Glen Schofield, dyrektor generalny Striking Distance Studios, opowiedział o The Callisto Protocol, nadchodzącym horrorze science fiction.
W wywiadzie dla Game Informer Schofield opowiedział o pracach nad grą. Oczywiście Schofield pracował wcześniej nad Dead Space, podczas pracy w Visceral Games. Było to dużą inspiracją dla nadchodzącej produkcji. Poniżej znajdziecie wywiad wraz z fragmentami rozgrywki:
Schofield opowiedział, że wziął wolne i wyruszył na pustynię, aby rysować. Wspomniał o swoich szkicach, które pobudzają jego umysł do myślenia o innych światach. Te idee następnie splotły się w jeden z księżyców Jowisza, następnie pojawił się pomysł, aby umieścić akcję w więzieniu. „Co jest straszniejszego niż bycie w więzieniu, prawda?” stwierdził. Słuszna uwaga. Chociaż The Callisto Protocol zaryzykuje inną odpowiedź: przebywanie w więzieniu z obcymi potworami. Tymczasem fragmenty rozgrywki pokazują bohatera strzelającego przez szereg ponurych pomieszczeń.
The Callisto Protocol wychodzi 2 grudnia. Ukaże się na PlayStation 4 i 5, PlayStation 4, Xbox One i Series X/S.
Źródło: videogamer
Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.