• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
3 godziny temuKonrad Bosiacki

Krótkometrażowy film Resident Evil Requiem ukazuje tragedię Raccoon City

1 tydzień temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem: 60 FPS-ów w 4k i Ray Tracing na PS5 Pro

1 tydzień temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

3 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

Zdjęcie okładkowe wpisu Sniper Elite 5 – nowy zwiastun CGI
Xbox One Xbox Series PlayStation 5 PlayStation 4

Sniper Elite 5 – nowy zwiastun CGI

4 lata temu Bartosz Kwidziński
Sniper Elite otrzyma w tym roku kolejną odsłonę. Nie zabraknie w niej nowości – jedną z nich jest pewien tryb, krótko zaznaczony świeżym zwiastunem.

Sniper Elite to niewątpliwie jedna z najbardziej popularnych serii studia Rebellion. „Czwórka” była bardzo dobrym tytułem zarówno na PlayStation 4, jak i na Nintendo Switch. Moją recenzję edycji przeznaczonej PS4 mogliście już oczywiście czytać na portalu. Ten odnośnik zabierze Was do odpowiedniego wpisu, natomiast stąd możecie przejść do mojej opinii o wersji Switchowej. Oczywiście najważniejszym punktem dzisiejszego wpisu jest kolejna zapowiedź „piątki”. Niżej znajdziecie wspomniany wcześniej zwiastun CGI. Jest on oczywiście wolny od spoilerów i skupia się na poruszaniu się jako tytułowy snajper, starając się znaleźć dogodną pozycję do oddania strzału… ale czy na pewno?

Sniper Elite 5 pozwoli wykonywać zadania dwójce snajperów w trybie współpracy. Nie dajcie się jednak mimo wszystko zaskoczyć – na Wasze głowy będzie polował konkurencyjny snajper, działający po stronie nazistów. Jeśli nie podoba się Wam zapowiedź tak zwanego Invasion Mode, to nie ma powodów do obaw. Będzie można wyłączyć wizyty innych graczy i bezstresowo samemu (lub we dwójkę) starać się wykonywać kolejne misje. Jeżeli wcielimy się w samotnego snajpera polującego na dwóch przeciwnych, będziemy mogli wezwać jako wsparcie patrolujących teren strażników. Pomogą nam oni zlokalizować swoje cele. Oczywiście z takim wyzwaniem będą się wiązały większe niż zazwyczaj nagrody, aczkolwiek szczegóły nie są jeszcze znane. Wiadomo natomiast, że na mapach będę znajdowały się telefony, z których snajper Osi będzie mógł wezwać dodatkową pomoc. O ile ktoś wcześniej nie przyczepi do niego materiału wybuchowego…

Karl Fairburne powróci jako mistrz strzelców jeszcze w tym roku. Wraz z nim odwiedzimy Francję z 1944 roku na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Zamierzacie sprawdzić tę grę? Jakie jest Wasze zdanie o poprzednich odsłonach? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: Strona gry

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

CGI fpp FPS Rebellion Sniper Elite Sniper Elite 5 tpp tps trailer zwiastun

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz Lenovo Legion Go, konsol PS5 i XSS oraz gogli PS VR2 i Meta Quest 3.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

SAMSON – prezentacja walki wręcz i jazdy samochodem

Nadchodząca gra akcji, SAMSON, dostała niedawno materiał filmowy przedstawiający rozgrywkę. Znajdziecie go oczywiście w rozwinięciu newsa.

Crimson Desert – sporo nowych informacji i film z rozgrywką

Dziś ukazał się nowy, 15-minutowy film, poświęcony Crimson Desert. Możemy dowiedzieć się między innymi czegoś nowego o grywalnych postaciach i obszarach świata.

World of Tanks: HEAT – Fundamenty rozgrywki

Studio Wargaming przedstawiło nowy materiał promujący World of Tanks: HEAT. Znajdziecie go oczywiście w rozwinięciu newsa.

Yoshi dołącza do obsady filmu The Super Mario Galaxy Movie

Yoshi dołącza do obsady filmu The Super Mario Galaxy Movie...

Crisol: Theater of Idols – premiera już w lutym

Już w przyszłym miesiącu będziemy mogli przenieść się na Tormentosę w najnowszej grze od Blumhoue Games - Crisol: Theater of Idols.

Far Cry – 3 gry z serii dostaną 60 klatek na sekundę

W mediach społecznościowych pojawiła się interesująca informacja dla fanów serii Far Cry. Trzy gry z tego cyklu dostaną aktualizację odblokowującą 60 klatek.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

5 godzin temuKonrad Bosiacki

Resident Evil 4 i Resident Evil Village od dziś po polsku!

Capcom i Cenega poinformowały dziś, że Resident Evil 4 i Resident Evil Village właśnie otrzymały polskie wersje językowe.

23 godziny temuBartosz Dula

I Hate This Place – nasz wywiad z Broken Mirror Games

I Hate This Place to pierwsza gra od młodego zespołu Broken Mirror Games. Zapraszamy do sprawdzenia naszego wywiadu z producentem tytułu!

4 dni temuBartosz Dula

Mamy garść nowych informacji o Tomodachi Life: Living the Dream!

Wczoraj zobaczyliśmy Nintendo Direct poświęcony nadchodzącemu Tomodachi Life: Living the Dream. Twórcy ujawnili dużo zaskakujących wieści!

1 tydzień temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

Odwiedziliśmy biuro polskiego wydawcy, firmy Cenega, aby spędzić 3 godziny z grą Resident Evil Requiem. Oto nasze wrażenia.

1 tydzień temuRedakcja

Drift: od Przełęczy Usui do Forza Horizon 6

Premiera Forza Horizon 6 już tuż tuż, dziś więc przyjrzymy się fenomenowi driftu, sportowo-kulturowemu wprost z miejsca akcji, Japonii.

Ikona gry battlefield
1 tydzień temuRedakcja

Battlefield przez lata – moja przygoda z serią

Marka Battlefield jest z nami niemal od ćwierć dekady, Dziś przed wami moje osobiste doświadczenia z nią.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.