2 tygodnie temu

W lesie dziś nie zaśnie nikt II – mamy pierwszy zwiastun

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i fotosy z drugiej części slashera „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Premiera już 27 października.

4 tygodnie temu

Wiedźmin – Netflix przedstawia plany na rozwój uniwersum

Wiedźmin od dawna cieszy się sporą popularnością. Netflix przedstawił swoje plany na kinematograficzny rozwój serii. Wiedźmin bez wątpienia jest postacią, którą kojarzy każdy gracz.

2 miesiące temu

Najnowszy film Pokemon w październiku na Netflixie

The Pokemon Company International oraz Netflix ogłosili, że najnowszy film o tych stworkach zadebiutuje na platformie Netflix 8 października 2021. Będzie to premiera na całym świecie, z wyjątkiem Japnii, Chin i Korei.

2 miesiące temu

Sex Education sezon trzeci – oficjalny zwiastun

Netflix opublikował nowy zwiastun trzeciego sezonu Sex Education.

3 miesiące temu

Netflix potwierdza, że będą tworzyć gry!

Parę dni temu informowaliśmy was o tym, że gigant stremingu video na żądanie może wejść w świat gier video. Teraz mamy to już oficjalnie potwierdzone przez samą firmę.

3 miesiące temu

Wiedźmin: Zmora wilka – Zobacz zwiastun i poznaj obsadę

Netflix ujawnia zwiastun oraz obsadę aktorską filmu anime – Wiedźmin: Zmora wilka. Wiedźmin: Zmora wilka, to z pewnością film który przedstawia świat Wiedźmina z szerszej perspektywy.

3 miesiące temu

Netflix wkrótce zaoferuje także streaming gier?

Streamowanie gier z chmury to wciąż świeży rynek. Wiele firm próbowało ugryźć temat, z dość umiarkowanymi sukcesami.

4 miesiące temu

Wiedźmin: Zmora Wilka – Film anime w sierpniu na Netflix

Netflix ujawnił pierwsze zdjęcia i datę premiery nadchodzącego filmu Wiedźmin: Zmora Wilka, która odbędzie się w poniedziałek 23 sierpnia 2021 roku.

4 miesiące temu

Ulica Strachu – część 2: 1978 – recenzja | Netflix

UWAGA: W poniższej recenzji mogą pojawić się spoilery. Jeżeli jednak nie chcesz ich zobaczyć, najlepiej odpuść sobie jej lekturę, do momentu, w którym zobaczysz serial.

4 miesiące temu

Nowy klip Resident Evil: Infinite Darkness

Resident Evil: Infinite Darkness to nowy serial animowany CGI oparty na popularnej serii survival horrorów firmy Capcom. Zostanie wyemitowany w serwisie Netflix 9 lipca.

4 miesiące temu

Ulica Strachu – część 1: 1994 – recenzja | Netflix

UWAGA: W poniższej recenzji mogą pojawić się spoilery. Jeżeli jednak nie chcesz ich zobaczyć, najlepiej odpuść sobie jej lekturę, do momentu, w którym zobaczysz serial. Tytuł, nie ukrywam, brzmi całkiem zachęcająco.

4 miesiące temu

WitcherCon – Netflix i CD PROJEKT RED prezentują program

Netflix i CD PROJEKT RED ogłosiły dziś program nadchodzącego WitcherCon – pierwszego globalnego święta fanów uniwersum Wiedźmina.

4 miesiące temu

Assassin’s Creed – ogłoszono scenarzystę serialu Netflixa

Assassin’s Creed jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii gier studia Ubisoft. Dziś dowiedzieliśmy się, kto napisze scenariusz dla serialu Netflixa. Assassin’s Creed otrzyma kolejną filmową adaptację.

5 miesięcy temu

Netflix pokaże seriale na podstawie gier studia Ubisoft

Netflix nie przestaje wiązać się z producentami gier. Dzięki temu kolejne seriale będą dotyczyły serii Splinter Cell i Far Cry. Netflix bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych serwisów VOD, zwłaszcza w Polsce.

5 miesięcy temu

Wiedźmin – zwiastun 2 sezonu serialu i WitcherCon

Wiedźmin niewątpliwie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata fantasy. Jej przyszłość doczekała się ciekawych zapowiedzi. Wiedźmin z pewnością zakorzenił się głęboko w świadomości fanów z całego świata.

5 miesięcy temu

League Of Legends od Netflixa z nowymi informacjami

League of Legends przechodzi z gry wideo na nowy serial Netflixa. W piątkową edycję Geeked Week dostaliśmy nowy klip i zdjęcia ukazujące dotychczasowe efekty prac. Pierwszy zwiastun League of Legends Arcane pojawił się w maju.

5 miesięcy temu

Kolejny sezon Castlevanii?

Netflix ujawnił pierwsze szczegóły swojej następnej serii anime Castlevania w ostatnim dniu Geeked Week. Najnowsza seria zakończyła się niedawno po 4 sezonie, jednak okazuje się, że jest jeszcze wiele do opowiedzenia.

5 miesięcy temu

Zobaczcie pierwsze minuty nowej animacji Resident Evil!

Infinite Darkness to nowy serial animowany CGI, który pojawi się na Netflix w lipcu, oparty na popularnej serii survival horrorów firmy Capcom. Wiele o tej produkcji na chwilę obecną nie wiadomo.

5 miesięcy temu

Stranger Things 4 – Poznaj nowych członków obsady

Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen i Grace Van Dien dołączą do obsady serialu Stranger Things 4. Produkowany obecnie w Atlancie serial Stranger Things powiększył obsadę 4.

5 miesięcy temu

Dom z papieru 5 – pierwsze zdjęcia z finałowego sezonu

Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu Dom z papieru 5. Napad trwa, zbliża się wojna, a przywódca gangu stracił kontrolę. Zbliża się koniec serii stworzonej przez Álexa Pinę.

5 miesięcy temu

Summer Game Fest – harmonogram cyklu wydarzeń ze świata gier

Summer Game Fest kolejny raz odbędzie się latem. Już w tym miesiącu czeka nas ogrom zapowiedzi i nowych informacji. Summer Game Fest to zbiorcza nazwa prezentacji poświęconych grom. Odbywają się one drugi rok z rzędu w okresie letnim.

5 miesięcy temu

Dom z papieru – Znamy datę 5 sezonu na Netflix!

Netflix ujawnia datę premiery ostatniego sezonu serialu Dom z papieru. Zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią, najsłynniejszy napad w historii dobiegnie końca w dwóch częściach, po pięć odcinków każda.

5 miesięcy temu

Netflix chce produkować gry?

Według raportu opublikowanego przez The Information, Netflix rozpoczął poszukiwania specjalistów, którzy pozwoliliby serwisowi pojawić się i podbić świat gier.