• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
1 dzień temuKonrad Bosiacki

Krótkometrażowy film Resident Evil Requiem ukazuje tragedię Raccoon City

1 tydzień temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem: 60 FPS-ów w 4k i Ray Tracing na PS5 Pro

1 tydzień temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

3 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

Zdjęcie okładkowe wpisu Krzyk 7 – nowy plakat i materiał filmowy

Krzyk 7 – nowy plakat i materiał filmowy

2 godziny temu Bartosz Kwidziński

Już pod koniec lutego do kin trafi Krzyk 7. Możemy dziś przyjrzeć się nowemu plakatowi oraz obejrzeć materiał, w którym pokazano nieco prac nad nową odsłoną znanej serii slasherów.

Za nieco ponad 3 tygodnie w kinach odbędzie się premiera filmu Krzyk 7. Jego reżyserem jest Kevin Williamson. Fani tych slasherów mogą kojarzyć nazwisko z poprzednich trzech Krzyków. Williamson napisał bowiem scenariusze do „jedynki”, „dwójki” oraz „czwórki”. W materiale filmowym, jaki zamieścił w swoich mediach społeczności polski dystrybutor najnowszego filmu, Forum Film Polska, możemy zobaczyć jak nowy reżyser widzi tegoroczną odsłonę. Nie brakuje też wspomnień związanych z wpływem Wesa Cravena na pracę na planie. Materiał znajdziecie niżej.

🗣️Reżyser "Krzyku 7"🔪 Kevin Williamson: – Ludzie cały czas mnie pytają, czy zawsze chciałem wyreżyserować film z serii „Krzyk”. Odpowiadam: „Tak, z całego serca”.

🗣️Neve Campbell: – Zawsze uważałam, że byłoby to coś wspaniałego, gdyby to Kevin Williamson wyreżyserował ten film. pic.twitter.com/FU4EF3Ooew

— Forum Film Poland (@ForumFilm_PL) February 4, 2026

Oprócz tego zamieszczono nowy polski plakat promujący „siódemkę”. Niewątpliwie jest on dość prosty, ale moim zdaniem właśnie w tym tkwi jego największa siła. Ewidentnie widać też inspirację plakatem z Krzyku z 1996 roku. Kto wie, może jakość filmu również będzie na tak wysokim poziomie, jak pierwszy film z cyklu? Niedługo się przekonamy.

🔥 Zmierz się z przeszłością 😱

30 lat później. "Krzyk 7"🔪 na jubileuszowym plakacie!

🎦 Tylko w kinach już od 27 lutego🍿 pic.twitter.com/uhmJCZTTWj

— Forum Film Poland (@ForumFilm_PL) February 4, 2026

Krzyk 7 trafi do kin już 27 lutego 2026 roku. Co interesujące, będzie można go obejrzeć między innymi w standardzie IMAX i nie ukrywam, że ja zamierzam wybrać się właśnie na taką wersję. Centralną postacią „siódemki” będzie ponownie Sidney Prescott (choć w tym filmie będzie już nosiła nazwisko Evans po mężu). W tej roli raz jeszcze zobaczymy Neve Campbell. Będzie jej towarzyszyła inna znana z cyklu postać – Gale Weathers (odgrywana przez Courtney Cox). Nie wiadomo jeszcze oczywiście, kto będzie skrywał się za maską Ghostface’a, tajemniczego zabójcy. Można natomiast bezpiecznie założyć, że będzie to ktoś mocno związany z historią Sidney. Przyznaję, że odliczam już dni do premiery i czekam tylko na start przedsprzedaży biletów. Oczywiście niedługo po tym jak obejrzę film, podzielę się z Wami moimi wrażeniami w recenzji. Zaglądajcie więc regularnie na naszą stronę i do mediów społecznościowych. Zachęcam też do przeczytania moich recenzji poprzednich dwóch Krzyków.

Recenzja filmu: Krzyk – jaki jest twój ulubiony horror?
Recenzja filmu: Krzyk VI – Ghostface, jakiego nie znacie

Pamiętajcie, że znajdziecie nas również w mediach społecznościowych. Bardzo chętnie porozmawiamy z Wami zarówno na Facebooku, jak i w serwisie X (na dawnym Twitterze). Zapraszamy was również na nasz Discord.

Podziel się:

  • Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Share on WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Ghostface Krzyk Krzyk 7 Scream Scream 7 Scream VII

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz Lenovo Legion Go, konsol PS5 i XSS oraz gogli PS VR2 i Meta Quest 3.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Krzyk 7 – nowe zwiastuny telewizyjne

Już pod koniec tego miesiąca do kin trafi najnowsza odsłona serii Krzyk.

Krzyk 7 – nowy plakat i reklama telewizyjna

Krzyk 7 trafi do kin za nieco ponad 6 tygodni. Jednak już dziś możemy obejrzeć krótką reklamę telewizyjną oraz przyjrzeć się plakatowi.

Krzyk 7 – czas trwania filmu i dzień zwiastuna

Wiemy, ile będzie trwała kolejna historia, w której pojawi się Ghostface; znamy również dzień premiery nowego zwiastuna filmu z serii Krzyk.

Krzyk 7 – Ghostface powraca w nowym zwiastunie

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci, Ghostface, powróci w kolejnym filmie z serii Krzyk. "Siódemka" dostała dziś zwiastun.

Krzyk 7 – prace na planie ruszyły

Dobra wiadomość dla fanów Ghostface'a - ruszyły prace na planie filmu Krzyk 7. Zaprezentowano też logo tej odsłony.

Ghostface vs. Smoke, kolejny klip Mortal Kombat 1: Khaos Reigns

Ghostface niebawem rozgości się wśród wszystkich grywalnych postaci Mortal Kombat 1: Khaos Reigns. Zobaczcie co nas czeka.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

4
1 godzinę temuKonrad Bosiacki

Recenzja: Nioh 3 (PS5) – Fantastyczna gra… gdy tylko dobrze działa

Po sześciu latach Koei Tecmo i Team Ninja powracają z Nioh 3. To świetna gra RPG akcji, która niestety nie uniknęła kilku problemów. Szczegóły w naszej recenzji.

6 godzin temuBartosz Kałkus

Mario Party Jamboree kolejną grą z polskimi napisami!

Mario Party Jamboree kolejną grą z polskimi napisami!

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Resident Evil 4 i Resident Evil Village od dziś po polsku!

Capcom i Cenega poinformowały dziś, że Resident Evil 4 i Resident Evil Village właśnie otrzymały polskie wersje językowe.

2 dni temuBartosz Dula

I Hate This Place – nasz wywiad z Broken Mirror Games

I Hate This Place to pierwsza gra od młodego zespołu Broken Mirror Games. Zapraszamy do sprawdzenia naszego wywiadu z producentem tytułu!

5 dni temuBartosz Dula

Mamy garść nowych informacji o Tomodachi Life: Living the Dream!

Wczoraj zobaczyliśmy Nintendo Direct poświęcony nadchodzącemu Tomodachi Life: Living the Dream. Twórcy ujawnili dużo zaskakujących wieści!

1 tydzień temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

Odwiedziliśmy biuro polskiego wydawcy, firmy Cenega, aby spędzić 3 godziny z grą Resident Evil Requiem. Oto nasze wrażenia.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.