• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
4 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

1 tydzień temuKonrad Bosiacki

Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

2 tygodnie temuKonrad Bosiacki

CES 2026: Zobacz Resident Evil Requiem w 4K z Path Tracingiem

1 miesiąc temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem – Grace i Leon otrzymają tyle samo czasu w grze

Zdjęcie okładkowe wpisu Krzyk 6 – nowy zwiastun trafił do sieci

Krzyk 6 – nowy zwiastun trafił do sieci

3 lata temu Bartosz Kwidziński
Krzyk 6 ukaże się w kinach już za nieco ponad 7 tygodni. Dziś możemy natomiast obejrzeć zwiastun filmu z Ghostfacem.

Krzyk 6 to film, który bez wątpienia jest na celowniku wielu miłośników slasherów. Zaledwie wczoraj informowałem Was o nowych kadrach z nadchodzącej odsłony. Zgodnie z zapowiedzią, dziś do sieci trafił zwiastun kolejnej części poświęconej Ghostface’owi. Dość zaskakujące jest w nim – moim zdaniem – ukazanie mordercy korzystającego nierzadko z innej broni niż klasyczny nóż. Zobaczcie zresztą sami:

Miejscem akcji będzie tym razem Nowy Jork, w którym to spotkamy Gale Weathers (Courtnery Cox) oraz Tara Carpenter (Jenna Ortega). Bynajmniej nie wiemy jeszcze, czego będzie szukał Ghostface w nowym mieście ani jakie będą mu towarzyszyły motywy. Mam nadzieję, że nie poznamy ich aż seansu. Na szczęście do premiery filmu nie zostało wiele czasu. Trafi on bowiem do kin już 10 marca bieżącego roku. Polskim dystrybutorem jest Forum Film. Zamierzacie obejrzeć szósty Krzyk za 7 tygodni i 1 dzień? Czekacie na tę produkcję? Dajcie nam znać w komentarzach. Zachęcam również do przeczytania mojej recenzji „piątki”. Możecie do niej przejść z poniższego odnośnika.

Recenzja filmu: Krzyk – jaki jest twój ulubiony horror?

Oczywiście kiedy tylko wrócę z sensu „szóstki”, napiszę dla Was recenzję tego filmu. Pamiętajcie wobec tego, aby zajrzeć do nas po 10 marca.

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Forum Film Ghostface Krzyk Krzyk 6 Scream Slasher trailer zwiastun

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz Lenovo Legion Go, konsol PS5 i XSS oraz gogli PS VR2 i Meta Quest 3.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Demo Nioh 3 dostępne od 29 stycznia

Nowa wersja demonstracyjna gry Nioh 3 trafi na konsole PlayStation 5 i Steam w dniu 29 stycznia.

Krzyk 7 – nowy plakat i reklama telewizyjna

Krzyk 7 trafi do kin za nieco ponad 6 tygodni. Jednak już dziś możemy obejrzeć krótką reklamę telewizyjną oraz przyjrzeć się plakatowi.

Krzyk 7 – czas trwania filmu i dzień zwiastuna

Wiemy, ile będzie trwała kolejna historia, w której pojawi się Ghostface; znamy również dzień premiery nowego zwiastuna filmu z serii Krzyk.

Ikona gry 007

007: First Light – zwiastun funkcji wersji komputerowej

Dziś w sieci pojawił się kolejny zwiastun gry 007: First Light. Tym razem możemy przyjrzeć się funkcjom dostępnym wyłącznie w komputerowej wersji najnowszych przygód Jamesa Bonda.

Styx: Blades of Greed – 10 minut rozgrywki

Już za nieco ponad 6 tygodni ukaże się kolejna odsłona z serii Styx. Blades of Greed dostało dziś nowy materiał filmowy.

The Blood of Dawnwalker – główny motyw muzyczny z gry

Nadchodzący trzecioosobowy polski RPG akcji, The Blood of Dawnwalker, dostał dziś nowy materiał promocyjny. Dzięki niemu możemy posłuchać głównego motywu muzycznego z przygód Coena.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

18 godzin temuAngie Adams

Marathon oficjalnie z datą premiery!

Okazuje się, że Xbox nie zepsuł niespodzianki aż tak bardzo. Marathon zobaczymy faktycznie już 5 marca! Jest też nowy zwiastun.

18 godzin temuBartosz Dula

Portalcon 2026: nasza relacja z wydarzenia

Kilka dni temu nasza redakcja wybrała się do Chorzowa na Portalcon 2026. Teraz opowiadamy, jak było na festiwalu pełnym planszówek!

2 dni temuKonrad Bosiacki

Recenzja: MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle – zapomnisz o plastikowych flightstickach

Wraz z nowym zestawem MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle wróciła moja miłość do latania we Flight Simulatorach. Zapraszam na test.

Ikona gry ea sports
5 dni temuKonrad Bosiacki

EA FC 26 – Ewa Pajor w gronie najlepszych piłkarek świata. Ogłoszono skład TOTY

Drużyna Roku EA SPORTS FC (TOTY) została właśnie ogłoszona! W finałowym składzie znalazła się reprezentantka Polski, Ewa Pajor.

5 dni temuKonrad Bosiacki

GRID Legends: Deluxe Edition w polskiej wersji pod koniec stycznia na Nintendo Switch 2

Feral Interactive i Codemasters ogłosili właśnie dokładną datę wydania GRID Legends: Deluxe Edition na Nintendo Switch 2.

5 dni temuKonrad Bosiacki

Oddaj krew i zgarnij Vampires: Bloodlord Rising na premierę zupełnie za darmo

Gracze, którzy w dniach od 15 do 30 stycznia oddadzą krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa, będą mieli szansę odebrać darmowy kod na Vampires: Bloodlord Rising!

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.