Namco Bandai Games Europe szykuje dla posiadaczy PS Vita darmowy dodatek w postaci japońskich głosów.
Europejski oddział Namco Bandai szykuje dla fanów Dragon Ball DLC, które pozwoli jeszcze bardziej wczuć się w świat gry. Nie wiemy jeszcze kiedy japońskie głosy bohaterów zostaną udostępnione, ale wiemy, że dodatek będzie darmowy.
Dragon Ball Z: BoZ zbiera rożne oceny, fani serialu animowanego zazwyczaj nisko oceniają najnowszą bijatykę studia Artdink, natomiast ci, dla których nie jest ważna fabuła gry, a głownie liczą na dobrą i efektowną bijatykę potrafią wysoko ocenić najnowsze DB. W naszej recenzji gra otrzymała 8 na 10 punktów.
Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.
Fajna gra tylko szkoda że na jeden raz i szkoda że została zhakowana w drugi dzień i światowa energia nagle wzrosła do maksymalnego poziomu :-/ Co trochę rozwaliło zabawę bo teraz to nie ma najmniejszego znaczenia czy ją zbieramy czy nie (No chyba że dla punktów) 🙁