Kolejna duża aktualizacja nadchodzi do Need for Speed
Już 3 marca najnowsze wyścigi od Electronic Arts wzbogacą się o nowe super auta: Hot Rody oraz Dragstery. To nie koniec zmian, gdyż dostaniemy manualną skrzynię biegów, nowe vinle oraz trofea. Oto szczegóły piątej aktualizacji:
Nowa opcja: ręczna skrzynia biegów
Kilka tygodni temu przekazaliśmy wam wiadomość, że w Need for Speed pojawi się ręczna skrzynia biegów. Z przyjemnością potwierdzamy, że opcja ta dostępna będzie już od przyszłego tygodnia. Wiemy, że jest to opcja, o którą większość z was prosiła, i nie możemy się doczekać, by oddać ją do waszej dyspozycji.
Nowe auta: hot rody
W świecie Need for Speed pojawią się dwa zupełnie nowe hot rody. Zaczniemy od Forda z 1932 r, dostępnego wraz z czterema zestawami tuningowymi. Każdy z nich ma szansę nadać twojemu hot rodowi zupełnie nowy wygląd – kabriolet, coupé, sedan czy pickup.
Spoilt for choice, we’ll take one of each please <3 pic.twitter.com/acsrDbE7Mn
— Need for Speed (@NeedforSpeed) 2 marca 2016
Nowe zawody: wyścigi typu drag
Ten nowy rodzaj zawodów, zainspirowanych poprzednimi tytułami NFS stworzony został w sam raz dla maniaków prędkości.
Przypal opony na linii startu, rozgrzewając je, następnie ustaw się w polu startowym i osiągnij idealne obroty. Dobrze się zastanów, zanim użyjesz nitro, ponieważ może ono wpłynąć na wynik zawodów.
W ramach wyścigów drag dostępnych będzie pięć nowych zawodów: „Łeb w łeb”, „Idealne zmiany biegów”, „Szaleństwo drag”, „Gaz do dechy” oraz „Tunel prędkości”.
Nowa opcja: magazyn
Zapewne czytaliście, że zamierzamy dodać nowe auta. Zanim jednak udacie się na Twittera lub Reddit, by ogłosić, że potrzeba wam więcej miejsca w garażu, pragniemy was poinformować, że wszystko jest pod kontrolą.
W przyszłym tygodniu wasz garaż zostanie ulepszony, co da wam miejsce na pięć dodatkowych samochodów – w sam raz dla tych, którzy mają na oku nową furę. Teraz żadne z was nie będzie miało wymówki, by nie wypróbować na ulicach Ventura Bay jednego z nowych hot rodów.
Ulepszenia edytora winyli
Od początku byliśmy pod wrażeniem waszej twórczości w edytorze winyli. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy wreszcie waszą twórczość w ramach aktualizacji Hot Rods.
Oprócz tego wprowadzono następujące ulepszenia dotyczące animacji w edytorze winyli:
- poprawiono animację wskazującą na to, że do pojazdu została dodana kalkomania
- poprawiono animację pokazującą zaznaczoną kalkomanię na samochodzie
- przyspieszono animację tekstu podczas prezentacji danego działania
Osiągnięcia i trofea
Możecie odblokować trzy nowe osiągnięcia i trofea:
- Drag Queen – wygraj pięć zawodów w wyścigach typu drag
- Miłośnik winyli – pobierz udostępniony winyl
- Auto po tuningu – kup swojego pierwszego hot roda
http://www.needforspeed.com/pl_PL/news/game-update-hot-rods?utm_campaign=nfs_hd_ww_ic_soco_twt_web-uth05-02182016-tw

Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.