Niedługo na konsole i komputery trafi Assassin’s Creed: Black Flag – Resynced. W tytule tym znajdziemy nowe misje względem oryginalnej wersji.
Za półtora miesiąca będziemy mogli powrócić na Karaiby w odświeżonej wersji przygód Edwarda Kenway’a – Assassin’s Creed: Black Flag – Resynced. Jak na pewno wiecie, produkcja ta nie tylko będzie stanowiła ulepszenie wizualne względem podstawowego tytułu. Będziemy bowiem mogli między innymi wyłączać interfejs za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Nie zabraknie też nowej zawartości i na tym warto się dziś skupić. Okazuje się mianowicie, że w Resynced dostaniemy 8 nowych misji po zakończeniu opowieści. Skupią się one na konfrontacji z niesławnym łowcą piratów, Robertem Millerem. Będziemy też mogli podjąć się nowych misji pobocznych i zadań kończących wątki niektórych napotykanych postaci. Jedną z nich jest oczywiście Czarnobrody.
Assassin’s Creed: Black Flag – Resynced ukaże się na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i komputerach z polskimi napisami już 9 lipca 2026 roku. Tytuł ten można postawić na swojej półce zarówno w pudełku, jak i dodać do cyfrowej biblioteki. Najwięksi fani znajdą nieco akcesoriów z oferty Game Loot, a nawet mogą kupić Edycję Kolekcjonerską. Czy zamierzacie sięgnąć po tę grę i któryś ze wspomnianych fizycznych dodatków? Dajcie nam znać w komentarzach. Chętnie dowiem się też, który Asasyn jest Waszym ulubionym.
Źródło: GamingBolt
Pamiętajcie, że znajdziecie nas również w mediach społecznościowych. Bardzo chętnie porozmawiamy z Wami zarówno na Facebooku, jak i w serwisie X (na dawnym Twitterze). Zapraszamy was również na nasz Discord.

Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.