Twórcy z EXOR Studios nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!
Obecnie planowana jest premiera nowego biomu w pierwszej połowie 2022 roku. Gotowi na więcej zabawy w The Riftbreaker?

Dla ciekawych więcej informacji o grze zapraszamy do naszej recenzji, którą możecie znaleźć poniżej:
Wracając jednak do głównej informacji tego newsa, musimy wspomnieć o tym, też, iż do gry pojawi się za jakiś czas dodatkowa płatna zawartość.

Najciekawszym, co nadchodzi wydaje się być możliwość tworzenia map, które to będą dla nas wyzwaniem. Do tego edytor zadań, broni oraz innych zmiennych, które to sprawiają, że ten tytuł jest tak wciągający.
Dla wielu graczy świetną zabawą może być również fakt, iż twórcy pracują nad tym, by w ich produkcji pojawiła się rozgrywka multiplayer.
Warto również wspomnieć o tym, iż jest to oczywiście darmowe uaktualnienie, wystarczy posiadać podstawową wersję gry.
Cyfrowa wersja The Riftbreaker jest dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Xbox Game Pass. Premiera miała miejsce 14 października.
Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.