• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
4 dni temuKonrad Bosiacki

Prezentownik 2025: Gry i akcesoria dla fanów PlayStation

7 dni temuBartosz Kwidziński

Prezentownik 2025: Co pod kątem komputerów przenośnych?

1 tydzień temuBartosz Dula

Prezentownik 2025: Najlepsze gry planszowe pod choinkę

1 tydzień temuBartosz Kwidziński

Prezentownik 2025: Jakie gry i akcesoria z myślą o VR?

1 tydzień temuPatrycja Hoderna

Prezentownik 2025: Przytulne gry indie na długie zimowe wieczory

1 tydzień temuAngie Adams

Prezentownik 2025: Pomysły na prezenty dla graczy Xboxa

1 tydzień temuBartosz Dula

Prezentownik 2025: Najlepsze prezenty dla fanów Nintendo

1 tydzień temuKonrad Bosiacki

Prezentownik 2025: Najlepsze gamingowe książki dla graczy

Zdjęcie okładkowe wpisu Plaion zaprasza na pokaz gier THQ Nordic
Xbox One Xbox Series PlayStation 5 PlayStation 4 Nintendo Switch

Plaion zaprasza na pokaz gier THQ Nordic

3 lata temu Bartosz Kwidziński
Plaion poinformował nas o dacie prezentacji nadchodzących gier z portfolio THQ Nordic. Szczegóły znajdziecie oczywiście w rozwinięciu newsa.

Plaion bez wątpienia jest jednym z największych wydawców w Polsce. Już jutro na konsole (oraz na Steam Decka; za pośrednictwem platformy Epic) trafi Dead Island 2. Na portalu znajdziecie recenzję tej pierwszoosobowej gry akcji. Teraz przejdźmy jednak do świeżo zapowiedzianego wydarzenia. Jak się bowiem okazuje, już na początku sierpnia będziemy mogli obejrzeć nowe materiały poświęcone nadchodzącym premierom. W związku z tym przygotowano odpowiedni zwiastun:

THQ Nordic, a więc studio, które reprezentuje w Polsce Plaion, odkryje kolejne karty już 11 sierpnia o 21:00. Natomiast nieco wcześniej odbędzie się pokaz tytułów od HandyGames. Nie znamy oczywiście pełnej listy gier, jakie zobaczymy. Wiadomo jednak, że dowiemy się czegoś nowego o Alone in the Dark, Outcast 2 (ja bardzo czekam na tę produkcję) oraz Trine 5. Prezentacja będzie dostępna za pośrednictwem poniżej wymienionych kanałów:

  • YouTube
  • Twitch
  • Steam

Jak więc widać, czeka nas intensywne lato. Jutro dowiemy się więcej o Summer Game Fest, a w sierpniu odbędzie się wyżej opisany pokaz THQ Nordic. Nie zapominajmy również o największym wydarzeniu poświęconym grom na świecie. Chodzi oczywiście o Gamescom, który raz jeszcze odbędzie się w Kolonii. Przyznaję, że nie mogę się doczekać i będę Wam oczywiście na bieżąco zdawał relację z mojego pobytu na tych targach.

Gamescom 2022: Graliśmy w 4 gry w strefie Plaion

Zamierzacie oglądać wydarzenie ogłoszone przez Plaion? Piszcie!

Źródło: Materiały prasowe

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Alone in the Dark Outcast Outcast 2 PLAION Polska Plaiona thq THQ Nordic Trine Trine 5

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz Lenovo Legion Go, konsol PS5 i XSS oraz gogli PS VR2 i Meta Quest 3.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Tarsier potwierdza: Reanimal w złocie! Zagramy już niedługo

Wydawca THQ Nordic potwierdził, że najnowsza produkcja Tarsier Studios osiągnęła złoty status. Reanimal jest gotowy na lutową premierę!

Przygodówka Tides of Tomorrow w lutym na konsolach

Poznajcie Eylę, bohaterkę Tides of Tomorrow, nowej gry twórców Road 96. Premiera już na początku przyszłego roku.

Indiana Jones i Wielki Krąg – niespodzianka na pierwsze urodziny gry

Jak widać, czas mija niesamowicie szybko - już rok temu ukazała się gra Indiana Jones i Wielki Krąg. Studio Machine Games ma w związku z tym prezent dla fanów tytułowego archeologa.

8

Recenzja: Thief: Legacy of Shadow [Meta Quest 3]

Już dziś debiutuje Thief w wirtualnej rzeczywistości. Załóżmy więc gogle i sprawdźmy, czy Legacy of Shadow to dobra gra.

Ikona gry 007

007: First Light – rozgrywka z Beyond the Light

Dziś ukazał się pierwszy film z serii Beyond the Light – cyklu poświęconego grze 007: First Light. Dzięki temu możemy przyjrzeć się rozgrywce.

Ikona gry 007

007: First Light – wkrótce zobaczymy rozgrywkę

Na początku przyszłego roku ukaże się 007: First Light. Natomiast jeszcze w tym tygodniu odbędzie się prezentacja rozgrywki z tej produkcji studia IO Interactive.

📊 Jakiej kategorii najbardziej brakuje Wam na The Game Awards?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

4 godziny temuKonrad Bosiacki

Gracze i media jednoczą się w sprawie braku polskiej wersji Tomb Raider: Legacy of Atlantis

Tomb Raider: Legacy of Atlantis aktualnie nie ma w planach polskiej wersji. Ale Twój głos może to zmienić!

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Microsoft kończy wspieranie Forza Motorsport

Forza Motorsport nie otrzyma już żadnych nowych pojazdów, tras ani poprawek błędów. Microsoft i jego studio skupia się na Forza Horizon 6.

Ikona gry ARC Raiders
2 dni temuAngie Adams

ARC Raiders: gdzie znaleźć Candleberries na Spaceport?

Czas na kolejną mapę i pomóc w szukaniu Candleberries. Gdzie się udać na Spaceport? Sprawdźcie nasz poradnik.

3 dni temuKonrad Bosiacki

Recenzja: Razer Raiju V3 Pro – drapieżny pro kontroler do PS5

DualSense Edge jest z pewnością najpopularniejszym pro kontrolerem do konsoli PS5. Czy Razer Raiju V3 Pro może zagrozić królowi? Tego dowiesz się z naszego testu.

3 dni temuKonrad Bosiacki

STALKER 2: Heart of Chornobyl otrzyma jutro darmową aktualizację fabularną!

Zona wzywa! STALKER 2: Heart of Czarnobyl już jutro, 16 grudnia otrzyma darmową aktualizację z kilkoma misjami fabularnymi.

7 dni temuBartosz Kwidziński

TGA 2025: Control Resonant – oficjalna nazwa „dwójki” i sporo informacji

Gala The Game Awards 2025 przyniosła sporo interesujących wiadomości – między innymi zapowiedź Control Resonant. W rozwinięciu newsa znajdziecie mnóstwo informacji.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2025 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.