygodnie trwania wydarzenia. Później trafi do sklepu, gdzie będziemy mogli ją kupić za czerwone kryształy (Heirloom Shards).
Octane, Crypto i Newcastle
Każdy z nich zobaczy część swoich perków zbudowaną w podstawę postaci. U Octane’a będzie to podwójny skok z jump-padu, Crypto zawsze będzie niewidzialny podczas sterowania dronem, a Newcastle na stałe będzie ciut szybszy. Każdy z nich dostanie więc nowe ścieżki do wyboru, dalej wzmacniające samą legendę.
Największe zmiany przeszedł oczywiście Octane, który teraz będzie się leczył w szybszym tempie, rosnącym wraz z ubywaniem mu życia. Ma to pomóc w szybkim wskakiwaniu do walki i ewentualnej ucieczce. Pełne pacznotki znajdziecie na oficjalnej stronie.
Rotacja map:
Battle Royale
- Olympus
- Storm Point
- Kings Canyon
Gry Rankingowe
- Olympus
- Storm Point
- E-District
Wydarzenie Winter Wipeout potrwa od 6 do 27 stycznia, a obecny sezon skończy się 10 lutego.

Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.