110 000
czytelników w miesiącu
  • 🏁 Simracing
  • PlayStation
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z konsolą Xbox?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • Testy sprzętu
    • PS Vita
    • PS4
    • PS5
    • Xbox One
    • Xbox Series
    • Nintendo
    • Steam Deck
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
4 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Ubisoft świętuje sukces Assassin’s Creed, a potem zwalnia twórców. Kontrowersyjna decyzja po świetnym starcie gry

1 miesiąc temuKonrad Bosiacki

Assassin’s Creed Black Flag Resynced na PS5 Pro, PS5 i PS3. Szczegółowa analiza grafiki i technologii.

1 miesiąc temuKonrad Bosiacki

Assassin’s Creed Black Flag Resynced na PS5 Pro. Ubisoft ujawnia szczegóły wszystkich trybów graficznych

2 miesiące temuBartosz Kwidziński

Assassin’s Creed: Black Flag – Resynced w złocie, z nowymi trofeami i artbookiem

2 miesiące temuBartosz Kwidziński

Assassin’s Creed Shadows – ostatnia aktualizacja już jutro

2 miesiące temuBartosz Kwidziński

Assassin’s Creed: Black Flag – Resynced – nowe informacje i materiał filmowy

2 miesiące temuBartosz Kwidziński

Assassin’s Creed: Black Flag – Resynced z nowym zwiastunem

2 miesiące temuBartosz Kwidziński

Assassin’s Creed: Black Flag – Resynced – zwiastun i nowa wersja szanty

Zdjęcie okładkowe wpisu Studio Liquid Swords dzieli się zrzutami ze swojej debiutanckiej gry

Studio Liquid Swords dzieli się zrzutami ze swojej debiutanckiej gry

2 lata temu Bartosz Dula

Liquid Swords to nowe studio Christofera Sundberga. Twórcy podzielili się zrzutami ze swojej debiutanckiej gry. Jesteśmy pod wrażeniem.

Christofer Sundberg jest znany jako jeden z założycieli Avalanche Studios, twórców wielu dobrze odebranych gier, takich jak seria Just Cause, Mad Max czy Rage 2. Po ponad dekadzie zarządzania Avalanche Sundberg poczuł, że nadszedł czas zmiany. Wspomina on, że miał już dość ciągłego powiększania się projektów, zbyt komplikowanych procesów oraz nienasyconych udziałowców. Tak właśnie powstało Liquid Swords.

W duchu szwedzkiego powiedzenia “Gör om, gör rätt” (“Zrób to jeszcze raz, zrób to dobrze“), twórca zdecydował się na nowy początek. Liquid Swords powstało jako studio z zamierzenia kameralne. Stawia się w nim na jakość, a nie ilość, zatrudniając starannie wybranych weteranów branży oraz świeżych twórców.

Studio już od jakiegoś czasu pracuje nad swoją debiutancką produkcją. Jak dotąd twórcy wciąż trzymają szczegóły nowego projektu w sekrecie. Wiemy natomiast, że ich pierwszy tytuł będzie osadzoną w otwartym świecie grą skupioną na narracji. W piątek dostaliśmy małą próbkę widoków z lokacji, którą przyjdzie nam zwiedzać podczas rozgrywki. Trzeba przyznać, że widoki zapierają dech w piersi. Poziom szczegółowości i pietyzmu warstwy technicznej zapewnia tu Unreal Engine 5, z którego twórcy dumnie korzystają w produkcji swojej gry.

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje o projekcie, od razu damy Wam o tym znać!

Pamiętajcie, że znajdziecie nas również w mediach społecznościowych. Bardzo chętnie porozmawiamy z Wami zarówno na Facebooku, jak i w serwisie X (na dawnym Twitterze). Zapraszamy was również na nasz Discord.

Źródło: GamingBolt

Podziel się:

  • Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Share on WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Liquid Swords otwarty świat unreal engine 5

Bartosz Dula

Absolwent groznawstwa na UAM w Poznaniu. Stoicko przyjmuje porażkę w Soulsach, krzyczy na zepsute combo w Rock Bandzie. Do życia potrzebuje słuchawek, najlepiej z psychodelią i metalem.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Oblivion Remastered na Switch 2 zaskakuje. Wygląda lepiej niż na Xbox Series S!

Oblivion Remastered na Switch 2 już działa! 😮 Nowe porównanie pokazuje, że dzięki DLSS gra może wyglądać lepiej niż na Xbox Series S.

Crimson Desert na Nintendo Switch 2. Pearl Abyss nadal bada możliwości portu

Coraz więcej wskazuje na to, że Crimson Desert może trafić na Nintendo Switch 2. Pearl Abyss potwierdziło prowadzenie prac badawczych nad portem, choć droga do premiery nadal jest długa.

Clutch – Nowy pokaz rozgrywki ujawnia więcej niż wyścigi i przypomina, że Maverick Games ma duże ambicje

Clutch przestaje wyglądać jak zwykły następca Forzy Horizon. Nowy, godzinny pokaz ujawnił mnóstwo rozgrywki, elementów fabularnych i widowiskowych pościgów.

GTA 6 bez płyty w pudełku. Gracze są wściekli, ale analitycy nie mają złudzeń

GTA 6 wywołało kolejną burzę. Fizyczne wydanie nie zawiera płyty, a jedynie kod do pobrania gry.

GTA 6 może kosztować więcej niż największe hity. Analitycy przewidują rekordową cenę

GTA 6 może kosztować więcej niż jakakolwiek dotychczasowa superprodukcja. Analitycy twierdzą, że Rockstar ma szansę wyznaczyć nowy standard cen gier.

GTA 6 z oficjalną okładką. Rockstar rusza z przedsprzedażą już za kilka dni

Stało się! Rockstar Games ujawniło oficjalną okładkę GTA 6 i potwierdziło rozpoczęcie przedsprzedaży. Zamówienia przedpremierowe wystartują już 25 czerwca.

Gears of War: E-Day zachwyca technologią. Setki dynamicznych świateł i 60 kl./s na Xbox Series X

Gears of War: E-Day może być jednym z najładniejszych tytułów tej generacji. Twórcy pokazali setki dynamicznych świateł, zaawansowane zniszczenia i 60 kl./s na Xbox Series X.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera sierpnia 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

37 minut temuKonrad Bosiacki

Marvel’s Wolverine dostanie własne PS5. Sony pokazało wyjątkowy zestaw w kolorze Battle Yellow

Wolverine dostaje własne PS5! 🐺 Sony pokazało limitowaną konsolę Battle Yellow, dwa specjalne DualSense oraz osłony dla PS5 Pro. Przedsprzedaż rusza już 19 sierpnia!

2 godziny temuYzoja

Nadchodzą ogromne zwolnienia w Supermassive Games

Supermassive Games rozpoczęło kolejny proces konsultacji dotyczących zwolnień. Tym razem pracę może stracić nawet 75 osób.

4 dni temuKonrad Bosiacki

GTA 6 bez płyt? Szef Take-Two nie widzi problemu. „Cyfrowa dystrybucja jest wygodniejsza”

GTA 6 bez płyty? Szef Take-Two twierdzi, że fizyczne wydania nie mają już sensu i przyszłość należy do cyfrowej dystrybucji. Zgadzacie się z takim podejściem, czy nadal kupujecie gry na nośnikach?

5 dni temuKonrad Bosiacki

GTA VI z ekskluzywnym pokazem na Netflixie. Rockstar sprzedaje zwiastun platformie streamingowej

😳 Tylko Rockstar mógł zrobić coś takiego. Nowy pokaz GTA VI najpierw trafi na Netflixa, a dopiero później na YouTube. Sprytny marketing czy przesada? Sprawdź szczegóły!

5 dni temuKonrad Bosiacki

Sony potwierdza zmiany. Nowe pudełka konsol PS5 już informują o końcu płyt w 2028 roku

🚨 Sony już ostrzega na pudełkach PS5! Nowe konsole trafiają do sklepów z komunikatem o końcu gier na płytach od stycznia 2028 roku. Sprawdź, co dokładnie znalazło się na opakowaniu.

5 dni temuKonrad Bosiacki

Xbox wreszcie z własną „Platyną”? Microsoft potwierdza prace nad nową nagrodą za ukończenie gry

Xbox w końcu doczeka się własnej „Platyny”! Microsoft potwierdził prace nad nową nagrodą za ukończenie wszystkich osiągnięć w grze. Gracze prosili o nią od lat.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.