16 godzin temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Spider-Man: Remastered [PC, Steam Deck]

Spider-Man już pojutrze ukaże się na komputerach. Jak port hitu Insomniac Games sprawdza się na nowych platformach? Spider-Man ukazał się pierwotnie na konsolach PlayStation 4 już w 2018 roku.

6 dni temu / Bartosz Kwidziński

The Ascent – Cyber Heist jeszcze w tym miesiącu

The Ascent jeszcze w sierpniu dostanie nowe rozszerzenie fabularne. Cyber Heist wprowadzi pewną interesującą nowość. The Ascent, dość wymagająca gra akcji od studia Neon Giant, już za niecałe dwa tygodnie dostanie dodatek fabularny.

7 dni temu / Bartosz Kwidziński

Metal: Hellsinger z ogromnym koncertem na Gamescomie

Metal: Hellsinger wielkimi krokami zmierz na konsole, To bynajmniej nie jedyne, na co warto czekać. Szykuje się bowiem… koncert. Metal: Hellsinger, rytmiczne połączenie gry akcji z muzyczną, z pewnością nie jest dla każdego.

1 tydzień temu / Bartosz Kwidziński

Spider-Man: Remastered ze znakiem zgodności ze Steam Deckiem

Spider-Man: Remastered już za nieco ponad tydzień trafi na komputery. Studio Insomniac Games ma dobrą wiadomość dla posiadaczy Steam Decków. Spider-Man: Remastered ukazał się w pierwotnej formie na konsolach PlayStation 4 już kilka lat temu.

2 tygodnie temu / Harry Raszczak

Kontrolery retro Switcha od teraz są oficjalnie obsługiwane na Steam

Kontrolery NES, SNES, N64, a także MEGA DRIVE/GENESIS są już oficjalnie wspierane na platformie Valve Steam.

2 tygodnie temu / Bartosz Kwidziński

Returnal pojawi się na PC i Steam Decku?

Returnal, jeden z największych hitów studio Housemarque, jest dostępny wyłącznie na PS5. Możliwe jednak, że się to zmieni. Returnal ukazało się wyłącznie na konsolach PlayStation 5 w 2021 roku.

3 tygodnie temu / Bartosz Kwidziński

Spider-Man Remastered – wersja na komputery ze zwiastunem funkcji

Spider-Man od Insomniac Games już w przyszłym miesiącu dostanie wersję przeznaczoną na komputery. Jesteście ciekawi, jakie funkcje znajda się w tej edycji?

1 miesiąc temu / Bartosz Kwidziński

Hitman 3 – rozkład jazdy na lipiec 2022

Hitman 3, najnowsza produkcja poświęcona zleceniom Agenta 47, ponownie zaoferuje sporo intersujących zadań. Jesteście ciekawi, co czeka na nas lipcu? Hitman z pewnością jest cyklem, który ceni niejeden fan skradanek.

1 miesiąc temu / Bartosz Kwidziński

Terminator oficjalnie z nową grą

Terminator, jedna z najbardziej znanych fanom science-fiction postaci, dostanie nową grę. Będzie ona nastawiona na mechaniki survivalowe. Terminator to bez wątpienia bohater, o którym słyszeli wszyscy.

1 miesiąc temu / Bartosz Kwidziński

E3 powróci w 2023 roku

E3, jedne z najbardziej znanych targów elektronicznej rozrywki, nie odbywają się w tym roku. Ogłoszono jednak, że inaczej będzie w 2023 roku. E3, a więc Electronic Entertainment Expo, nie odbywa się w tym roku.

1 miesiąc temu / Bartosz Kwidziński

Ubisoft z dwoma pokazami

Ubisoft zapowiedział, że już niebawem zobaczymy materiał ukazujący rozgrywkę w Skull and Bones. Doczekamy się też nowego Ubisoft Forward. Ubisoft to studio, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

1 miesiąc temu / Bartosz Kwidziński

Of Bird and Cage – metalowy musical już na konsolach

Of Bird and Cage, intrygująca produkcja muzyczna, jest już dostępna na konsolach (i nie tylko). Jesteście ciekawi tej współczesnej wersji Pięknej i Bestii? Szczegóły w rozwinięciu newsa.

1 miesiąc temu / Bartosz Kwidziński

Test: Słuchawki Cooler Master MH670

Słuchawki niewątpliwie są jednym z najważniejszych akcesoriów dla gracza. Jak sprawdza się propozycja Cooler Master – model MH670? Odpowiedź przyniesie ten test.

2 miesiące temu / Bartosz Kałkus

Druga część Final Fantasy VII Remake oraz remaster Crisis Core — nowości ze streamu Square

Dziś w nocy odbyła się specjalna transmisja z okazji 25-lecia Final Fantasy VII. Square Enix nie próżnuje i prace nad kilkoma grami z serii trwają. Przyjrzyjmy się zatem, co takiego zapowiedziano.

2 miesiące temu / Bartosz Kałkus

USB-C obowiązkowym złączem ładowania w Europie

Po wielu miesiącach zapowiedzi Parlament Europejski w końcu podjął decyzję w sprawie dotyczącej ładowarek do urządzeń elektronicznych. Według nowo uchwalonego prawa za jakiś czas wszystkie urządzenia wyposażone będą w jedno złącze.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Steam Deck – nowa aktualizacja dostępna do pobrania

Steam Deck, przenośny komputer od Valve, dostał aktualizację oprogramowania. Możliwość zabezpieczenia dostępu PIN-em i nowe języki klawiatury to niektóre z wprowadzonych nowości. Więcej w rozwinięciu newsa.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodzieja z datą premiery na PC?

Uncharted to z pewnością jedna z najważniejszych serii dla PlayStation. Możliwe, że poznaliśmy datę premiery dwóch odsłon na PC.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Test: Arctis 7P+ – bezprzewodowe słuchawki do PS5

Arctis to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek słuchawek. Czy warto zainteresować się modelem 7P+? Arctis ma w swojej ofercie mnóstwo modeli słuchawek. Jakiś czas temu do naszej redakcji dotarł wariant oznaczony jako 7P+.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

THQ Nordic szykuje pokaz gier

THQ Nordic, znany wydawca gier, przygotowuje kolejną prezentację. Więcej w rozwinięciu newsa. THQ Nordic od wielu lat dostarcza nam bardzo interesujące i oryginalne tytuły. Jednym z nich jest oczywiście Biomutant.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Test: Steam Deck – przenośny komputer od Valve

Steam Deck ukazał się na rynku pod koniec lutego. Co prawda sformułowanie to jest nieco mylące, ale nie zmienia ono faktu, że niektóre osoby mogą już korzystać z tego komputera. Czy warto się nim zainteresować?

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Summer Game Fest – cyfrowa noc otwarcia potwierdzona

Summer Game Fest odbędzie się w tym roku po raz kolejny. Potwierdzono ją oficjalnie i przedstawiono dziennikarza prowadzącego noc otwarcia. Summer Game Fest, znany cykl pokazów gier, odbędzie się w tym roku kolejny raz.

5 miesięcy temu / Bartosz Kwidziński

Steam Deck – na przenośnym komputerze możemy już korzystać z Game Passa

Steam Deck, przenośny komputer od Valve, otrzymał rozwinięcie, które z pewnością zainteresuje wiele osób. Możemy już bowiem grać na nim w tytuły dostępne w Game Passie.

5 miesięcy temu / Angelika Borucka

Gry Xboxa oficjalnie wspierane na Steam Decku. Lista

Na Steam Decku zagramy już z oficjalnym wsparciem w 9 tytułów Xbox Game Studios. Kilka gier wciąż zostaje poza tą listą, ze względu na użyty anti-cheat.

5 miesięcy temu / Bartosz Kwidziński

Gamescom 2022 – targi wracają do Kolonii!

Gamescom, największe europejskie targi gier, powrócą w tym roku do Kolonii! Jesteście ciekawi, co z cyfrową edycją wydarzenia? Dowiecie się tego z niniejszego newsa.