• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
6 dni temuAngie Adams

Nowy darmowy Raider Tool w ARC Raiders!

2 tygodnie temuAngie Adams

ARC Raiders z 12 milionami sprzedanych kopii

1 miesiąc temuAngie Adams

ARC Raiders z kilkoma kampaniami z nagrodami dla graczy

1 miesiąc temuAngie Adams

ARC Raiders: gdzie znaleźć Candleberries na Spaceport?

Zdjęcie okładkowe wpisu Xbox One z obsługą myszek i klawiatur już od 14 listopada
Xbox One

Xbox One z obsługą myszek i klawiatur już od 14 listopada

7 lat temu Konrad Bosiacki

Na wczorajszej konferencji Microsoft potwierdził, że są już pierwsze tytuły, które będą obsługiwać myszkę i klawiaturę podłączone do Xboxa One oraz nowszych modeli, jak S i X.

Spokojnie, nie musicie jeszcze sprzedawać swoich konsol z przerażenia, że w takich grach jak Destiny, Call of Duty, czy Battlefield naglą pojawi się dużo graczy celujących precyzyjniej. Tych tytułów nie ma jeszcze na liście i tak naprawdę nie mamy jeszcze informacji, jak obsługa klawiatury i myszki wpłynie na rozgrywki online.

Pierwszym tytułem obsługującym myszkę i klawiaturę od 14 listopada będzie Frontnite. Zostało już potwierdzone, że gracze celujący na myszkach będą mieli osobne serwery i nie będą mogli grać z tymi na padzie. Czy to się sprawdzi przekonamy się już za kilka dni.

Oto lista gier, które w najbliższym czasie mają wspierać klawiatury i myszki:

  • Bomber crew
  • Warface
  • Children of Morta
  • Minion Master
  • DayZ
  • Warframe
  • Strange Brigade
  • Warhammer Vermintide 2
  • Moonlighter
  • Wargroove
  • Vigor
  • Warthunder
  • X Moph Defense
  • Fortnite

Poinformowano także, że popularna firma Razer produkująca akcesoria do PC została partnerem Xboxa i przygotuje specjalny zestaw klawiatury i myszki. Prezentacja odbędzie się na CES 2019.

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

myszka i klawiatura do xbox one Razer Xbox One

Konrad Bosiacki

Redaktor Prowadzący oraz właściciel portalu konsolowe.info i kanału na YouTube: Kanał Konsolowy. Gram na PS5, Xbox Series X, czasem Switch 2. Wolny czas spędzam w Destiny 2 i Marvel Rivals. Kibic klubów piłkarskich: Pogoń Szczecin, FC Barcelona i Liverpool FC. Znajdziesz mnie na X/Twitterze: @Konrado87

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

CES 2026: Razer pokazuje nowy ekosystem oparty na AI

Podczas targów CES 2026 firma Razer zaprezentowała swoją wizję rozwoju gamingu opartego na AI. Gotowi na inteligentne słuchawki i super kontroler do TV?

Recenzja: Razer Raiju V3 Pro – drapieżny pro kontroler do PS5

DualSense Edge jest z pewnością najpopularniejszym pro kontrolerem do konsoli PS5. Czy Razer Raiju V3 Pro może zagrozić królowi? Tego dowiesz się z naszego testu.

Recenzja kontrolera: Razer Wolverine V3 Pro 8K (PC)

Kilka tygodni temu do naszej redakcji dotarł kontroler Razer Wolverine V3 Pro 8K (PC). Co kryje się pod tak rozbudowaną nazwą i czy warto sięgnąć po tego pada?

Recenzja: Razer Kishi V3 – zamień swojego smartfona w konsolę przenośną

Razer Kishi, uznana seria mobilnych kontrolerów, dostała kolejną wersję. Czy sięgnięcie po V3 jest dobrym pomysłem?

Recenzja laptopa: Razer Blade 14

Kilka tygodni temu do naszej redakcji dotarł laptop Razer Blade 14. Czy warto się zainteresować tym modelem? Dowiecie się tego z niniejszej recenzji.

Razer BlackShark V3 Pro – zapowiedź superszybkich słuchawek bezprzewodowych

Razer zaprezentował dziś nową serii słuchawek Razer BlackShark V3 Pro. To z pewnością kontynuacja uznanej i kultowej esportowej linii.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

19 godzin temuKonrad Bosiacki

Recenzja: MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle – zapomnisz o plastikowych flightstickach

Wraz z nowym zestawem MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle wróciła moja miłość do latania we Flight Simulatorach. Zapraszam na test.

Ikona gry ea sports
4 dni temuKonrad Bosiacki

EA FC 26 – Ewa Pajor w gronie najlepszych piłkarek świata. Ogłoszono skład TOTY

Drużyna Roku EA SPORTS FC (TOTY) została właśnie ogłoszona! W finałowym składzie znalazła się reprezentantka Polski, Ewa Pajor.

4 dni temuKonrad Bosiacki

GRID Legends: Deluxe Edition w polskiej wersji pod koniec stycznia na Nintendo Switch 2

Feral Interactive i Codemasters ogłosili właśnie dokładną datę wydania GRID Legends: Deluxe Edition na Nintendo Switch 2.

4 dni temuKonrad Bosiacki

Oddaj krew i zgarnij Vampires: Bloodlord Rising na premierę zupełnie za darmo

Gracze, którzy w dniach od 15 do 30 stycznia oddadzą krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa, będą mieli szansę odebrać darmowy kod na Vampires: Bloodlord Rising!

Ikona gry Batman
5 dni temuBartosz Kwidziński

Batman – to znaczy Project Apollo – z nowymi filmami z początków produkcji

Był taki piękny moment, kiedy Monolith pracowało nad nową grą, w której głównym bohaterem byłby Batman. Projekt nie doszedł do skutku, ale są pewne materiały z produkcji.

5 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Village i Like a Dragon w katalogu PlayStation Plus

Firma Sony ogłosiła pakiet nowych gier, które zasilą katalog PlayStation Plus. Do biblioteki trafi m.in. Like a Dragon Resident Evil Village.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.