Jedna z największych niespodzianek Sony podczas E3 2016 cieszy się dużym zainteresowaniem. Resident Evil VII: Biohazard ściągnięto już ponad 2 miliony razy.
W mailach rozesłanych do członków Resident Evil VII „Ambassador Program” oprócz informacji o osiągnięciach związanych z liczbą pobrań znajdował się także tajemniczy obrazek. Może w końcu dowiemy się, o co chodzi z tym palcem z pierwszego dema. Na chwilę obecną nie wiadomo, jaki cel miało przesłanie wspomnianej fotki, ale gracze już spekulują, że data widoczna na kalendarzu (wrzesień) sugeruje wydanie kolejnej aktualizacji, kolejnego dema.
Resident Evil VII: Biohazard ukaże się na PS4, Xbox One i PC 24 stycznia 2017.
Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/07/01/resident-evil-vii-demo-hits-over-two-million-downloads-capcom-teases-mysteries-of-the-dummy-finger/

Dodaj komentarz