• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja

Gran Turismo Sport dołącza do PlayStation League

| 8 lat temu | Autor: Krzysztof Borek
Zdjęcie okładkowe wpisu Gran Turismo Sport dołącza do PlayStation League
Gran Turismo Sport od samego początku aspirowało do tytułu e – sportowego, choć po pierwszych wyścigach sieciowych miałem co do tego wątpliwości. Jednak zostałem wyprowadzony z błędu, ponieważ produkcja Polyphony Digital jest już dostępna w e – sportowej Lidze PlayStation.

W czwartym sezonie Ligi PlayStation do obecnie dostępnych gier dołączy GT Sport i Rainbow Six: Siege na zupełnie nowych zasadach.

W przypadku R6 Siege mowa o nowych kwalifikacjach, które będą obejmowały 4 turnieje. Podczas każdego z nich najważniejsze będą punkty rankingowe, a najlepsza ósemka awansuje do fazy grupowej. Właśnie wtedy zacznie się walka o fazę play-off, w której do wygrania będą cenne nagrody.

Turnieje kwalifikacyjne będą również w Gran Turismo Sport, na koniec każdego z osobna będą zliczane punkty, a 10 najlepszych kierowców zakwalifikuje się do wyścigu głównego. Do przejechania będzie 20 okrążeń i po nich zostanie wyłoniony zwycięzca, więc gracze będą musieli się pilnować. Nawet najmniejszy błąd może was kosztować nagrodę główną.

Jest o co walczyć, ponieważ zwycięzca zgarnie PlayStation 4 Pro, PlayStation VR i 3 miesięczną subskrypcję PlayStation Plus. Za drugie miejsce można otrzymać PlayStation VR i 3 miesiące PS Plus, a za 3 kontroler DualShock 4, doładowanie portfela (100 zł) i 3 miesiące Plusa.

Dopiero po wprowadzeniu Sporta do Ligi PlayStation można powiedzieć, że to gra e – sportowa. Ja z pewnością nie wezmę udziału, jestem na razie za słaby, ale może w niedalekiej przyszłości umiejętności ulegną poprawie i rzucę wyzwanie niejednemu wirtualnemu kierowcy.

Na razie jest na to zdecydowanie za wcześnie, a poza tym w Wielkiej Brytanii nie mam nawet swojej konsoli, więc nie mógłbym nawet trenować przed wyścigami.

źródło: https://playstationleague.pl/poland/playstationliga/news/273863

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

esport Gran Turismo Sport Liga PlayStation nagrody PlayStation League PS League zasady

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Konsolowe.info w Google News
Ilustracja Gracza

Rekrutacja ponownie otwarta!
Szukamy redaktorów

Dowiedz się więcej

Krzysztof Borek

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PlayStation Partner Awards 2025 Japan Asia ogłoszone

Za niecałe dwa miesiące odbędzie się tegoroczna odsłona PlayStation Partner Awards Japan Asia. Szczegóły czekają na Was oczywiście w dalszej części wpisu.

Razer BlackShark V3 Pro – zapowiedź superszybkich słuchawek bezprzewodowych

Razer zaprezentował dziś nową serii słuchawek Razer BlackShark V3 Pro. To z pewnością kontynuacja uznanej i kultowej esportowej linii.

Test: SCUF Valor Pro — niezawodny kontroler do Xboxa

Dzięki firmie Corsair przez ostatnie dwa tygodnie mogłem przedpremierowo testować najnowszy pro kontroler do Xboxa. Zapraszam na test SCUF Valor Pro.

ALGS – niedzielne finały Ostatniej Szansy

Już w niedzielę finały kwalifikacji Ostatniej Szansy do tegorocznego ALGS.

Gran Turismo Sport usunięte z PS Store

Pora przygotować się na pełne pożegnanie z Gran Turismo Sport, które po cichu znika z PlayStation Store. Graliście?

The Game Awards – czas trwania, zwiastun i Old Gods of Asgard

The Game Awards odbędzie się już pod koniec tego tygodnia. Wiemy, ile potrwa wydarzenie. Można też obejrzeć jego zwiastun. Pojawi się także specjalny gość!

Black Friday na Allegro

📊 Najgorętsza jesienna premiera?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

13 godzin temu / Bartosz Kałkus

Grand Theft Auto VI ponownie opóźnione

Grand Theft Auto VI ponownie opóźnione...

1 dzień temu / Redakcja

Jak ustawić biurko gamingowe, by uniknąć bólu pleców i zmęczenia oczu?

Długie sesje gamingowe potrafią być niezwykle wciągające, jednak często kończą się bólem karku lub suchością oczu. Odpowiednia organizacja stanowiska to fundament komfortowej rozgrywki.

4 dni temu / Bartosz Kałkus
8.5

Recenzja: Jurassic World Evolution 3

Jurassic World Evolution 3 to udana ewolucja serii. Nowe mechaniki, rozmnażanie dinozaurów i rozbudowana kampania zapewniają świeże emocje.

1 tydzień temu / Konrad Bosiacki

Recenzja: SCUF Valor Pro Wireless Controller

Firma SCUF wypuściła do sklepów już trzeci pro kontroler do konsol Xbox Series X/S. Co nowego pojawiło się w Valor Pro Wireless Controller? Tego dowiesz się z naszej recenzji.

1 tydzień temu / Angie Borucka
10

Recenzja: The Outer Worlds 2 (Xbox Series)

Przez ostatnie kilka dni bawię się w świecie The Outer Worlds 2. Gotowi na recenzję kolejnego tegorocznego projektu Obsidian?

1 tydzień temu / Konrad Bosiacki

Battlefield REDSEC – darmowy tryb Battle Royale już dostępny

Wszyscy fani Battlefield 6 mogą już zagrać w Battlefield REDSEC. To darmowy tryb Battle Royale. Dodatkowo czekają na graczy dwa darmowe pakiety!

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2025 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.