• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
5 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem: 60 FPS-ów w 4k i Ray Tracing na PS5 Pro

6 dni temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

2 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

3 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

Zdjęcie okładkowe wpisu Astro Bot – film z 8 minutami rozgrywki
PlayStation 5 PC

Astro Bot – film z 8 minutami rozgrywki

2 lata temu Bartosz Kwidziński

Astro Bot dostał kolejny film prezentujący rozgrywkę. Wygląda na to, że fani trójwymiarowych platformówek będą bardzo zadowoleni.

Bez wątpienia Astro jest jedną z najbardziej sympatycznych postaci znanych z konsol PlayStation. Kilka miesięcy temu zapowiedziano powstawanie kolejnej gry z tym bohaterem. Przyznaję, że bardzo czekam na premierę tej produkcji i odliczam wręcz dni do początku września. Ostatnio w sieci pojawił się nowy materiał filmowy. Dzięki niemu możemy zobaczyć kilka etapów, jakie niebawem będziemy przemierzać. Sprawia on, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać drugiego tygodnia, kiedy to tytuł ten trafi na konsole. Bardzo jestem ciekaw, jak zostaną wykorzystane funkcje kontrolera DualSense. W Astro’s Playroom Team ASOBI mistrzowsko zaimplementowało efekty dotykowe oraz adaptacyjne spusty i czujnik ruchu, a nawet mikrofon. Jestem wobec tego bardzo pozytywnie nastawiony do nowego tytułu. Wróćmy teraz jednak do faktów. Niżej znajdziecie odpowiedni film uchwycony podczas ChinaJoy.

Astro Bot ukaże się wyłącznie na konsolach PlayStation 5 już 6 września 2024 roku. Gra będzie dostępna zarówno cyfrowo, jak i w wydaniach pudełkowych. Czekacie na ten tytuł? Dajcie nam o tym znać w komentarzach. Zachęcam oczywiście do zaglądania również do naszych mediów społecznościowych. Znajdziecie nas na Facebooku, jak i w serwisie X (na dawnym Twitterze). Bardzo chętnie wdamy się tam z Wami w niejedną dyskusję.

Źródło: Video Games Chronicle

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Asobi Astro Astro Bot Astro-Bot Astrobot ChinaJoy gameplay platformer platformówka playstation PlayStation 5 Ps5 rozgrywka Team Asobi tpp
Astro Bot10

Astro Bot

PlayStation 5

DOŁĄCZ DO ASTRO W KOSMICZNEJ PRZYGODZIE NAJWIĘKSZEGO FORMATU

Kiedy statek matka PS5® zostaje zaatakowany przez wieloletnią galaktyczną nemezis ASTRO, co skutkuje poplątaniem kabli i rozproszeniem się załogi w kosmosie, tylko sam ASTRO może uratować sytuację! Wyruszając na swą najdłuższą w historii misję, potrzebuje twojej pomocy w ocaleniu rozbitków i odbudowie statku matki.

Wykorzystaj w pełni nowe wzmocnienia ASTRO – stworzone tak, by wynieść twój udział w rozgrywce na wyższy poziom: od pięści na sprężynach i rakiet aż po olbrzymią gąbkę!

Zapnij pasy i ruszaj w podróż wraz ze swoimi towarzyszami ze świata PlayStation®. Połącz siły z ulubionymi ikonami PlayStation i pokaż wszechświatowi, że małe znaczy wielkie, biorąc udział w tej zupełnie nowej przygodzie ASTRO, dostępnej tylko dla konsol PS5!

– Wyrusz w galaktyczną podróż i odwiedź ponad 50 planet w poszukiwaniu zaginionej załogi ASTRO.
– Biegiem, lotem i rakietowym ciosem przyj naprzód w swej podróży, wykorzystując zupełnie nowe wzmocnienia.
– Poczuj, jak świat wokół ożywa, dzięki bezprzewodowemu kontrolerowi DualSense®.
– Połącz siły z legendarnymi bohaterami PlayStation, aby ocalić galaktykę!

Premiera: 6 września 2024Gatunek: platformówkaStudio: Team AsobiNasza recenzja Astro Bot

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz Lenovo Legion Go, konsol PS5 i XSS oraz gogli PS VR2 i Meta Quest 3.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

SAMSON – prezentacja walki wręcz i jazdy samochodem

Nadchodząca gra akcji, SAMSON, dostała niedawno materiał filmowy przedstawiający rozgrywkę. Znajdziecie go oczywiście w rozwinięciu newsa.

Crimson Desert – sporo nowych informacji i film z rozgrywką

Dziś ukazał się nowy, 15-minutowy film, poświęcony Crimson Desert. Możemy dowiedzieć się między innymi czegoś nowego o grywalnych postaciach i obszarach świata.

PS5 – nowa aktualizacja oprogramowania systemowego

Pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania systemowego konsol PS5. Jesteście ciekawi, co przynosi?

Wkrótce Ubisoft ogłosi The Division: Definitive Edition

Banner z The Division: Definitive Edition został zauważony na imprezie FPS Day X w Japonii.

Kolekcja Hyperpop do PS5 tchnie żywe kolory na biurka graczy

Sony zapowiedziało nową kolekcję akcesoriów Hyperpop do PS5. Intensywne kolory tchną nowe życie do pokoju gracza!

Sony patentuje wspomaganie graczy przez sztuczną inteligencję

Sony zgłosiło patent, który ma ułatwić przechodzenie gier, korzystając ze sztucznej inteligencji. Czy jego wdrożenie pojawi się już na PS6?

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

2 dni temuBartosz Dula

Mamy garść nowych informacji o Tomodachi Life: Living the Dream!

Wczoraj zobaczyliśmy Nintendo Direct poświęcony nadchodzącemu Tomodachi Life: Living the Dream. Twórcy ujawnili dużo zaskakujących wieści!

6 dni temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

Odwiedziliśmy biuro polskiego wydawcy, firmy Cenega, aby spędzić 3 godziny z grą Resident Evil Requiem. Oto nasze wrażenia.

7 dni temuRedakcja

Drift: od Przełęczy Usui do Forza Horizon 6

Premiera Forza Horizon 6 już tuż tuż, dziś więc przyjrzymy się fenomenowi driftu, sportowo-kulturowemu wprost z miejsca akcji, Japonii.

Ikona gry battlefield
1 tydzień temuRedakcja

Battlefield przez lata – moja przygoda z serią

Marka Battlefield jest z nami niemal od ćwierć dekady, Dziś przed wami moje osobiste doświadczenia z nią.

1 tydzień temuAngie Adams

Nowe Fable jesienią, także na PlayStation 5

Dzisiejsze Developer_Direct zdradziło naprawdę sporo o nadchodzącym Fable. Premiera już jesienią, a twórcy opowiedzieli nam więcej o samej grze.

1 tydzień temuKonrad Bosiacki

Zobacz pierwszą prezentację rozgrywki z Forza Horizon 6

Podczas Developer_Direct 2026 zobaczyliśmy długo wyczekiwany pokaz rozgrywki z gry Forza Horizon 6. Czy jesteście gotowi na podróż do Japonii?

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.