• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
2 tygodnie temuAngie Adams

Aktualizacja North Line już jutro w ARC Raiders

2 tygodnie temuAngie Adams

ARC Raiders z 4 milionami sprzedanych kopii

3 tygodnie temuAngie Adams

Aktualizacja 1.1.0 do ARC Raiders gotowa do pobrania

3 tygodnie temuAngie Adams

Sporo atrakcji w ARC Raiders jeszcze przed końcem roku

Zdjęcie okładkowe wpisu Iga Świątek gwiazdą okładki TopSpin 2K25!
Xbox One Xbox Series PlayStation 5 PlayStation 4

Iga Świątek gwiazdą okładki TopSpin 2K25!

2 lata temu Konrad Bosiacki

Polscy fani tenisa i Igi Świątek w końcu doczekali się najlepszej obecnie zawodniczki na okładce gry. Iga ozdobi swoją sylwetką TopSpin 2K25 Deluxe Edition.

Firma Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra TopSpin 2K25. Tytuł ukaże się 26 kwietnia w wersji pudełkowej na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X i Xbox One w wydaniu Deluxe Edition oraz Standard Edition. 

Na okładce TopSpin 2K25 Deluxe Edition znajdzie się polska tenisistka Iga Świątek, a także Carlos Alcaraz i Francis Tiafoe. Natomiast na okładce Standard Edition pojawią się Roger Federer oraz Serena Williams. W grze dostępnych będzie ponad 24 profesjonalnych tenisistów i tenisistek, a ponadto swojego głosu w grze użyczy legenda sportu John McEnroe. TopSpin 2K25 zaoferuje wiele trybów rozgrywki dla pojedynczego gracza oraz wieloosobowych, w tym cztery turnieje Wielkiego Szlema i nie tylko.

Najnowszy zwiastun gry:

Gra TopSpin 2K25 zawierać będzie wiele trybów rozgrywki i nowości:

  • Zdobądź tytuł Wielkiego Szlema: Podróżuj po świecie jako początkujący profesjonalista, stań oko w oko z największymi nazwiskami tenisa, wejdź na korty Wimbledonu, Roland-Garros, US Open czy Australian Open i zostań mistrzem Wielkiego Szlema w trybie MyCAREER.
  • Rywalizuj na słynnych obiektach: Odwiedź jedne z najpopularniejszych kortów tenisowych w TopSpin 2K25. Produkcja zaoferuje 48 unikalnych kortów, w tym 15 rzeczywistych aren – od lokalizacji znanych z turniejów Wielkiego Szlema, po wielkie międzynarodowe obiekty jak Indian Wells. Korty na świeżym powietrzu zaoferują możliwość gry o trzech różnych porach dnia.
  • Legendy i wschodzące gwiazdy tenisa: Graj jako legendy tenisa – Roger Federer bądź Serena Williams – lub dawaj niezwykłe występy jako Carlos Alcaraz, Iga Świątek, Frances Tiafoe, Andre Agassi i inni. Wybieraj spośród ponad 24 grywalnych profesjonalistów, uwolnij ich wybuchową moc lub użyj finezyjnego sprytu przeciwko innym graczom lokalnie lub online.
  • Zdominuj kort online: Sprawdź siłę swojego MyPLAYERa i zaprezentuj swoje tenisowe umiejętności podczas World Tour lub wejdź do 2K Tour jako profesjonalista i rzucaj wyzwanie graczom z całego świata dzięki obsłudze cross-play.
  • Trenuj z Johnem McEnroe: od mocnych serwisów po wspaniałe drop-shoty – naucz się grać jak legenda z Johnem McEnroe w TopSpin Academy. Opanuj zaawansowane sterowanie w miarę postępów w serii ćwiczeń i wyzwań doskonalących umiejętności, aby zyskać przewagę na każdej powierzchni.
  • Ścieżka dźwiękowa wprost od 2K: Podobnie jak wszystkie gry sportowe od 2K, TopSpin 2K25 ma znakomitą ścieżkę dźwiękową. Fanom muzyki rockowej i tanecznej z pewnością przypadnie do gustu najnowszy zwiastun z właśnie debiutującym, ekskluzywnym remiksem utworu Fall Out Boy „Heartbreak Feels So Good” Dillona Francisa. „Heartbreak Feels So Good” (Dillon Francis Remix) będzie dostępny do odtworzenia w streamingu na wszystkich platformach w najbliższy piątek, 15 marca. Piosenka pojawi się również na ścieżce dźwiękowej w grze, wraz z kilkoma innymi utworami, które już wkrótce zostaną ujawnione.
  • Spersonalizuj swojego MyPLAYERa: Stwórz MyPLAYERa dostosowanego do Twojego stylu gry i zdefiniuj swój wygląd na boisku! Dzięki szerokiej gamie opcji dostosowywania postaci możesz dostroić wszystkie atrybuty, zdobyć nowych trenerów, wyposażenie i sprzęt od wiodących marek tenisowych.

Edycje TopSpin 2K25:

Zamów TopSpin 2K25 w przedsprzedaży w wersji Standard Edition, a otrzymasz pakiet Under the Lights Pack zawierający alternatywne stroje dla Sereny Williams i Rogera Federera, pakiet Wilson Nightfall oraz Night-Time Majors. Pakiet Under the Lights otrzymasz również w ramach Deluxe Edition.

  • Standard Edition będzie dostępna na platformach poprzedniej generacji (konsole PS4, Xbox One) i PC oraz na konsolach obecnej generacji (PS5 i Xbox Series X|S).
  • Deluxe Edition będzie dostępna na PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Deluxe Edition zawiera Standard Edition (z opcją pobrania na konsolę starszej, jak i obecnej generacji konsol), pakiet Under the Lights oraz pakiet New Wave zawierający alternatywne stroje dla Carlosa Alcaraza, Igi Świątek i Francisa Tiafoe, a także kolekcję dodatkowej odzieży oraz Rookie Pakiet Rise, zawierający MyPlayer Boost i 1700 VC.

Opracowany przez Hangar 13, TopSpin 2K25 jest przeznaczony dla graczy powyżej 3 roku życia w ocenie PEGI. Więcej informacji na temat TopSpin 2K25 można znaleźć na stronie https://topspin.2k.com/

Materiały prasowe

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

cenega Iga Świątek Tennis TopSpin 2K25

Konrad Bosiacki

Redaktor Prowadzący oraz właściciel portalu konsolowe.info i kanału na YouTube: Kanał Konsolowy. Gram na PS5, Xbox Series X, czasem Switch 2. Wolny czas spędzam w Destiny 2 i Marvel Rivals. Kibic klubów piłkarskich: Pogoń Szczecin, FC Barcelona i Liverpool FC. Znajdziesz mnie na X/Twitterze: @Konrado87

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ikona gry Borderlands 9.9

Recenzja: Borderlands 4 (Xbox Series X)

Miesiąc z Borderlands 4 to wciąż za mało, by dobrze poznać tę grę. Tyle powiem na samym wstępie.

Borderlands 4 już dostępne. Mamy pierwszy SHiFT kod

Dziś wielka premiera Borderlands 4. Zobacz zwiastun premierowy i odbierz pierwszy SHiFT kod.

Gamescom 2025: GIANTS Software zaprasza do swojej przestrzeni

GIANTS Software przygotowuje na Gamescom pewne okazje dla fanów symulatorów. Szczegóły znajdziecie oczywiście w rozwinięciu newsa.

Borderlands 4 – poznaj szczegóły polskich edycji fizycznych

Cenega, oficjalny partner firmy 2K Games zaprezentował polskie fizyczne wydania Borderlands 4. Gra pojawi się na konsolach już 12 września 2025 roku.

Gamescom 2025: World of Warcraft: Midnight trafi do Kolonii

Podczas sierpniowego wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej na temat World of Warcraft: Midnight. Tytuł będzie miał swoje stanowisko na Gamescomie.

Final Symphony II – W lipcu koncert muzyki z Final Fantasy

Już 6 lipca 2025 w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędzie się niezwykły koncert muzyki z uniwersum Final Fantasy - Final Symphony II.

📊 Kto powinien zgarnąć statuetkę Game of the Year na The Game Awards 2025?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Recenzja: Razer BlackShark V3 Pro (Xbox, Switch 2)

Razer BlackShark V3 Pro, to słuchawki klasy premium, które latem trafiły na rynek. Obsługują konsole Xbox oraz od kilku dni Nintendo Switch 2. Zapraszamy na nasz test.

2 dni temuKonrad Bosiacki

Recenzja: Call of Duty: Black Ops 7 (PS5)

Na jesień spadają nie tylko liście, z wielkim hukiem spadła też forma Call of Duty. Black Ops 7 to najsłabsza odsłona uznanej serii. Szczegóły w naszej recenzji.

3 dni temuKonrad Bosiacki

Recenzja: ROG XBOX ALLY X – Gamingowy potwór, który nie jest konsolą

ASUS i Microsoft bardzo by chcieli, aby ich urządzenie ROG XBOX ALLY X nazywać konsolą. Niestety nie możemy się na to zgodzić. Powody znajdziesz w naszej recenzji.

4 dni temuKonrad Bosiacki

realme GT 8 Pro Dream Edition – unboxing smartfona, który pokocha każdy fan F1

Nasza redakcja po raz drugi w tym roku przedpremierowo testuje Dream Edition! Tym razem jest to limitowany smartfon realme GT 8 Pro dla fanów F1 na licencji zespołu Aston Martin.

4 dni temuAngie Adams

Konsolowe gotowe na kolejne 10 lat!

Serwis konsolowe.info świętuje dziś swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę — nowy wygląd strony internetowej.

Ikona gry battlefield
5 dni temuAngie Adams

Darmowy tydzień z Battlefield 6

Macie może zainstalowany Battlefield REDSEC, ale chętnie sprawdzilibyście Battlefield 6? Twórcy już w przyszłym tygodniu wystartują z darmowym dostępem do części gry.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2025 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.