• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
7 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem: 60 FPS-ów w 4k i Ray Tracing na PS5 Pro

1 tydzień temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

3 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

3 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

Zdjęcie okładkowe wpisu Redout II z premierą na PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One oraz Switch
Xbox One Xbox Series PlayStation 5 PlayStation 4 Nintendo Switch

Redout II z premierą na PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One oraz Switch

4 lata temu Tsumi Deshō

Wydawca Sabre Interactive wraz z deweloperem 34BigThings przedstawili pierwszy sequel gry wyścigowej (w której grawitacja nie istnieje): Redout II. Tytuł ma zadebiutować na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One oraz Nintendo Switch w 2022 roku.

Redout II to hołd dla klasycznych zręcznościowych gier wyścigowych i kontynuacja docenionego przez krytyków Redout, w którym ściganie się przez dystopijne pustkowia na wpół opuszczonej Ziemi jest jednym z najpopularniejszych sportów w galaktyce.

Osiągajcie niemożliwe prędkości w ekscytujących, futurystycznych wyścigach w rozbudowanej kampanii dla jednego gracza i rywalizacji dla wielu graczy. Głębokie systemy kontroli, solidna personalizacja poduszkowca i zabójcza ścieżka dźwiękowa sprawiają, że Redout II jest najlepszym wyścigowcem w całej Galaktyce.

Najważniejsze cechy gry

  • Prędkość i kontrola – zgodnie z tradycją klasycznych wyścigów Anti-Gravity, takich jak wipEout i F-Zero, doświadczymy niesamowitych prędkości i intuicyjnego systemu jazdy. Sprawia on, że ​​Redout II to świetna, satysfakcjonując zabawa. Zapętlanie i omijanie wykonujemy w trakcie najbardziej szalonych zwrotów akcji.
  • Rozbudowany tryb kariery – do dyspozycji otrzymujemy setki wydarzeń na 36 unikalnych torach wyścigowych. Od wyścigów na arenie i time-attack, po Last Man Standing i intensywne wyścigi z bossami.
  • Konkurencyjny tryb wieloosobowy – możemy ścigać się z innymi w intensywnej akcji online dla 12 graczy. Dostępne są nowe wyzwania dzięki regularnie dodawanej, niestandardowej zawartości, wraz z sezonami, które zawierają unikalne nagrody.
  • Kompleksowa personalizacja – wybór spośród 12 różnych podwozi i możliwość pełnego dostosowania poduszkowca. Do wyboru mamy stabilizatory, stery, intercoolery, klapy, magnesy, skrzydła, spojlery, a nawet silniki rakietowe.
  • Ścieżka dźwiękowa – z udziałem znanych artystów muzyki elektronicznej, w tym legendarnego Giorgio Morodera, Zardonic i Dance with the Dead.

źródło: gematsu.com

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

34BigThings Redout II Sabre Interactive Zapowiedź

Tsumi Deshō

Round One... Fight! Krwawe fatality jej nie straszne. Nie rzuca padami, ale zdarza się jej nieco na nie nakrzyczeć. Wytatuowała sobie Scorpiona i Sub-Zero, może się też pochwalić Dragon Ballem na ramieniu. Kocha szybkie samochody, koty, horrory i anime. Do końca nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki tego nie osiągnie. W końcu pokonała Lilith w Diablo IV.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Gra Drag x Drive Wheels trafi na Nintendo Switch 2 jako ekskluzywny tytuł eShopu

Drag x Drive Wheels, koszykówka 3 na 3 na wózkach inwalidzkich, zadebiutuje 14 sierpnia jako eShopowy exclusive na Nintendo Switch 2.

Return to Silent Hill trafi do kin 23 stycznia 2026

Return to Silent Hill – trzecia odsłona filmowej serii opartej na kultowej grze – trafi do kin 23 stycznia 2026.

Arcade Archives 2 Ridge Racer zadebiutuje 5 czerwca na Switch 2, PS5 i PS4

Już za miesiąc na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch 2 pojawi się Arcade Archives 2 Ridge Racer.

Rematch zadebiutuje w czerwcu

Rematch rozgości się na konsolach 19 czerwca. Warto sprawdzić najnowszy zwiastun prezentujący najmocniejsze aspekty rozgrywki.

Hyrule Warriors: Age of Imprisonment ogłoszone na Nintendo Switch 2

Studio Koei Tecmo odsłoniło swój długo wyczekiwany projekt Hyrule Warriors: Age of Imprisonment. Pojawi się na Nintendo Switch 2.

Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game z nowymi szczegółami

Tales of the Shire: Gra ze świata Władcy Pierścieni ma się pojawić latem tego roku. Warto więc zobaczyć, czego możemy się spodziewać.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

7 godzin temuBartosz Dula

I Hate This Place – nasz wywiad z Broken Mirror Games

I Hate This Place to pierwsza gra od młodego zespołu Broken Mirror Games. Zapraszamy do sprawdzenia naszego wywiadu z producentem tytułu!

3 dni temuBartosz Dula

Mamy garść nowych informacji o Tomodachi Life: Living the Dream!

Wczoraj zobaczyliśmy Nintendo Direct poświęcony nadchodzącemu Tomodachi Life: Living the Dream. Twórcy ujawnili dużo zaskakujących wieści!

1 tydzień temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

Odwiedziliśmy biuro polskiego wydawcy, firmy Cenega, aby spędzić 3 godziny z grą Resident Evil Requiem. Oto nasze wrażenia.

1 tydzień temuRedakcja

Drift: od Przełęczy Usui do Forza Horizon 6

Premiera Forza Horizon 6 już tuż tuż, dziś więc przyjrzymy się fenomenowi driftu, sportowo-kulturowemu wprost z miejsca akcji, Japonii.

Ikona gry battlefield
1 tydzień temuRedakcja

Battlefield przez lata – moja przygoda z serią

Marka Battlefield jest z nami niemal od ćwierć dekady, Dziś przed wami moje osobiste doświadczenia z nią.

2 tygodnie temuAngie Adams

Nowe Fable jesienią, także na PlayStation 5

Dzisiejsze Developer_Direct zdradziło naprawdę sporo o nadchodzącym Fable. Premiera już jesienią, a twórcy opowiedzieli nam więcej o samej grze.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.