Jeszcze grubo przed samym PlayStation Showcase 2021 pojawił się interesujący przeciek dotyczący mocno wyczekiwanej przez nas gry!
O dalszych przygodach Kratosa nie wiemy jeszcze dużo. Sam podtytuł „Ragnarok” nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, a pojawił się w jednej zapowiedzi. Zapowiedź ta sugerowała 2021 rok jako datę premiery kontynuacji serii, jednak już teraz wiemy, że należy szykować się na 2022 rok. Na szczegóły musimy jednak poczekać do PlayStation Showcase, który odbędzie się już w ten czwartek o 22!
Co jednak wiemy przed samym pokazem? Nowy God of War ma dać nam nawet 40 godzin rozgrywki, nie mamy jednak pewności czy chodzi tylko o główną linię fabularną czy również zadania poboczne. Informacja pochodzi jednak od samego Davida Jaffe, reżysera pierwszych gier z serii God of War.
Mimo że Jaffe nie działa już dla PlayStation ani Santa Monica Studio, powiedział, że ludzie pracujący przy tytule wychodzącym na PS4 i PS5 powiedzieli mu, że może być znacznie dłuższy w porównaniu do części z 2018 roku. „Słyszę od ludzi, którzy wiedzą, że ta gra trwa 40 godzin. Ich celem jest 40 godzin rozgrywki” – powiedział Jaffe w nowym filmie na swoim osobistym kanale YouTube. „Teraz nie wiem, czy to stuprocentowe zdobycie platynowego trofeum, czy to średni czas gry” – podkreślił. Dla przypomnienia, przejście poprzedniej odsłony z 2018 zajmowało graczom średnio 21 godzin.
Źródło: Comicbook
Dodaj komentarz