1 rok temu

Red Wings: Aces of the Sky z dużą aktualizacją i świetnym cosplayem

All in! Games informuje, że Red Wings: Aces of the Sky na Nintendo Switch otrzymało nową zawartość.

2 lata temu

Gamescom 2019: Galeria zdjęć z targów w Kolonii

Ostatnie dni mijały nam pod znakiem targów Gamescom w Kolonii. Były one okazją do zrobienia kilku ciekawych zdjęć, które chcemy Wam pokazać. Gamescom rozpoczął się dla nas w poniedziałek, przed właściwym otwarciem targów dla każdego.

3 lata temu

Cyberpunk 2077 – CD Projekt Red organizuje konkurs dla cosplyerów

CD Projekt Red zaprasza wszystkich cosplayerów do udziału w oficjalnym Konkursie Cosplayowym gry Cyberpunk 2077! Oczaruj deweloperów swoim strojem jednej z postaci z gry i walcz o część puli nagród obejmującej 40 tys. dolarów!

3 lata temu

Pyrkon 2019 – relacja z tegorocznego Festiwalu Fantastyki

Fantastyczne Miejsce Spotkań nadal ma w sobie duże zasoby magii i uroku Fantastyczne miejsce spotkań. Tak przez wielu jest określany Pyrkon.

3 lata temu

„Francuski Torbjörn” wygrywa cosplayową bitwę Overwatch

Cosplaye z Overwatch zawsze wzbudzają we mnie duży podziw, to niesamowite jak zazwyczaj jedna osoba jest w stanie perfekcyjnie przygotować tak zaawansowane stroje i make up.

3 lata temu

Pyrkon 2019 – zapowiedź nowych gości

Znamienici goście przybędą do Poznania już w kwietniu Jak co roku w Poznaniu odbędzie się wielkie święto fanów fantastyki czyli Pyrkon.

3 lata temu

4 edycja Warsaw Comic Con już w ten weekend

Wielkimi krokami zbliża się 4 edycja Warsaw Comic Con Do 4 edycji Warsaw Comic Con zostały raptem dwa dni. Od piątku 26 października w Warszawie odbędzie się kolejna odsłona Warsaw Comic Con.

3 lata temu

IV edycja Warsaw Comic-Con już niedługo

IV edycja Warsaw Comic Con już niedługo stanie się faktem W dniach 26-28 października w Ptak Warsaw Expo odbędzie się IV edycja Warsaw Comic-Con.

3 lata temu

Relacja – 29. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Komiksy oraz gry znowu wzięły Łódź szturmem W dniach 14-16 września w łódzkiej Atlas Arenie odbył się 29. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi.

3 lata temu

29. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier już niedługo w Łodzi

Po raz 29 w Łodzi odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Wydarzenie organizowane przez EC1 Łódź – Miasto Kultury oraz Stowarzyszenie Twórców „Contur” odbędzie się w dniach 14-16 września.

4 lata temu

Ućkon 5/6 Back to the Ućkon – Relacja

Kiedy ktoś mówi młodszym osobom o konwentach to na myśl od razu przychodzi taki Pyrkon.

4 lata temu

Cosplay – Triss Merigold z naszego podwórka

Ha! Znowu mamy dla was cosplay Triss Merigold z gry Wiedźmin 3; Dziki Gon. Ale co zrobić, gdy na facebookowej grupie ’Cosplay Polska” pojawiły się tak fantastyczne zdjęcia Triss, zdjęcia wykonał Norman Lenda Pinkspider Photography.

4 lata temu

Cosplay – Triss Merigold od Disharmonica

Pierwszy cospaly w naszym dziale Kultura będzie od niesamowitej Disharmonici, która w fenomenalny sposób odzwierciedliła Triss Merigold z Mariboru w stroju znanym z gry Wiedźmin 3; Dziki Gon.