Co ciekawe, jej podtytuł to już nie Garden Warfare.
Nie oznacza to jednak (na szczęście), że EA odeszło od FPS-ów w świecie roślinek i zombie – nie. To po prostu trochę odświeżone podejście do rozwoju rozgrywki.
Obszerny zwiastun pokazuje nowe postacie i mechanizmy, które zobaczymy w zbliżającym się Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. Ruszyły też już zamówienia przedpremierowe na grę, które nie dość, że dodadzą nam trochę unikatowych skórek, ale również pozwolą kupić grę w obniżonej cenie. Przedpremierowe zamówienia składać można do 30 września.
Walczyć będziemy na mapach przygotowanych dla 24 graczy, w różnych trybach gry. Nie zabraknie również rozgrywki singleplayer i w trybie kooperacji, gdzie czekać na nas będą zadania i gwiazdki, jak w poprzednich grach z serii. Twórcy od razu pokazali również kanapowy tryb kooperacji z dzielonym ekranem, który dostępny będzie we wszystkich trybach gry.
Szykuje się tona frajdy dla młodszych i starszych graczy.
Premiera Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville 18 października na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.
Źródło: AllGamesDelta
Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.