• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
4 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem: 60 FPS-ów w 4k i Ray Tracing na PS5 Pro

5 dni temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

2 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

3 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

Zdjęcie okładkowe wpisu Oto najgorsze gry 2023 roku
Xbox One Xbox Series PlayStation 5 PlayStation 4 Nintendo Switch

Oto najgorsze gry 2023 roku

2 lata temu Bartosz Kałkus

Koniec roku to zawsze czas pewnych podsumowań. W opinii wielu graczy powoli kończący się rok był bardzo owocny. Premiery miało wiele dobrych gier. Zazwyczaj wszelkie rankingi koncentrują się właśnie na tych lepszych produkcjach. Najlepsza gra akcji, najlepsza strzelanka czy też po prostu najlepsza gra roku. Czasem jednak pojawiają się też inne rankingi, które podsumowują spektrum z tej drugiej strony.

Metacritic postanowił podsumować 2023 rok i stworzył listę 10 najgorszych produkcji, które pojawiły się w minionych 12 miesiącach. Na podstawie recenzji i ocen gier łatwo było takie zestawienie przygotować.

Nikogo chyba nie zdziwi, że palmę pierwszeństwa w tej mało chlubnej kategorii zdobyła gra The Lord of the Rings: Gollum. Gra zdobyła wyjątkowo niskie noty, oczywiście nie bez powodu. Przekonać się o tym możecie, czytając nasz tekst na ten temat.

Pełna lista prezentuje się następująco.

  1. The Lord of the Rings: Gollum – 34
  2. Flashback 2 – 35
  3. Greyhill Incident – 38
  4. Quantum Error – 40
  5. Testament: The Order of High-Human – 41
  6. Crime Boss: Rockay City – 43
  7. Hellboy: Web of Wyrd – 47
  8. Gangs of Sherwood – 48
  9. Loop8: Summer of Gods – 49
  10. Gargoyles Remastered – 49
żródło: videogameschronicle

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

gollum Lord of the Rings metacritic The Lord of the Rings Gollum The Lord of the Rings: Gollum Władca Pierścieni: Gollum

Bartosz Kałkus

Miłością do gier zaraził go starszy brat, więc z konsolami jest zaznajomiony od kołyski. Miłośnik wszystkich gatunków gier poza wyścigami i grami sportowymi. Osoba pozytywnie nastawiona do życia, która stara się znaleźć coś dobrego nawet w najgorszym tytule. Bardziej niż grafiką gry ujmują go muzyką, a najlepsze ścieżki dźwiękowe z gier ma zawsze przy sobie. Kolekcjoner, któremu już powoli zaczyna kończyć się miejsce na półce. W ostatnich latach wielki fan gier planszowych, a teraz nie może się doczekać aż będzie mógł grać w coop z synkami.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Opóźniono premierę gry Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game

Niestety pokierujemy naszym Hobbitem w grze Tales of the Shire dopiero na początku przyszłego roku.

Tales of the Shire – A The Lord of the Rings Game – nowy zwiastun

Na Nintendo Direct pokazano nowy zwiastun gry ze świata Władcy Pierścieni. Chodzi o Tales of the Shire - A The Lord of the Rings Game.

The Lord of the Rings: The Hunt for Gollum – powstaje nowy film

Uniwersum filmowego Władcy Pierścieni doczeka się nowego tytułu. Powstaje film, w którym główną postacią będzie Gollum.

4

Recenzja: The Lord of the Rings: Return to Moria [PS5]

Czy warto powrócić do Morii? Zapraszamy na recenzję The Lord of the Rings: Return to Moria w wersji na PlayStation 5.

Baldur’s Gate 3 do sprawdzenia w PlayStation Plus Premium

Posiadacze abonamentu PlayStation Plus Premium mogą od dziś sprawdzić Baldur's Gate 3 i The Lord of the Rings: Gollum na PS5.

Daedalic Entertainment kończy z tworzeniem gier

Daedalic Entertainment podjęło bardzo ważną decyzję. W jej wyniku nie zobaczymy już gier produkowanych przez to studio.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

19 godzin temuBartosz Dula

Mamy garść nowych informacji o Tomodachi Life: Living the Dream!

Wczoraj zobaczyliśmy Nintendo Direct poświęcony nadchodzącemu Tomodachi Life: Living the Dream. Twórcy ujawnili dużo zaskakujących wieści!

5 dni temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

Odwiedziliśmy biuro polskiego wydawcy, firmy Cenega, aby spędzić 3 godziny z grą Resident Evil Requiem. Oto nasze wrażenia.

6 dni temuRedakcja

Drift: od Przełęczy Usui do Forza Horizon 6

Premiera Forza Horizon 6 już tuż tuż, dziś więc przyjrzymy się fenomenowi driftu, sportowo-kulturowemu wprost z miejsca akcji, Japonii.

Ikona gry battlefield
7 dni temuRedakcja

Battlefield przez lata – moja przygoda z serią

Marka Battlefield jest z nami niemal od ćwierć dekady, Dziś przed wami moje osobiste doświadczenia z nią.

1 tydzień temuAngie Adams

Nowe Fable jesienią, także na PlayStation 5

Dzisiejsze Developer_Direct zdradziło naprawdę sporo o nadchodzącym Fable. Premiera już jesienią, a twórcy opowiedzieli nam więcej o samej grze.

1 tydzień temuKonrad Bosiacki

Zobacz pierwszą prezentację rozgrywki z Forza Horizon 6

Podczas Developer_Direct 2026 zobaczyliśmy długo wyczekiwany pokaz rozgrywki z gry Forza Horizon 6. Czy jesteście gotowi na podróż do Japonii?

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.