• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
2 tygodnie temuAngie Adams

Aktualizacja North Line już jutro w ARC Raiders

2 tygodnie temuAngie Adams

ARC Raiders z 4 milionami sprzedanych kopii

3 tygodnie temuAngie Adams

Aktualizacja 1.1.0 do ARC Raiders gotowa do pobrania

3 tygodnie temuAngie Adams

Sporo atrakcji w ARC Raiders jeszcze przed końcem roku

Zdjęcie okładkowe wpisu LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ukończone! Zajrzyj za kulisy produkcji
Xbox One Xbox Series PlayStation 5 PlayStation 4 Nintendo Switch

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ukończone! Zajrzyj za kulisy produkcji

4 lata temu Bartosz Kałkus

Fani LEGO i Gwiezdnych Wojen mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Po wielu latach prac nad grą i wielokrotnej zmianie daty premiery gra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga w końcu została ukończona. Dobrą wiadomością podzielili się twórcy na Twitterze.

#LEGOStarWarsGame has gone gold – cue the Throne Room Theme! Huge congratulations to the team for the galactic work they’ve put into the game.

Fun fact: When a game is gold it means it’s ready to ship! pic.twitter.com/SdUUWLaJvZ— LEGO Star Wars Game (@LSWGame) February 23, 2022

Oznacza to, że nic już nie zagrozi premierze tego tytułu. 5 kwietnia gra pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S i X, Switcha oraz PC. W skład pakietu wejdą zupełnie nowe gry LEGO osadzone w całej sadze Skywalkerów. Oznacza to 9 epizodów pełnych zabawy i atrakcji do odkrycia. Każdy epizod podzielony będzie na 5 misji, w które możemy grać w dowolnej kolejności. W sumie czeka ponad 300 postaci do odblokowania.

Jeśli ciekawi jesteście jak wyglądały prace nad tym tytułem, to twórcy przygotowali też specjalny za kulisowy materiał, który sprawdzicie poniżej.

żródło: gamingbolt, twinfinite

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Gwiezdne Wojny LEGO LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga LEGO Star Wars Lego Star Wars The Skywalker Saga Skywalker Saga Star Wars Traveller's Tales

Bartosz Kałkus

Miłością do gier zaraził go starszy brat, więc z konsolami jest zaznajomiony od kołyski. Miłośnik wszystkich gatunków gier poza wyścigami i grami sportowymi. Osoba pozytywnie nastawiona do życia, która stara się znaleźć coś dobrego nawet w najgorszym tytule. Bardziej niż grafiką gry ujmują go muzyką, a najlepsze ścieżki dźwiękowe z gier ma zawsze przy sobie. Kolekcjoner, któremu już powoli zaczyna kończyć się miejsce na półce. W ostatnich latach wielki fan gier planszowych, a teraz nie może się doczekać aż będzie mógł grać w coop z synkami.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Star Wars: Outlaws – demo już dostępne na Nintendo Switch 2

Jeżeli jesteście ciekawi, jak działa i wygląda Star Wars: Outlaws na konsolach Nintendo Switch 2, to możecie się przekonać. W eShopie czeka na Was wersja demonstracyjna tej gry Ubisoftu.

Quantic Dream zapewnia, że prace nad Star Wars Eclipse nie są zagrożone

Quantic Dream zapewnia, że prace nad Star Wars Eclipse nie są zagrożone...

Ikona gry Batman

LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight – złote Batmobile w grze

Dobra wiadomość dla fanów klocków LEGO i pojazdów Batmana. Studio TT Games przedstawiło film oraz sposoby na zdobycie złotych wersji kilku Batmobilów.

Gry LEGO z aktualizacją dla Switcha 2?

Szykują się kolejne tytuły z aktualizacją dla Switcha 2?

Ikona gry Batman

LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight – nowy film promujący grę

W Dniu Batmana TT Games opublikowało nowy materiał promujący swoje dzieło - LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight. Gotowi na 8 minut w świecie DC Comics?

8

Recenzja: LEGO Voyagers [Switch 2]

Gry LEGO przyzwyczaiły nas do pewnej formuły. Brana była popularna marka, jak np. Star Wars czy Batman, a następnie przygody bohaterów przerabiano na klockową formę.

📊 Kto powinien zgarnąć statuetkę Game of the Year na The Game Awards 2025?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Recenzja: Razer BlackShark V3 Pro (Xbox, Switch 2)

Razer BlackShark V3 Pro, to słuchawki klasy premium, które latem trafiły na rynek. Obsługują konsole Xbox oraz od kilku dni Nintendo Switch 2. Zapraszamy na nasz test.

2 dni temuKonrad Bosiacki

Recenzja: Call of Duty: Black Ops 7 (PS5)

Na jesień spadają nie tylko liście, z wielkim hukiem spadła też forma Call of Duty. Black Ops 7 to najsłabsza odsłona uznanej serii. Szczegóły w naszej recenzji.

3 dni temuKonrad Bosiacki

Recenzja: ROG XBOX ALLY X – Gamingowy potwór, który nie jest konsolą

ASUS i Microsoft bardzo by chcieli, aby ich urządzenie ROG XBOX ALLY X nazywać konsolą. Niestety nie możemy się na to zgodzić. Powody znajdziesz w naszej recenzji.

4 dni temuKonrad Bosiacki

realme GT 8 Pro Dream Edition – unboxing smartfona, który pokocha każdy fan F1

Nasza redakcja po raz drugi w tym roku przedpremierowo testuje Dream Edition! Tym razem jest to limitowany smartfon realme GT 8 Pro dla fanów F1 na licencji zespołu Aston Martin.

4 dni temuAngie Adams

Konsolowe gotowe na kolejne 10 lat!

Serwis konsolowe.info świętuje dziś swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę — nowy wygląd strony internetowej.

Ikona gry battlefield
5 dni temuAngie Adams

Darmowy tydzień z Battlefield 6

Macie może zainstalowany Battlefield REDSEC, ale chętnie sprawdzilibyście Battlefield 6? Twórcy już w przyszłym tygodniu wystartują z darmowym dostępem do części gry.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2025 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.