Redaktor Prowadzący oraz właściciel portalu konsolowe.info i kanału na YouTube: Kanał Konsolowy. Gram na PS5, Xbox Series X, czasem Switch 2. Wolny czas spędzam w Destiny 2 i Marvel Rivals. Kibic klubów piłkarskich: Pogoń Szczecin, FC Barcelona i Liverpool FC. Znajdziesz mnie na X/Twitterze: @Konrado87
Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.
Wczorajszego wieczora, jeszcze przed The Game Awards, pojawił się nowy materiał poświęcony Teenage Mutant Ninja Turtles: Empire City. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się rozgrywka?
Na początku przyszłego roku ukaże się 007: First Light. Natomiast jeszcze w tym tygodniu odbędzie się prezentacja rozgrywki z tej produkcji studia IO Interactive.
W sieci pojawił się nowy materiał z debiutanckiej gry studia Rebel Wolves – The Blood of Dawnwalker. Dzięki temu możemy zobaczyć niemal pół godziny rozgrywki z polskim dubbingiem.
Gamescom skończył się w poprzednim miesiącu, ale dziś spadło embargo na artykuł o 007: First Light. Zapraszam do moich wrażeń z pokazu wspomnianej gry.
Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się pokaz poświęcony 007: First Light. IO Interactive zaprasza na nową prezentację z cyklu State of Play.
Personalizacja reklam
Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:
Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.
Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.
Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.