• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
4 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

7 dni temuKonrad Bosiacki

Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

2 tygodnie temuKonrad Bosiacki

CES 2026: Zobacz Resident Evil Requiem w 4K z Path Tracingiem

1 miesiąc temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem – Grace i Leon otrzymają tyle samo czasu w grze

Zdjęcie okładkowe wpisu Cyberpunk 2077 działa nawet na smartfonach z Androidem

Cyberpunk 2077 działa nawet na smartfonach z Androidem

2 lata temu Bartosz Kwidziński
Cyberpunk 2077 to produkcja, w której możemy zwiedzać imponujący świat przyszłości. Jak się okazuje, Night City można odkrywać również na urządzeniach działających pod kontrolą systemu… Android.

Cyberpunk 2077 po wielu przesunięciach daty premiery ukazał się wreszcie pod koniec 2020 roku. Mimo że początkowo nie działał on poprawnie na konsolach poprzedniej generacji, to sam świat i rozgrywka zachwyciły mnie. Dałem temu oczywiście wyraz w mojej recenzji (do której zabierze Was ten odnośnik). Przygody V dostały też fenomenalne rozszerzenie, Widmo Wolności, które dosłownie otarło się w mojej recenzji o maksymalną ocenę. Moje argumenty możecie poznać, udając się na poniższą stronę.

Recenzja: Cyberpunk 2077: Widmo Wolności [PS5]

Natomiast dziś mam dla Was pewną ciekawostkę związaną z mobilnym graniem. Bynajmniej nie mam tu na myśli komputerów przenośnych, takich jak Steam Deck, ASUS ROG Ally, MSI Claw czy Lenovo Legion Go. Jak poinformował serwis WCCF Tech, RPG Red-ów działa na smartfonie Lenovo Legion Y70 w wysokich ustawieniach w rozdzielczości 720p poprzez emulator Mobox. Niżej znajdziecie filmy prezentujące działanie opisywanej gry.

Oczywiście pojawiają się pewne błędy graficzne, a płynność zdecydowanie nie jest na poziomie co najmniej 30 klatek na sekundę. Niemniej jednak sam fakt, iż tak wielka produkcja, jak Cyberpunk 2077 działa na telefonie niewątpliwie jest wart odnotowania.

Cyberpunk 2077 ukazał się na komputerach PC oraz na konsolach – PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Mieliście już okazję przenieść się do miasta przyszłości? Jeśli tak, to co o nim sądzicie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: WCCF Tech

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

android CD PROJEKT RED CDP RED Cyberpunk Cyberpunk 2077 Dogtown fpp FPS Night City rpg skradanka

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz Lenovo Legion Go, konsol PS5 i XSS oraz gogli PS VR2 i Meta Quest 3.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Russell Brower dołącza do CD Projekt Red

Legendarny kompozytor muzyki do gier, Russell Brower, dołącza do CD Projekt Red. Będzie pracował zarówno przy Wiedźminie, jak i Cyberpunku.

Nowy trailer Tales of Berseria Remastered przybliża graczom postać Laphicet

Gracze mają okazje spojrzeć na kolejny zwiastun postaci z Tales of Berseria Remastered.

Far Cry – 3 gry z serii dostaną 60 klatek na sekundę

W mediach społecznościowych pojawiła się interesująca informacja dla fanów serii Far Cry. Trzy gry z tego cyklu dostaną aktualizację odblokowującą 60 klatek.

Styx: Blades of Greed – zagraj godzinę za darmo. Ale…

Jeżeli czekacie na premierę Styx: Blades of Greed, to mam dla Was dobrą wiadomość. Można zagrać w godzinne demo. Jest ono jednak dostępne tylko na jednej platformie.

Wiedźmin III: Dziki Gon – 60,000,000 sprzedanych kopii

CD Projekt RED poinformował o imponującym osiągnięciu związanym z grą Wiedźmin III: Dziki Gon. Polskiego RPG-a kupiło 60 milionów osób.

Nowy trailer CODE VEIN II zagłębia się w mechaniki produkcji

Im bliżej daty premiery, tym więcej wiadomo o CODE VEIN II. W sieci pojawił się nowy zwiastun poglądowy gry.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

5 godzin temuAngie Adams

Marathon oficjalnie z datą premiery!

Okazuje się, że Xbox nie zepsuł niespodzianki aż tak bardzo. Marathon zobaczymy faktycznie już 5 marca! Jest też nowy zwiastun.

6 godzin temuBartosz Dula

Portalcon 2026: nasza relacja z wydarzenia

Kilka dni temu nasza redakcja wybrała się do Chorzowa na Portalcon 2026. Teraz opowiadamy, jak było na festiwalu pełnym planszówek!

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Recenzja: MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle – zapomnisz o plastikowych flightstickach

Wraz z nowym zestawem MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle wróciła moja miłość do latania we Flight Simulatorach. Zapraszam na test.

Ikona gry ea sports
4 dni temuKonrad Bosiacki

EA FC 26 – Ewa Pajor w gronie najlepszych piłkarek świata. Ogłoszono skład TOTY

Drużyna Roku EA SPORTS FC (TOTY) została właśnie ogłoszona! W finałowym składzie znalazła się reprezentantka Polski, Ewa Pajor.

4 dni temuKonrad Bosiacki

GRID Legends: Deluxe Edition w polskiej wersji pod koniec stycznia na Nintendo Switch 2

Feral Interactive i Codemasters ogłosili właśnie dokładną datę wydania GRID Legends: Deluxe Edition na Nintendo Switch 2.

4 dni temuKonrad Bosiacki

Oddaj krew i zgarnij Vampires: Bloodlord Rising na premierę zupełnie za darmo

Gracze, którzy w dniach od 15 do 30 stycznia oddadzą krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa, będą mieli szansę odebrać darmowy kod na Vampires: Bloodlord Rising!

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.