• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
4 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

7 dni temuKonrad Bosiacki

Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

2 tygodnie temuKonrad Bosiacki

CES 2026: Zobacz Resident Evil Requiem w 4K z Path Tracingiem

1 miesiąc temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem – Grace i Leon otrzymają tyle samo czasu w grze

Zdjęcie okładkowe wpisu Streamowanie do Discorda już w Xbox Insider

Streamowanie do Discorda już w Xbox Insider

2 lata temu Angie Adams

Konsole Xbox One i Xbox Series w kręgu Alpha oraz Alpha Skip-ahead już mogą testować streamowanie gier do Discorda.

Już w tym tygodniu użytkownicy najwyższych kręgów programu Xbox Insider, mogą testować streamowanie do Discorda na swoich konsolach. To kolejny krok integracji, bardzo często wspominany przez społeczność.

Od prawie roku na konsolach Xbox możemy połączyć się z kanałami głosowymi Discorda, teraz po dołączeniu do takiego dostaniemy możliwość streamowania naszej gry! A by to zrobić wystarczy wybrać opcję “Stream your game”.

Sam stream będzie miał niewiele ustawień. Użytkownicy bez aktywnej subskrypcji Nitro skorzystają ze streamu 720p/30 fpsów, a ci z subskrypcją dostaną możliwość streamu w FullHD (1080p) oraz 60 fps.

Na razie nie wiadomo, jak długo opcja ta pozostanie jedynie w programie Insider, ale świetnie, że jest już prawie gotowa! Czaty głosowe dotarły poza Insider prawie trzy miesiące po starcie testów.

Jeśli chcecie dołączyć do programu Insider, pobierzcie aplikację i zarejestrujcie się. Musicie jednak wiedzieć, że do kręgu Alpha dostają się tylko nieliczni.

Źródło: Xbox Wire

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

aktualizacja Xbox Discord Xbox Insider

Angie Adams

Uwielbia odkrywać indyki, choć wieczorami wybiera strzelanki. Zarywa nocki przy city-builderach i symulatorach. Okazjonalnie wciągnie się w RPG-a (najczęściej Obsidiana), przepadając jednak bez reszty. Z domu nie rusza się bez kontrolera BFG i dobrej pary bezprzewodowych słuchawek.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Ikona gry ARC Raiders

ARC Raiders z kilkoma kampaniami z nagrodami dla graczy

Chcecie może 1000 waluty premium do ARC Raiders dosłownie za nic? Albo 700 Orbów na Discordzie czy parę wariantów przedmiotów kosmetycznych?

ROG Xbox Ally z ciekawą „konsolową” aktualizacją

Urządzenia gamingowe ROG Xbox Ally i Ally X otrzymały ciekawą aktualizację. Dzięki której odpalanie gier będzie (prawie) przyjemne jak na konsolach.

Nowy Game Hub testowany w Xbox Insider

Część członków programu Xbox Insider testuje już Game Hub. Nowy ekran opowie nam o naszych postępach w grze i najważniejszych informacjach.

Xbox w końcu z jedną aplikacją mobilną

Już niedługo wystarczy nam tylko jedna aplikacja mobilna do Game Passa i konta Xbox.

Jeszcze lepsza integracja Xboxa z Discordem

Już w tym tygodniu użytkownicy programu Insider w kręgu Alpha dostaną jeszcze lepszą integrację Xboxa z Discordem.

Aktualizacja konsol Xbox – luty 2024

Korzystacie może z funkcji zdalnego dostępu do konsoli? Najnowsza aktualizacja Xbox mocno ułatwi Wam życie!

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

5 godzin temuAngie Adams

Marathon oficjalnie z datą premiery!

Okazuje się, że Xbox nie zepsuł niespodzianki aż tak bardzo. Marathon zobaczymy faktycznie już 5 marca! Jest też nowy zwiastun.

5 godzin temuBartosz Dula

Portalcon 2026: nasza relacja z wydarzenia

Kilka dni temu nasza redakcja wybrała się do Chorzowa na Portalcon 2026. Teraz opowiadamy, jak było na festiwalu pełnym planszówek!

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Recenzja: MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle – zapomnisz o plastikowych flightstickach

Wraz z nowym zestawem MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle wróciła moja miłość do latania we Flight Simulatorach. Zapraszam na test.

Ikona gry ea sports
4 dni temuKonrad Bosiacki

EA FC 26 – Ewa Pajor w gronie najlepszych piłkarek świata. Ogłoszono skład TOTY

Drużyna Roku EA SPORTS FC (TOTY) została właśnie ogłoszona! W finałowym składzie znalazła się reprezentantka Polski, Ewa Pajor.

4 dni temuKonrad Bosiacki

GRID Legends: Deluxe Edition w polskiej wersji pod koniec stycznia na Nintendo Switch 2

Feral Interactive i Codemasters ogłosili właśnie dokładną datę wydania GRID Legends: Deluxe Edition na Nintendo Switch 2.

4 dni temuKonrad Bosiacki

Oddaj krew i zgarnij Vampires: Bloodlord Rising na premierę zupełnie za darmo

Gracze, którzy w dniach od 15 do 30 stycznia oddadzą krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa, będą mieli szansę odebrać darmowy kod na Vampires: Bloodlord Rising!

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.