The Lord of the Rings, czy też Władca Pierścieni, za nieco ponad pół roku dostanie serial. W sieci pojawił się nowy materiał promujący serię.
The Lord of the Rings, w Polsce znane jako Władca Pierścieni, to niewątpliwie bardzo bogate uniwersum. Świat, który przedstawił na kartkach swych książek J. R. R. Tolkien od wielu lat zachwyca fanów fantasy. Zapał fanów postara się podtrzymać Amazon dzięki serialowi. Będzie on przedstawiał losy na długo przed tym, co widzieliśmy w filmach Władca Pierścieni, czy nawet Hobbit. Poznamy początki dwudziestu Pierścieni Władzy. Nie da się ukryć, że można przedstawić jeszcze wiele wątków zapoczątkowanych przez Tolkiena. Oczywiście The Rings of Power będzie prequelem poprzednich filmów. Ich znajomość nie powinna wobec ego być wymagana do zrozumienia pokazywanych wydarzeń. W sieci pojawił się krótki film promujący wspomniany serial. Materiał możecie oczywiście obejrzeć niżej.
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy będzie dostępne za pośrednictwem platformy Amazon Prime już od 2 września. Zamierzacie oglądać ten serial? Ja przyznaję, że nie mogę się doczekać. Nawet tak krótki film promocyjny, a zwłaszcza występująca w nim muzyka, zdołały mnie skutecznie zainteresować. Chyba pora przypomnieć sobie wszystkie filmy. Jak Wam podoba się adaptacja Petera Jacksona? Dajcie nam znać w komentarzach. Pamiętajcie, że znajdziecie nas również w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Twitterze. Poniższe odnośniki zabiorą Was do odpowiednich stron.
Źródło: Twitter
Dodaj komentarz