Summer Game Fest odbędzie się w tym roku po raz kolejny. Potwierdzono ją oficjalnie i przedstawiono dziennikarza prowadzącego noc otwarcia.
Summer Game Fest, znany cykl pokazów gier, odbędzie się w tym roku kolejny raz. Na Twitterze wydarzenia opublikowano odpowiednią grafikę. Możecie ją oczywiście obejrzeć niżej.
Nie ma zaskoczenia w kwestii osoby prowadzącej. Będzie nią znany dziennikarz growy – Geoff Keighley. Podczas wydarzenia można się spodziewać wielu ogłoszeń – ostatnio pojawiło się aż 30 zapowiedzi! Nie ulega więc wątpliwości, że warto śledzić te pokazy. Na oficjalnej stronie możecie się zapisać do powiadamiania Was o szczegółach. Oczywiście my również będziemy je Wam przekazywali. Zachęcam wobec tego do śledzenia nas w mediach społecznościowych – znajdziecie nas tak na Twitterze, jak i na Facebooku. Summer Game Fest rusza w czerwcu, aczkolwiek nie znamy jeszcze dokładnego terminu. Na pewno damy Wam jednak o nim znać. Oczywiście lato to nie tylko ten cykl. W Kolonii ponownie zabije bowiem serce gier – Gamescom – o czym już pisałem tutaj.
Źródło: Twitter
Dodaj komentarz