Codemasters oraz EA informują, że nowe fabularne DLC oraz tryb Car-Nage trafił do gry wyścigowej GRID Legends.
Nowy tryb w GRID Legends (nasza recenzja) to seria wyścigów, które ponownie łączą graczy z bohaterami “Drive to Glory”. Pierwszy epizod skupia się na Valentinie Manzim, podczas tego jak on i reszta stawki sieją zniszczenie podczas 8 fabularnych eventów Classic Car-Nage. Poza nowym DLC, w nowej aktualizacji znajdzie się Team Fordzilla – auto wyścigowe P1, które będzie darmowym pojazdem dostępnym w grze.
Gracze otrzymają również dostęp do 5 nowych pojazdów. W tym do wypełnionej lodami furgonetki oraz 4 nowe trasy w dwóch lokalizacjach, prestiżowych dokach Yokohamy oraz gorącej Havany. Trzy nowe sponsorowane wydarzenia w trybie kariery również zostaną udostępnione w tym rozszerzeniu.
Nowe tryb demolition derby w GRID Legends, Classic Car-Nage jest dostępny do nabycia na konsolach Xbox oraz PlayStation. Posiadacze Edycji Deluxe otrzymają natychmiastowy dostęp do wspomnianej zawartości.
Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.