Na lutowym State of Play dostaliśmy zwiastun długo wyczekiwanego DLC do jednego z najlepszych soulslike’ów – poznajcie Lies of P: Overture!
Lutowe State of Play obfitowało w niespodzianki i długo wyczekiwane zapowiedzi. Jedną z nich okazał się być zapowiedziany już jakiś czas temu dodatek do debiutanckiej produkcji Round8 Studio i Neowiz Games. Lies of P: Overture to DLC do szeroko uznanej w społeczności graczy dekonstrukcji historii Pinokia. Sprawdźcie pierwszy zwiastun Overture poniżej:
Dodatek zabierze nas w podróż w czasie do wydarzeń sprzed fabuły podstawowej gry. Dodatek pozwoli nam przeżyć na własnej skórze to, w jaki sposób doszło do dewastacji miasta Krat przez Szaleństwo Marionetek. Zwiedzimy nowe lokacje, a także powrócimy do tych znanych z przeszłości (przyszłości?).


Koreańscy twórcy określają DLC jako swoistą wersję reżyserską Lies of P. Zawartość dodatku będzie zatem rozszerzeniem, które pomoże zrozumieć oryginalną wizję autorów gry. Takie retrospektywne spojrzenie przyświecało projektantom już od początku prac nad prequelem do swojej produkcji.
Lies of P: Overture zadebiutuje latem 2025 roku. W dodatek zagramy na wszystkich platformach docelowych podstawowej wersji gry: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC.
Pamiętajcie, że znajdziecie nas również w mediach społecznościowych. Bardzo chętnie porozmawiamy z Wami zarówno na Facebooku, jak i w serwisie X (na dawnym Twitterze). Zapraszamy was również na nasz Discord.
Źródło: PlayStation Blog
Dodaj komentarz