• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
4 dni temuKonrad Bosiacki

Prezentownik 2025: Gry i akcesoria dla fanów PlayStation

6 dni temuBartosz Kwidziński

Prezentownik 2025: Co pod kątem komputerów przenośnych?

1 tydzień temuBartosz Dula

Prezentownik 2025: Najlepsze gry planszowe pod choinkę

1 tydzień temuBartosz Kwidziński

Prezentownik 2025: Jakie gry i akcesoria z myślą o VR?

1 tydzień temuPatrycja Hoderna

Prezentownik 2025: Przytulne gry indie na długie zimowe wieczory

1 tydzień temuAngie Adams

Prezentownik 2025: Pomysły na prezenty dla graczy Xboxa

1 tydzień temuBartosz Dula

Prezentownik 2025: Najlepsze prezenty dla fanów Nintendo

1 tydzień temuKonrad Bosiacki

Prezentownik 2025: Najlepsze gamingowe książki dla graczy

Zdjęcie okładkowe wpisu Rainbow Six: Extraction – Ubisoft przedstawia nowego operatora
Xbox One Xbox Series PlayStation 5 PlayStation 4

Rainbow Six: Extraction – Ubisoft przedstawia nowego operatora

4 lata temu Bartosz Kwidziński
Rainbow Six: Extraction ukaże się na konsolach za mniej niż 3 miesiące. Ubisoft postanowił zaprezentować nowego operatora – Sledge’a.

Rainbow Six: Extraction niewątpliwie jawi się jako produkcja, która może podzielić fanów serii. Na ostatnim pokazie z cyklu Ubisoft Forward zaprezentowano pierwszy materiał z rozgrywki. Stosowny wpis możecie przeczytać, udając się na tę stronę. Wyraźnie zaznaczono nieco inny kierunek niż ten, do którego przyzwyczailiśmy się przez wiele lat. Naszymi przeciwnikami nie będą teraz bowiem ludzie. Zamiast nich główne zagrożenia, a zarazem cel naszego ostrzału będą stanowili kosmici. Tu bynajmniej nie kończą się zmiany – rozgrywka będzie reprezentowała PvE, a więc głównym celem będzie likwidowanie botów. Muszę jednocześnie przyznać, że mnie Extraction póki co interesuje bardziej niż poprzednia część, Siege. Oczywiście nie mogę jeszcze wyrazić ostatecznej opinii, ale pokazane materiały wskazują na bardzo dobrą warstwę graficzną oraz dynamiczną rozgrywkę. Naturalnie, jak to w Rainbow Six bywa, będziemy musieli wybrać swoją klasę postaci – operatora. Ubisoft zaprezentował jednego z nich, a poświęcony mu zwiastun znajduje się niżej. Zapraszam więc do przyjrzenia się Sledge’owi.

Sledge będzie korzystał z ogromnego Młota Taktycznego, którym będzie w stanie sporo namieszać na mapach. Za jego pomocą zniszczymy na przykład drewniane ściany, otwierając sobie nowe drogi do celu. Nie zabraknie też działania ofensywnego – będziemy mogli uderzyć oponentów młotem, by momentalnie się ich pozbyć albo chociaż ogłuszyć i odepchnąć. Nie zdziwiłbym się, gdyby odepchnięcie przeciwnika na jakąś pułapkę utworzoną przez innego operatora było możliwym w tej grze działaniem. To jednak wyłącznie moja hipoteza i nie należy brać jej za pewnik. Dajcie znać, co sądzicie o takich zmianach w serii. Zachęcam też do odwiedzania nas na Facebooku oraz Twitterze. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, niżej możecie obejrzeć zwiastun drugiego operatora – Elę.

Rainbow Six: Extraction ukaże się na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S już 16 września. Tytuł studia Ubisoft obsłuży funkcję cross-play. Dzięki temu będziemy mogli grać ze swoimi znajomymi niezależnie od platformy, na której będą grali w tę produkcję. Zamierzacie korzystać z tej opcji? Piszcie w komentarzach do niniejszego wpisu.

Źródło: Ubisoft

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Extraction fpp FPS PvE Rainbow Six Rainbow Six: Extraction ubisoft

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz Lenovo Legion Go, konsol PS5 i XSS oraz gogli PS VR2 i Meta Quest 3.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Terminator Survivors bez trybu wieloosobowego

Na Steamie zamieszczono wpis informujący o postępie prac nad grą Terminator: Survivors. Jedna z największych zmian dotyczy trybu rozgrywki. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

8.5

Recenzja: Metroid Prime 4: Beyond – Nintendo Switch 2 Edition

Po prawie dwóch dekadach oczekiwania i równie długim procesie produkcji, nowa odsłona serii Metroid Prime w końcu stała się faktem.

STALKER 2: Heart of Chornobyl otrzyma jutro darmową aktualizację fabularną!

Zona wzywa! STALKER 2: Heart of Czarnobyl już jutro, 16 grudnia otrzyma darmową aktualizację z kilkoma misjami fabularnymi.

Ubisoft przejmuje March of Giants i ich studio od Amazona

March of Giants to nadchodząca na PC darmowa MOBA. Ubisoft kupił grę od Amazona jeszcze przed jej premierą.

Ikona gry Assassin's Creed

Szykuje się remaster Black Flag?

Czy Ubisoft ponownie zaprosi nas na Karaiby?

7.5

Recenzja portu: Assassin’s Creed Shadows [Nintendo Switch 2]

Już dziś Assassin’s Creed Shadows trafia na konsole Nintendo Switch 2. Czy jest to udany port? Dowiecie się tego z niniejszej recenzji.

📊 Jakiej kategorii najbardziej brakuje Wam na The Game Awards?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Microsoft kończy wspieranie Forza Motorsport

Forza Motorsport nie otrzyma już żadnych nowych pojazdów, tras ani poprawek błędów. Microsoft i jego studio skupia się na Forza Horizon 6.

Ikona gry ARC Raiders
1 dzień temuAngie Adams

ARC Raiders: gdzie znaleźć Candleberries na Spaceport?

Czas na kolejną mapę i pomóc w szukaniu Candleberries. Gdzie się udać na Spaceport? Sprawdźcie nasz poradnik.

3 dni temuKonrad Bosiacki

Recenzja: Razer Raiju V3 Pro – drapieżny pro kontroler do PS5

DualSense Edge jest z pewnością najpopularniejszym pro kontrolerem do konsoli PS5. Czy Razer Raiju V3 Pro może zagrozić królowi? Tego dowiesz się z naszego testu.

3 dni temuKonrad Bosiacki

STALKER 2: Heart of Chornobyl otrzyma jutro darmową aktualizację fabularną!

Zona wzywa! STALKER 2: Heart of Czarnobyl już jutro, 16 grudnia otrzyma darmową aktualizację z kilkoma misjami fabularnymi.

6 dni temuBartosz Kwidziński

TGA 2025: Control Resonant – oficjalna nazwa „dwójki” i sporo informacji

Gala The Game Awards 2025 przyniosła sporo interesujących wiadomości – między innymi zapowiedź Control Resonant. W rozwinięciu newsa znajdziecie mnóstwo informacji.

6 dni temuKonrad Bosiacki

TGA 2025: Oto nowa Lara Croft! Zaprezentowano Tomb Raider: Legacy of Atlantis i Tomb Raider: Catalyst

Fani Pani archeolog mogą zacierać rączki. Tomb Raider: Legacy of Atlantis ma premierę w 2026, a Tomb Raider: Catalyst w 2027 roku na konsolach. Zobacz pierwsze zwiastuny z TGA 2025.

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2025 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.