W marcu posiadacze Switcha mogli zagrać w Saints Row, a już w maju Święci powrócą w odświeżonej trójce na PS4 i XONE.
Moją recenzję wspomnianej odsłony Saints Row przeznaczonej na konsolę Nintendo możecie przeczytać po kliknięciu na poniższy odnośnik. Nie jest to jednak koniec przygód z grupą Świętych.
Polski wydawca, Koch Media Poland, poinformował o nadchodzącej premierze poprawionej wersji Saints Row 3. Nowa edycja gry otrzyma ponad 4,000 zmodyfikowanych elementów, mających wpływ na rozgrywkę. Bronie i samochody zostały przemodelowane i dodatkowo zaimplementowano nowy silnik oświetlenia. Zachęcam do obejrzenia zwiastuna reedycji – różnice wizualne są widoczne gołym okiem i przyznaję, że nie mogę się doczekać powrotu do nowego, o wiele ładniejszego Steelport.
Saints Row 3 ukazało się pierwotnie na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 w 2011 roku. Jakiś czas później również Switch dostał swoją edycję, a już 22 maja poprawiona część, Saints Row: The Third – Remastered, wyląduje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Edycja ta będzie zawierała od razu wszystkie wcześniej wydane DLC (ponad 30), więc można liczyć na dziesiątki godzin absurdalnego humoru, z którego słynie Saints Row. Za przeniesienie gry na nowe platformy odpowiada studio Sperasoft.
Źródło: Materiały prasowe
Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.