Sherlock Holmes już w przyszłym roku otrzyma kolejną grę. Dla największych fanów detektywa dostępna jest już kampania na Kickstarterze.
Sherlock Holmes to bez wątpienia postać, którą doskonale kojarzą wszyscy. Ten znany detektyw już nieraz występował w filmach, serialach, czy też – a jakżeby inaczej – grach. Stosunkowo niedawno studio Frogwares ogłosiło, że pracuje nad jego kolejnymi przygodami. Pisałem o nich oczywiście w odpowiednim newsie. Zabierze Was do niego ten odnośnik. Informowałem Was również, że ukraiński producent zamierza ruszyć z projektem na Kickstarterze. Tak właśnie się stało, a do odpowiedniej strony przejdziecie z tego łącza. Przygotowano też zwiastun gry. Możecie go obejrzeć niżej.
Wspierając grę na Kickstarterze, można liczyć na dodatkową zawartość elektroniczną. Będzie ona dostępna do zakupienia również po wydaniu produkcji, aczkolwiek teraz jest opatrzona sporą zniżką. Póki co nie wiemy wiele o dacie premiery gry. Studio celuje jednak w połowę przyszłego roku – jednocześnie nie wyklucza wcześniejszego wydania swego dzieła.
Sherlock Holmes: The Awakened zmierzy się z mitologią Cthulhu na konsolach poprzedniej i nowej generacji PlayStation oraz Xbox. Ukaże się również na Nintendo Switch. Zamierzacie zagrać w ten tytuł? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach. Znajdziecie nas oczywiście również w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Twitterze. Jak podoba się Wam połączenie Sherlocka z Cthulhu?
Źródło: Materiały prasowe
Dodaj komentarz