• PlayStation
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • Steam Deck
  • Gry planszowe
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Poradniki
  • Kultura
    • Kino news
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja

Finałowy zwiastun Czarnej Wdowy prezentuje jeszcze więcej Taskmastera.

| 4 lata temu | Autor: Michał Azarewicz
Zdjęcie okładkowe wpisu Finałowy zwiastun Czarnej Wdowy prezentuje jeszcze więcej Taskmastera.

A także starcie Natashy z innymi wychowankami Czerwonego Pokoju.

Marvel Studios udostępniło ostatni zwiastun przed zaplanowaną na pierwszego maja premierą filmu „Czarna Wdowa”. Przypomnijmy, że solowy film z Natashą Romanoff w roli głównej chronologicznie rozgrywa się po wydarzeniach Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Nowy zwiastun daje nam nowe ujęcia głównego przeciwnika którym jest Taskmaster, a którego tożsamość jest nadal nieznana. Możemy także zobaczyć sceny walk pomiędzy Czarną Wdową i innymi uczennicami Czerwonego Pokoju – miejsca w którym szkoliła się Natasha.
Premiera w Polsce zaplanowana jest na 1 maja. Poza Scarlett Johansson na ekranie zobaczymy Rachel Weisz (Melina), Florence Pugh (Yelena), Davida Harboura (The Red Guardian) i Williama Hurta, który powróci w roli generała Thaddeusa Rossa.

Źródło: comicbook.com

Podziel się:

  • Twitter
  • Facebook
  • Telegram
  • WhatsApp
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Konsolowe.info w Google News
Avengers Black Widow Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów Marvel Studios

Michał Azarewicz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnia aktualizacja do Marvel’s Avengers udostępnia za darmo zawartość ze sklepu w grze

To już powoli koniec Avengers...

We wrześniu koniec wsparcia dla The Avengers

Square Enix postanawia zakończyć sprzedaż gry Marvel’s Avengers. Taką informacją podzielił się z graczami na Twitterze Geoff Keighley. 30 września gra zostanie wycofana ze sprzedaży.

Drugi zwiastun Ant-Man i Osa: Kwantomania

Marvel powoli szykuje się do kolejnej kinowej premiery. W lutym w kinach pojawi się trzecia część przygód Scotta Langa.

Recenzja filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Czarna Pantera powraca. Drugi film z tej serii jest już w kinach. Jak w akcji sprawdza się ostatnia produkcja z czwartej fazy MCU?

Pierwszy zwiastun filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania

Podczas gdy większość fanów komiksów Marvela wyczekuje premiery filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to nie należy zapomnieć o następnych projektach.

Drugi zwiastun filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

11 listopada do kin trafi wyczekiwany sequel filmu Czarna Pantera. Po śmierci Chadwicka Bosemana w 2020 roku twórcy mieli spore wyzwanie jak dalej poprowadzić tę historię bez głównego bohatera.

HOT

16 godzin temu / Konrad Bosiacki

Prezentownik 2023: Co kupić dla fanów PlayStation?

Co kupić dla fana PlayStation? W tym poradniku świątecznym podpowiemy wam, jakie prezenty będą w tym roku najlepsze.

2 dni temu / Angelika Borucka

Pierwszy zwiastun serialu Fallout!

Prime Video opublikował właśnie pierwszy zwiastun serialu Fallout! Zobaczcie ponad dwuminutowy materiał!

2 dni temu / Tsumi Deshō

Recenzja: Smerfy 2: Więzień Zielonego Kamienia [PlayStation 5]

Kto z Was nie zna Smerfów, niech pierwszy rzuci kamieniem. Obawiam się, że nikt nie rzuci – a to w sumie dobrze.

3 dni temu / Bartosz Kwidziński

Cyberpunk 2077 – sporo nowości w aktualizacji 2.1

Cyberpunk 2077 już w przyszłym tygodniu dostanie kolejną aktualizację. Wprowadzi ona sporo nowości - w tym metro! Jesteście ciekawi pozostałych zmian?

3 dni temu / Konrad Bosiacki

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — Nowy zwiastun, data premiery i sporo informacji

Studio GSC Game World opublikowało nowy zwiastun S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Do tego dostaliśmy sporo nowych informacji o wydajności, długości kampanii, a nawet dacie premiery.

3 dni temu / Harry Raszczak

Recenzja: Super Mario RPG [Switch]

Nie może dziwić, że Nintendo spróbowało eksperymentu z umieszczeniem Mario w grze jRPG. W 1996 roku zrobiło to furorę i wielu graczy marzyło, że gra powróci w odnowionej wersji.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2023 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.