Firma Nintendo w swoich mediach społecznościowych zaprezentowała kilka nowych materiałów z Mario Kart World.
Wielka premiera konsoli Switch 2 wraz z grą Mario Kart World, którą znajdziesz w zestawie, zbliża się wielkimi krokami. Do 5 czerwca zostało już naprawę mało czasu. O Samej konsoli i grze z gokartami wiemy już niemal wszystko. Jednak japońska firma uznała, że jeszcze ma coś do zaprezentowania w swoich social mediach. Na amerykańskim koncie Nintendo opublikowano zrzuty ekranu prezentujące tryb fotograficzny.
Podczas wyścigów po otwartym świecie w trybie Free Roam gracze będą mogli w dowolnym momencie zatrzymać grę i przejść do trybu fotograficznego. Będą mogli korzystać tam z wielu różnych ramek i narzędzi do edycji, aby tworzyć kreatywne zdjęcia. Sprawdź powyższe zrzuty ekranu, aby zobaczyć, co przyniesie tryb fotograficzny.
Skoro już wspomniałem o trybie Free Roam, to europejskie konto Nintendo opublikowało 30 sekund z jazdy po bezdrożach.
Opis gry
Mario Kart World na start otrzyma około 84 różnych postaci. Stanowi to ponad dwukrotność liczby bohaterów w wydanym 10 lat temu MK8. Wśród 24 pojazdów, do których dołączą m.in. skutery wodne, gracze mogą nadal wybierać pomiędzy wehikułami o pojemności 50, 100 i 150 CC. Premiera gry już 5 czerwca w cenie 80 euro. Konsolę Nintendo Switch 2 będzie można również kupić w zestawie z nową grą MKW za dodatkowe 40 euro. Cena konsoli i gry wyniesie nas 509,99 EUR.
Nowy Mario Kart wejdzie z pewnością w duże buty, gdyż jest sequelem jednej z najlepiej sprzedających się gier na Nintendo. Mario Kart 8 na dzień 31 grudnia 2024 r. sprzedało się w 67 milionach egzemplarzy na Switchu. Do tego ma znaczną przewagę nad innymi najlepiej sprzedającymi się grami, takimi jak Animal Crossing: New Horizons (47,44 miliona).
Pamiętajcie, że znajdziecie nas również w mediach społecznościowych. Bardzo chętnie porozmawiamy z Wami zarówno na Facebooku, jak i w serwisie X (na dawnym Twitterze). Zapraszamy was również na nasz Discord.
Dodaj komentarz