Iron Man VR, nadchodząca na gogle wirtualnej rzeczywistości Sony, gra od studia Camouflaj otrzymała premierowy zwiastun.
Jeszcze w tym tygodniu będzie można wcielić się w Iron Mana w pełnej wersji jego przygód w wirtualnej rzeczywistości – Iron Man VR. Jeśli nie sprawdziliście jeszcze tego tytułu, zachęcam do pobrania wersji demonstracyjnej z PlayStation Store. Daje ona przedsmak tego, co spotka nas już w piątek. Tytuł umożliwi nam latanie w kostiumie wspomnianego bohatera Marvela oraz toczenie wielu podniebnych walk. Część z nich możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.
Pełna wersja gry dodatkowo pozwoli nam zwiedzać garaż jako Tony Stark i wchodzić w interakcje z wieloma znajdującymi się tam obiektami – jak na przykład ćwiczyć z workami treningowymi. Będziemy także mogli wybierać różne rodzaje uzbrojenia, jakie zamontujemy w kostiumie. Co więcej, będziemy mieć wpływ na to, jak wygląda nasz bohater.
Iron Man VR ukaże się na PlayStation VR w pełnej polskiej wersji językowej. Gra będzie dostępna w wersji pudełkowej, jak również cyfrowo. Do rozgrywki są wymagane dwa kontrolery PlayStation Move.
Dodaj komentarz